Skoči na vsebino

PGjeve blodnje, zavajanja, prevare, grožnje in trgovci igric igračk


mumbo360

Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 5 minutami:

Kupiš PS4 pro in PG bronze paket

 

Prodaš PG bronze paket vsako igrico za 50 €, da si not prineseš konzolo. Nato prodaš še PS4 pro in si 250 € v plusu

 

Easy money

velik jih je k jim je slim ali pro ostal....zdej pa če si res unu čist debil, si ga hranil k novega, ga mazil, čistil, se mal pogovru z njim, ma da si mal pravega fanta danes dobiš 350e, pa racunaj vse skupaj...velik folka na moj racun danes zastonj igra, pa ne zarad paketov, pač igrat je treba, zato pa imamo najboljše svetovne igralce v gts , pa še in še....pejmo rat igrat, dost bo tega...komu se da delat...

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 22 minutami:

Kupiš PS4 pro in PG bronze paket

 

Prodaš PG bronze paket vsako igrico za 50 €, da si not prineseš konzolo. Nato prodaš še PS4 pro in si 250 € v plusu

 

Easy money

Ti posti so bili sprva top smešni, zdej so pa sam še cringe. Ne saj ne.:D

Povezava do prispevka

In ne bit zdaj spet užaljen in ponovno grozit s tožbami in konvoji črnih bmwjev s cigoti na poti....

 

Delaj na sebi in najprvo realiziraj kar obljubljaš (garancija, vsa ta dodatna ponudba).

 

Nehaj smetit forum s temi naravnost smešnimi nategi pardon oglasi kot jim ti praviš.

 

Če si jack daj ponudi folku PS5 po maloprodajni ceni 499€ za bluray in 399€ za digitalno izdajo in boš mogoče celo prodal kaj tukaj.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

@gojcČe bi se tega držal, where's the fun in that for the rest of us? Noro zabavno tole. Škoda da ne jem kokic. :D

 

Pa že take stvari, da odfuka nekdo stranke oziroma karkoli, ker gre šmardonay delat in je to celo realno je kot Galkotovi tahuj posti. Kakšen kralj!

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Meni so jake te, daj preplacaj potem pa delaj sam da prodas igre in si mogoce pokrijes del tega kar si preplacal (50 evrov za leto ali dve staro fifo, yeah right, rabljene se razen takoj po izidu (kar kolikor vem itak nima oz grejo se preden objavi da jih ima) ne prodajajo nikol za 50). Res komaj cakam da placam vec in se potem se z retardi na bolhi ubadam, ce placam tok za konzolo je to zato da se ne rabim ubadat z nicemur.

Povezava do prispevka

Je kak poseben razlog zakaj ne vid nobenega PS4 med oglasi :) ?

 

Škoda časa sploh objavljat tukaj, ker ga vsi imajo oz. so imeli...kar direkt na Bolho ?

 

P.S. Kaj ne ta Playgame dejanskk prodaja, spletno, blagovno, naročila, zalogo... ?

Ali si je vmes premislil ?

 

Garancija pri njemu kolikor imam jst izkušnjo ne obstaja. Sem mislil da je PS pokvarjen, izkazalo se je da je imel TV problem s portom.

Odgovor je bil, kupi raje obnovljeno od mene za 150€ al neki :)))

Pa je imela (če nima še vedno) konzola še njegovo “podaljšani garancijo”, ki je niti omenjal ne bom kupcem konzole.

 

Prednaročila in vrstni red pri njemu itak ne pomeni nič kar se ps5 tiče.

 

Podn podna.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 21 urami:

@Play nehaj se blamirat ali pa si res nezmožen samorefleksije. 

 

Tu je forum entuziastov . Tukajšnji folk ne le da se dobro spozna na zadeve ampak tudi dobro ve koliko je kaj vredno in je vedno na lovu za najboljši deal !

Ni to forum mojadolenjska oziroma folk s katermim si navajen delat ala mulčki in njihovi neinformirani starši ali pač lokalci. 

 

Ti preprosto zaradi svoje majhnosti in ker si s.p. one man band (kar se tudi rad sam pohvališ) nisi zmožen realizirati praktično ničesar kar ponujaš. Bronze/Silver/Gold članstva niso vredna nič ker si premajhen in nimaš pogojev , da bi sploh imel raznoliko in kvalitetno kolekcijo rabljenih iger.

5let, 10let, neomejena garancija ? Stari jutri te zbije traktor in je stvar končana. Ali pa te pač preprosto mine se ukvarjat s tem in zapreš dejavnost :)

 

Potem je ta tvoj nivo komunikacije in odnosa s potencialnimi strankami. Tebe je zaradi tvojega stila pisanja skoraj nemogoče razumeti in tvoji oglasi so noro dvoumni. 

Folk pravi, da ne odgovarjaš na maile in vedno je tvoja ultimativna rešitev ''veš kje stanujem pridi sem če upaš na kavo'' :rofl:

 

Se še vedno spomnim, ko so v enem tednu izšle vse najbolj pričakovane igre leta in ti si lagano ignoriral naročnike in se raje ukvarjal s trgatvami :blink:

Pizda a si trgovec(za kar se sam smatraš) ali vinogradnik ?!

In še cel kup negativnih izkušenj tukajšnjega folka kot so nepriznavanje garancije, nedobava obljubljenih iger, prodajanje fejk kontrolerjev...

 

A veš zakaj je tvoja konkurenca ala konzolko, goblin....toliko boljša ? Ker so in se obnašajo kot trgovina. 

 

Ti oziroma tvoja štacuna sta na tem forumu izključno pisana ironično in sinonim za nateg. 

 

 

Večina nas je v rangu 35 do 45 , k ti recimo? upam da ja....majhnost....da ne lik proda več konzol, k par trgovin, ki ima po 5 plus zaposlenih?, pišem tistim take, ki tko rad grozi, govori laži, recimo ot si že ti, in te povabim na kafo...ampka ni jajčk, al se motim?  v fris bi mi enake besede zmetal? izšle igre, a veš d aje na eni igri 4e cistega, prodaš 50 iger in je to mogoče 200e , 200e se pa da na eni konzoli uredit v 15minutah? , a ves da sam delam...in zakaj tako delam?...sm tudi kmet, zidar, tišlar...a te moti, ker ti znaš toliko reči?...lej velik si od sebe napisla, kak si, kuk ene foušarije, pač žalitev, ....pridi na kavico, poru zelo vabljen, pa dorečeva...

Povezava do prispevka
SU84 reče pred 13 urami:

Je kak poseben razlog zakaj ne vid nobenega PS4 med oglasi :) ?

 

Škoda časa sploh objavljat tukaj, ker ga vsi imajo oz. so imeli...kar direkt na Bolho ?

 

P.S. Kaj ne ta Playgame dejanskk prodaja, spletno, blagovno, naročila, zalogo... ?

Ali si je vmes premislil ?

 

Garancija pri njemu kolikor imam jst izkušnjo ne obstaja. Sem mislil da je PS pokvarjen, izkazalo se je da je imel TV problem s portom.

Odgovor je bil, kupi raje obnovljeno od mene za 150€ al neki :)))

Pa je imela (če nima še vedno) konzola še njegovo “podaljšani garancijo”, ki je niti omenjal ne bom kupcem konzole.

 

Prednaročila in vrstni red pri njemu itak ne pomeni nič kar se ps5 tiče.

 

Podn podna.

Vrstni red? kaj pa delajo druge firme, imaš vsak dan dokaze na fbju, 100 folka prodaja na crno...a ni to mal čudn? vsak po 5 fajk profilov, itd...pol pa zakj konzol ni?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 10 minutami:

Play a nisi ti včasih neki omenjal selitve v Avstralijo? Možno da sem čisto falil, sam neki mam v spominu, da ko sem bil pri tebi, da si neki omenil to opcijo... maš še te plane al je šlo v kurac vse skupaj?

Greš z mano al? sploh veš zakaj sm jst hotu iz v aus? mogoče veš da so šle 2materi v 2letih na daljše potovanje? 

Povezava do prispevka
Hernier reče Pravkar:

kaj to pomeni?

pomeni to, da je zanimivo kuk se folk spusti žalit nekoga, sam dobr ve , da je bila 5 do 7let nazaj edina rešitev, da bi mojo mati spravili v aus , pa smo zamudil, ne bom pisla vse zakaj, ampka on je skor moj sosed in dobro ve, in mu bom še enx razložil osebno, da si bo zapomnil, ah sej bo spet subvecnija pela, nč bat....smo na javnem spletu...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Največji smehi orehi so, da taka tema že obstaja. :D

 

 

Si ponosen a....pač full nategujem 22let folk itd, ampka pizda 50k do 70k v reklamo, pa niso zjebal playgame...oz zakaj bi ga sploh hotel? ..a ni to zanimiv...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...