Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Nintendo Switch has now sold 139.36 Million Units Worldwide!

 

TOP 10:

Mario Kart 8 Deluxe - 60.58M

Animal Crossing: New Horizons - 44.79M

Super Smash Bros. Ultimate - 33.67M

Breath of the Wild - 31.61M

Super Mario Odyssey - 27.65M

Pokemon Sword/Shield - 26.17M

Pokemon Scarlet/Violet - 24.36M

Super Mario Party - 20.34M

Tears of the Kingdom - 20.28M

New Super Mario Bros. U Deluxe - 17.20M

 

Other New Titles:

Super Mario Bros. Wonder - 11.96M

Pikmin 4 - 3.33M

Super Mario RPG - 3.14M

 

Other notable updates:

Luigi’s Mansion 3 - 13.98M

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury - 13.17M

Nintendo Switch Sports - 12.48M

Mario Party Superstars - 12.31M

Splatoon 3 - 11.71M

Povezava do prispevka

Vprašanje,

 

Switcha imamo doma, nimamo pa nobenega Mariota. Kaj bi bla fajn družinska drkalica (z izjemo Mario kart), kjer lahko sodelujemo skupaj? Mario Party? Za Wonders sem prebral, da je kar težek če nisi vajen platformerjev (nismo pretirani fani platformerjev). 

uredilo bitje B-Magic
Povezava do prispevka
B-Magic reče pred 15 minutami:

Vprašanje,

 

Switcha imamo doma, nimamo pa nobenega Mariota. Kaj bi bla fajn družinska drkalica (z izjemo Mario kart), kjer lahko sodelujemo skupaj? Mario Party? Za Wonders sem prebral, da je kar težek če nisi vajen platformerjev (nismo pretirani fani platformerjev). 

Mario Party imaš dva na Switchu in sta oba super. 4 player co-op. Četudi vas ni 4 se ga CPU naštimati težavnost. Mini games med rundami pa tako imajo preden se začne trening rundo, ki ni časnovno omejena, da se povadi.

 

Prej kot Wonders bi jaz predlagal Super Mario 3D World je precej lažja zadeva. 4 player co-op. Imaš tudi različne karakterje in z nekaterimi je veliko lažje igrati.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

@Kočevc , se mi zdi, da si ti enkrat pisal, da bi si želel to serijo nazaj, ker si jo igral na Wiiju

 

Jaz pa se veselim Epic Mickey remasterja, to sem si vedno želel igrat, ker sem huge Warren Spector fan. Sicer je igrica dobila povprečne ocene ob izidu, ampak vseeno

 

Povezava do prispevka

Smetiendo gre spet nad emulatorje, holy fuck

 

Tožijo Yuzu. Casea praktično nimajo, kolikor sem prebiral pravna mnenja, zato bodo šli na wanrianto, da upaš, da bodo Yuzu sami odstranili emulatorje in prenehali z developmentom, ker ne bodo imeli denarja za razne legal fees

 

 

Pomoje bodo spet probali potamanit emulacijo, kot je Nintendo doslej že večkrat neuspešno probal. So v tožbi lajni ala 

Navedek

In short, the ability to play older Nintendo games on newer Nintendo devices is an important market for Nintendo today and going forward.

Kar je irelevantno za YUZU, ker gre za emulacijo kontemplarne Nintendo naprave, kar pomeni, da bi ob dobljenem primeru šli tožarit tudi ostale emulatorje

 

Navedek

A Video game emulator is a piece of software that allows users to unlawfully play pirated video games that were published only for a specific console on a general-purpose computing device. 

Kar je sicer res — valda skoraj vsi zato uporabljamo emulatorje, ampak ni pa emulator software, katerega edini namen je igrat PIRACKE nintendo super marijo igračke

 

Pomoje najzanimivejša tožba nad emulatorje od Bleem!a dalje, ki je bil PS1 emulator, ki je leta 1999 prinašal praktično perfect emulacijo ogromno iger. Sony je tožil avtorje emulatorja, pri vseh tožbah so bili neuspešni, ampak pač majhno podjetje ni moglo hendalat stroškov zastopanja na sodiščih, tako da so šli v nepovrat, njihov emulator pa tudi. Sony je pa kasneje taktično zaposlil par glavnih devov emulatorja :D 

 

Pač res upam, da ne bodo začeli it bolj strogo nad emulacijo, ker trenutno so ti internetni pirati in razne skupine, ki arhivirajo stare igre, edini, ki to res temeljito počnejo. Baje je samo 13 % iger z official releasom dandanes legalno dosegljivih, za 87 % pa moraš poseči po emulatorjih in ilegalni distribuciji. Sjebat celo historijo iger, splošno dosegljivo za ljudi, ker nekdo igračka Super Mariota na svojem kompu in si zato ob kobajagi milijone ... Ah ja

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...