Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

fauzo reče pred 18 minutami:

plot twist: svetloba je bla odsev gnoja na računalniškem zaslonu, ki ga nisi uspel ugasniti preden si padel v komo

 

razumeš? upanje je v resnici brezup. upanje v najbolj dekadentnem prostoru na zemeljski obli. no, enem od njih, drugi je v rezidenci elona muska. tretji je heretikova soba. 

 

kaj ti govoriš? kakšen brezup. pizda poglej okrog sebe.

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 4 minutami:

DaCapo a v real life si tudi tak, da se prav ne moreš resnih stvari pogovarjat? Takoj ko je na forumu neka tuga, depresija, jeza, prepir ... Začnejo padati tvoji posti o hrani in muziki, sam da bi preusmeril pozornost :D 

mi mamo se fajn

če vam prav je al ne

nam važno je le

da mamo se fajn

 

mi mamo se fajn 

če kozarci so polni

če le nismo bolni

mi mamo se fajn

 

(to pesem sem mogoče slišal 2 krat ampak je name naredila tak vtis, da sem si jo zapomnil)

Povezava do prispevka

komot. če bi mel čas bi naredu dodaten account na katerem bi v 1 letu zbral 5000 lajkov. sam se mi ne da. ni se problem vključiti, samo razumeti moraš x. Dexter se pretvarja, da razume x. To ni težko (true story : en moj kolega je bil velik fan tega pretvarjanja x pri Dexterju ... na koncu je sam postal človek. HHAHAHAA) 

 

mnogo težje je obdržati razliko. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

DaCapo a v real life si tudi tak, da se prav ne moreš resnih stvari pogovarjat? Takoj ko je na forumu neka tuga, depresija, jeza, prepir ... Začnejo padati tvoji posti o hrani in muziki, sam da bi preusmeril pozornost :D 


Itak. Jaz sem vedno samo za pozitivne stvari. Vse tuge, depresije, jeze in prepire lahko premagaš z dobrim optimizmom. Z veseljem do življenja, s pravo mero zajebancije itd.
Ne da bi zdaj ravno preusmerjal pozornost, ampak povem pač kaj mislim.   (in verjemi, da imam izkušnje z depresijami in podobnim).

/sicer pa je veseli december znan tudi kot mesec v katerem se zgodi največ samomorov. Zato pomoje ne škodi, če malce razbijemo "resno" debato. 

uredilo bitje DaCapo
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 3 urami:

pizda še dobr da je dejch očitno iz teflona ker fauzo vidim da bi spet ljudi s težavami dol tlačil

 

ampak dejch je ok. če ni ok, se dobi z njim in pogovori. ne pa tle .. neke svetnice se delat. tisto kar je pravil je za preteklost. ne za sedanjost. ko je bil v kurcu, ko v resnici ni imel luči. in ko mu ti nisi pomagala niti malo. tako da nigg.a please

 

in nisem jaz nikogar dol tlačil. tega kar jaz pravim ljudje kot si ti in on tako niste sposobni doumeti. lahko bi govoril v kitajščini pa bi bilo isto. all good, chill. pa brez zamere. 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...