Skoči na vsebino

[DC] The Batman 2022


ReV

Priporočeni prispevki

Očitno sem eden redkih, ki mu je film bolj meh. Kvarniki naprej!

+ batsuit, verjetno najljubsa od vseh

+ fight scene so kar proper, zgledajo "naravne"

+ batvoice

+ Gordon

+ polno mejhnih detaljov

+ soundtrack

 

- medli Alfred, če bi bil v filmu ali pa ne

- car chase, zeh, poleg tega pa kao "no guns",  povzroči pa epic eksplozijo sredi avtoceste, kjer je zihr umrlo xx število ljudi. nikom ništa

- malce out of focus plot, poleg tega pa macroni, falconi, pingo, catwoman, thomas wayne - đizs, kot Star Wars, vsi poznajo med sabo, vsi so prepleteni

- Batman, v metropoli kjer zihr mrgoli street kamer in ima vsak kekec smartphone, šeta levo desno brez da bi kdorkoli skrekal kdo je

 

Vredu za pogledat, ampak noben presežek.

 

 

Povezava do prispevka
Spoiler

 

ja, vsi so prepleteni

 

sej v večini glavnih zgodb je to tud not, ta razlog, da je Falconi bil dolžan uslugo čist dobr deluje

 

se strinjam, večina Alfred scen je bla kot gledat nek slabo spisan anime, too predictable vse. Pa še potem je preživel bombo samo zato, da lah Bats konfronta Alfreda. Bi blo boljše če bi Alfred umrl 

 

dost standardne stvari za Batman universe

Povezava do prispevka

Meni osebno mogoče celo najboljši Batman ever, vključno z Burtonom, vsekakor pa boljši od vseh Nolanovih skupaj (izvzemši Ledgerjev lik Jokerja). Prvi Batman po X letih, ki bi ga kljub dolžini 3 ur z veseljem gledal še enkrat. Za primerjavo: Snyderjeva čreva (ja, popravljena verzija) so mi bila tako neznosno dolgočasna, da sem si od obupa grizel testise in vmes 12x zaspal. Poleg tega Bale imho dobesedno nima za burek proti Pattinsonu (je pa le Anglež, jebiga), da o največjem hollywoodskem govedu Benu Fuckface Afflecku ne govorimo, ker bi ga bilo treba zakopat. Ampak očitno pa ne bom doživel ultimativnega orgazma: Batman, posnet v vizualnem stilu Sin Cityja.

Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 2 urama:

Meni osebno mogoče celo najboljši Batman ever, vključno z Burtonom, vsekakor pa boljši od vseh Nolanovih skupaj (izvzemši Ledgerjev lik Jokerja). Prvi Batman po X letih, ki bi ga kljub dolžini 3 ur z veseljem gledal še enkrat. Za primerjavo: Snyderjeva čreva (ja, popravljena verzija) so mi bila tako neznosno dolgočasna, da sem si od obupa grizel testise in vmes 12x zaspal. Poleg tega Bale imho dobesedno nima za burek proti Pattinsonu (je pa le Anglež, jebiga), da o največjem hollywoodskem govedu Benu Fuckface Afflecku ne govorimo, ker bi ga bilo treba zakopat. Ampak očitno pa ne bom doživel ultimativnega orgazma: Batman, posnet v vizualnem stilu Sin Cityja.

 

 

Uau.

 

Jaz se dejansko ne strinjam Z NIČEMER zgoraj napisanim. Čisto vse kontra. Tole (pre)temno sranje boljše od Nolana? A se ti faking jebeno hecaš...

 

 

Jaz sem res srečen, da so tvoji veleumi samo sami sebi namen in dlje od tukajšnjega mnenjalnika tvoja napisana čreva ne sežejo...

Povezava do prispevka

Lahko bi bilo dobro, pa ni bilo.

- Režiser je šel menda zanalašč zamazat sliko s tem da je digital presnel na film, pa spez nazaj..., da bi zgledala kot film v sedemdesetih... ne model, zgledala je kot da maš lečo umazano. In to ne v dobem smislu. Wtf?

- V glasbo si dal takte Star Wars Marcha... ki se je podobno kot en najbolj exploitanih komadov vseh časov Ave Maria ves čas ponavljal... zakaj? Za memberberries? Ko batman pade na koncu s kovinskih odrov ob taktih Star Warsa sem samo čakal, da slišim kdo je čigav oče. Da bi bila mera memberberrijev popolna so manjkali samo Queeni, pa sem se spomnil da so bili že v prejšnjih DC filmih, tu je bila pač Nirvana. Kje so časi, ko so delali glasbo za filme, Za Batmana Prince, U2, Seal...

- Blue screen Batmana med zadnjo vožnjo z motorjem je bil primerljiv z efekti Batman tv serije... a je bilo treba?

- Za Gordona nisem bil prepričan če niso kar posnetkov iz WestWorlda uporabili, bil je popolnoma neuporaben in brez karakterja (kot tudi Alfred).

- v bistvu so vsi liki precej omejeni... kar jih ne približa "ljudem", samo pač neumni so.

- Vsega so krivi "bogati beli moški"... očitno v tem Gothamu nimajo "Fish Mooney"... a je bilo treba? Woke as f.

- In na koncu - Batman je aroganten in ne preveč pameten, nič kaj "vitez"... a je bilo treba?

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
filmoljub reče pred 5 urami:

Ampak očitno pa ne bom doživel ultimativnega orgazma: Batman, posnet v vizualnem stilu Sin Cityja.

Ko vidiš Sin City 2 upaš da nihče nikoli več ne bo poskusil česa takega, ker tisto so po fajn prvemu delu res negledljive smeti.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
BuDi reče pred 8 urami:

Jokerja si prespal? Verjetno Suicide Squad reboot tudi.

The Batman in The Suicide Squad sta kul popcorn filma, Joker si pa delim mnenje, da smo taisti film že dobili (Taxi Driver), ampak ajde mu priznavam, da je boljše, da smo to dobil, ne pa Jared Leto Jokerja

 

Evo, da popravim tisto izjavo - v The Batman sem najbolj užival izmed vseh DC filmov v zadnjih 14 letih in mi je zaradi tega najboljši, ker je vse skupaj najboljši paket. Nekaj kar me dejansko zanima, če bo še kak film s Pattinsonom. Če so komu The Suicide Squad, Shazam al pa Joker bolj všeč, sure, go for it. So pa vsi ti 4je filmi zame daleč od tega, da bi bli odlični filmi. Tale Batman film bi kot R rated film brez pocukranih delov ali pa z boljšim scenarijem

Spoiler

Alfred ne umre in Catwoman romanca pride od nikoder??

bil odličen, tako se pa vseeno dosti nazaj drži, tako kot Nolanovi Batmani. Saj what you want about Watchmen, vsaj dajo si duška

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

meh hack ni, takih detajlov k se ne ujemajo imaš v vseh filmih in večina ljudi o temu sploh razmišljala ne bo dokler ne bo preveč očitno. 

 

se pa strinjam, da mu ekspozicija dela težave in kako frejma nekatere shote (in za kok dolgo oz. bolje rečeno, kratko) je res moteče. Po eni strani, to nardi njegove filme bolj raw napram ostalim mainstream režiserjem in to je kul, da izstopa na svoj način. Samo ne rata pa vedno tok dobr in zato ga režiserji, ki so vizionarji a la Villenueve/Del Toro, pojejo za malico. 

 

Meni je do določene mere Nolan kul, vem pa da on njega ne rabim pričakovati Sicario al pa Panov Labirint, ker tako dober pak ni.

Povezava do prispevka
BuDi reče pred 21 urami:

Ko vidiš Sin City 2 upaš da nihče nikoli več ne bo poskusil česa takega, ker tisto so po fajn prvemu delu res negledljive smeti.

 

Irelevantno, govorim zgolj o vizualnem slogu. Negledljivo je zato, ker je jebeni sequel z brezvezno in od vsepovsod napraskano zgodbo, v katerem igrajo wannabe papki tipa Gordon-Levitt, Piven ali Meloni.

 

Also: uriniram na brezmadežno Nolanovo sliko, če gledam prehlajenega in v netopirja našemljenega Jamesa Bonda, ki se kot osemletnik igra s svojimi gadgeti, medtem ko Nolan v isti film stlači 17 konfuznih podzgodb brez kakršnekoli poante in 35 različnih likov oz. vseh obstoječih šišmiševih sovragov, ki so tam samo zato, da čez vsako normalno mero raztegujejo zgodbo. Oh wait, zdaj sem se pa še spomnil na faking Baneta.:sick:

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 3 urami:

Kako se pa vidi kaj slika, sedaj ko ste prisparali 7€ in ga gledali na domačem teveju?

Director confirmed that the "filmic '70s look" for The Batman was achieved by running the finished digital image through film, then scanning it back. An IP (interpositive film) and a bleach bypass were also used in this process.

Povezava do prispevka

Jaz ne vem, očitno sem gledal en drug film. Mi je bilo prec sumljivo praisanje določenih oseb v tem topicu in se je nažalost izkazalo za legit strah. Kakšen shit od batmana je bil tole, pizda a sem gledal jebeni twilight spinoff or smth, nek faking emo kot bazman, sploh ne vem kje začet, vse je blo narobe kar se mene tiče. Joker je bil super film, tole pa tudi če ne vidim nikoli več :D

Povezava do prispevka

@Kastor a si pogledaj še kaj drugega od Pattisona kot twilight? imho je kr legit igralec ..skoraj da mu je uspelo otresti se twillighta..manjka še kak procent

 

..men je film drugače kr ujel batman vibe v zgodnjih letih ...ampak js sem itak fangirl batmana po preigranih arkham asylum igrah :D  ..sicer na momente me mal vrže v adam west vibe :D

 

Povezava do prispevka

Z muko pogledal Batmana do konca. Edina svetla točka mi je bila, da je bolj detektivka.

 

Pattinson je pa tako slab in neprimeren igralec, da kar oči bolijo. Emo stil (črn okoli oči, frizurca, trpeči izraz...), stoji kot en hlod pa komaj kaj odgovori, kot da bi ga ugriznil kakšen volkodlak, takoj vse pogrunta, kar noben policaj, kriminalist... ne more. Njemu je pa v sekundi vse jasno ampak še vedno neznosno trpi in čukasto gleda ljudi, ko v tisti opravi hodi mimo policistov. Bljak.

 

Pa scena ko se lovijo z avti je še hujša kot v Prehitri in predrzni, samo da se ta film jemlje resno tisti pa ne. Pingvin se 30 krat prevrne po cesti z avtom ven pride brez praske, kot da nikoli ni bilo nič. v nekaterih filmih se vsaj delajo da so malo poškodovani... Skoraj nobenih Batmanovih igračk... v Glavnem ocena 4,5/10

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pa še pozabil sem dodat, vsak film po ta novem mora biti woke, in tukaj ker niso vedeli kako to implementirati v izmišljeno mesto so kar naravnost reli priviligirani beli moški. Noro izvirno.

 

Pa glavna igralka, holivudu je zmanjkalo lepih žensk in dobrih igralk, pa tudi idej zgleda. Niti malo privlačno, niti malo dobra igra. še enkrat Bljak.

Povezava do prispevka

Jaz pa Pattinsona vidim kot nekoga, ki je deeply fucked up, ki je praktično rich orphan shut in, mogoče celo mičkano avtista. Če ga jemlješ kot takega, nekoga ki je lih tako zjeban kakor njegovi nasprotniki, ne pa kot nekega wisecracking Clooney Batmana al pa psihično neuničljivega Bale Batmana, potem to deluje.

 

Ampak sej če ti ni bil film všeč, ti tud to ne bo pomagalo. Jaz tudi ne mislim, da bom kdaj spet pogledal ta film (razen če pridejo nadaljevanja), zato ker mystery filmi so ponavadi najboljši v prvo, ampak ni mi bil švoh.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...