Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Dobr, pač ne štekaš, da je keš energija, orodje. Kratkovidno bo res un čokoladar, k dela sranje, na boljšem, na dolgi rok pa ne bo laufal. Industrije, k se ne grejo krožnega modela, k izkoriščajo delovno silo, bojo hmal začele pušit, banke ne dajejo več kreditov, investitorji te vidjo kot zaostalega in neperspektivnega na dolgi rok.

 

Niti na eno vprašanje nism dubu odgovora, je lažje it okoli ovire, k pa preskočit najbrž. Hvala, @Kunta Kinte, točno to sm cilju.

Povezava do prispevka

Spet neko fantaziranje o "krožnem modelu", večino kar imaš oblečeno je bilo narejeno v sweatshopih v Aziji ali katerih drugih revnih državah, elektroniko imaš iz Kitajske, kjer praktično nimajo koncepta delavskih pravic itd. Ja res jim gre slabo in so tik pred propadom.

Povezava do prispevka
Jenno reče pred 13 urami:

Jaz sem prepričan, da nikoli več ne bom reven, ne glede na nesrečo, ki se mi lahko zgodi v življenju oz. da če bom reven, bom sam polno odgovoren za to in ne bom pričakoval od nikogar, da mi pomaga. Vključno z nesrečami, boleznimi in drugimi zadevami, ki jih folk jemlje kot neko magijo, ki se ti kar zgodi in nisi imel nič zraven.

Fak odstrani se pošast

Povezava do prispevka
Jenno reče pred 44 minutami:

Dobr, pač ne štekaš, da je keš energija, orodje. Kratkovidno bo res un čokoladar, k dela sranje, na boljšem, na dolgi rok pa ne bo laufal. Industrije, k se ne grejo krožnega modela, k izkoriščajo delovno silo, bojo hmal začele pušit, banke ne dajejo več kreditov, investitorji te vidjo kot zaostalega in neperspektivnega na dolgi rok.

 

Niti na eno vprašanje nism dubu odgovora, je lažje it okoli ovire, k pa preskočit najbrž. Hvala, @Kunta Kinte, točno to sm cilju.

tenor.gif?itemid=9628866

Povezava do prispevka

demoshits DESTROYED yet again

 

Navedek

The Senate voted 52-48 on Monday to confirm Judge Amy Coney Barrett to the Supreme Court.

President Trump and Senate Republicans have succeeded in confirming a third conservative justice in just four years, tilting the balance of the Supreme Court firmly to the right for perhaps a generation.

 

Povezava do prispevka

kva je jenno zaen model

 

zanj je kes in delo prav vse, sploh ne vidi poante da bi si vsi ljudje zaslužl dostjono živet tud če ne delajo skos, so manj pametni, iz slabših okolij ipd. 

 

mislim ce ne bos otrokom zapustu materialne dobrine ampak znanje in miselnost bodo po moje kar reveži.

 

Mi je pa res fascinantno da ljudje ki bi lahko preživeli družino z lahkoto da ni treba nobenmu delat tega ne storijo. Lajf je samo eden in ce lahko kaj kupi denar je to 8 ur na dan, ampak ajde to je zdej mal offtopi

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 19 urami:

kva je jenno zaen model

 

zanj je kes in delo prav vse, sploh ne vidi poante da bi si vsi ljudje zaslužl dostjono živet tud če ne delajo skos, so manj pametni, iz slabših okolij ipd. 

 

mislim ce ne bos otrokom zapustu materialne dobrine ampak znanje in miselnost bodo po moje kar reveži.

 

Mi je pa res fascinantno da ljudje ki bi lahko preživeli družino z lahkoto da ni treba nobenmu delat tega ne storijo. Lajf je samo eden in ce lahko kaj kupi denar je to 8 ur na dan, ampak ajde to je zdej mal offtopi

Teb se dejansko zdi kul tole, al kaj? Tko čist zares? Ti bi dejansko dau otroku vse, sam da mu ne bo treba delat? In pol men razlagaš, da bodo moji otroc zarad moje miselnosti reveži? Ne prcam, resno vprašam. Razlozi, če zmoreš, probi ne bit tyne al pa forumski Janša.

Povezava do prispevka

Treba se je vprašat zakaj pa ne? a bos lahko kej nesu s sabo po smrti? a bo lahko tvoj otrok? Zakaj se nebi naužil lepot tega sveta?

 

V končni fazi mislim da če bi ga pravilno vzgojil bo sam našel kar ga veseli in to tudi monetiziral. Če hoče bit zaraščen geek in celo življenje početi samo to, v končni fazi zakaj ne, sam potem je imo bolj fail na tvoji strani. 

Treba je vedet da ljudje počnejo vse stvari al iz nujnosti al pa iz inspiracije, večinoma pa nekje vmes. Tudi ljudje ki jim ni treba delat se zamotijo in so koristni družbi, v končni fazi če nebi raziskave tega kazale potem se tud nebi zmeri več držav nagibalo k univerzalnemo dohodku. 

Jst mislim da si ti sploh ne predstavljaš koliko ljudi bi počelo še kaj drugega v lajfu od tega kar počnejo, smao jim življenski standard tega pač ne omogoča in so v nekih ovkovih. iz tukaj tudi prihaja to da je to delo iz nujnosti. Medtem k če si prost da lahko počneš kar hočeš pa prevlada inspiracija in počneš kar te veseli. poleg tega pa imaš še čas in voljo bit pri tem tudi inovativen. 

 

Vedno je možnost da bi človek tudi propadu samo to je lahko posledica bolezni, vzgoje, družbe nevemkaj. Poznam ljudi ki so pri 40 zavohal koko pa zjebal biznis familijo ni da ni, poznam folk k se je iz podna pobral v prosperiranje, pač kar ti hočem povedat da nekega uinverzalnega recepta kako spravit otroka čez lajf ni, ker preprosto ne moreš na vse vplivat. Lahko pa vplivaš na to da ga čimbolje vodiš brez da mora zraven delat 8+h na dan.

 

Da rečeš zdle najstniku da nauš poskrbel za njega in se mora sam znajdet po tem ko svet doživlja drugo krizo v 10 letih, k stanovanj praktično ni, ko zgleda da bo šlo vse v kurac je imo res tak dober način pahnit človeka v droge/depresij
 

Povezava do prispevka

Youtube pri iskanju določenih specifičnih search elementov pred rezultatom videov ven vrže kao "fact-check".

 

Na primer: "biden xenophobe" ven vrže kao claim da je biden trumpa označil za xenophoba glede trumpovega travel bana kitajske. Fact check pravi da to ni res, torej biden tega ni rekel/napisal.

 

V videu pokažejo dejanski tweet, kjer biden trumpa okliče točno za ksenofoba. Skoraj identičen primer še za biden fracking in trump obama investigation.

 

Skratka, youtube na polno laže in zavaja publiko glede resnice, in s tem direktno vplivajo na rezultate volitev na neiskren način.


Ne razumem kako folk odgovoren za to ni v zaporu.

uredilo bitje Galaksija
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...