Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 3 minutami:

Daj linkaj, kaj od Hunter x Hunter se splača pokonzumirat? Meni najde več animejev

Torej 1990 verzija, začneš tukaj in slediš samo tej verziji

 

 

Eni bojo rekli da je novejša boljša, meni ful ni, itak pa lahko pol kdaj pogledaš še tisto, ker je tako dober anime. 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Favorite medium / adaptation: Which adaptation do most people like? Seems like 2011 has won by a large margin. This may disappoint some manga readers, making them think people don't appreciate the manga enough. But it's also worth consideration that some people may have simply ignored the "Manga" choice because they didn't consider it an adaptation.

Either way, this chart shows that the 2011 anime is largely preferred over the 1999 one. But something worth noting is that many of these voters may have not actually seen both the versions. Votes from these people are not really valid if we want to "compare" the two adaptations. That's why I made another pie chart, this time filtering out the votes from those who had not watched both adaptations. I was expecting the 2011 adaptation to get a smaller share this time, but it actually got... an even bigger one. So apparently, if we only consider the opinions of those who have watched both versions, over 90% of people prefer 2011 to 1999. Quite unexpected, I must say.

 

Večini ljudi je HxH 2011 boljše kot manga in 1999 verzija

 

Povezava do prispevka

Berserk sem bral mango post-anime content in gre kvaliteta tako za ene milijon dol. Tako da ne vem, komu bi koristilo še 200 delov slabšega animeja. Ja, so še novi villaini pa dogajanje, samo noben več ne doseže dogajanja okoli Griffitha

 

Dočim content do tja je pa brutalno dober, tako anime kot manga, anime se res konča na vrhuncu :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

@Weraziel sej sem dal seznam za referenco, kaj mi je cool :) Valda mi je bolj všeč roba ki ima še cool zgodbo in like zraven akcije, haha :) Čeprav ajde, nek Claymore ima glih toliko zgodbe, da je neki vmes med tem ko se babe koljejo z gigantskimi meči :D

 

Bom pa itak verjetno prečekiral vse kar predlagate, slabš kot Terraformers je že težko :D

lahko probas shigurui

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Ma ja ne razumem tega da ti je kr cel anime slab, ker ni na koncu prizora starega Gutsa, kako sedi upokojen v neki koči in kadi pipo. Meni je kul, eno poglavje je zaključeno in lajf gre dalje v neznano, tako je tudi pri hxh in je čisto ok.

 

ok, da ne razumeš

drugo je, da uizi folku ne priznavaš takih občutij iz takih razlogov 

 

@Kočevc js pa vsake par let pogledam Firefly in pol jokam, zakaj je sam ena sezona :D

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Mene pa to moti, zato tut nism nikol pogledu serije Firefly npr. 

sej film zaključi glavno zgodbo, ki bi bila večina sezone 2 - od kod Reavers, tko da je dovolj zaključeno, da se splača pogledat

 

Isto HxH - glavni arc je bil zaključen, baje bo zdej že tretja verzija animeja začela izhajat, mogoče boš celo doživel novo celino v anime form, če bo mangaka končno zaključil, zaenkrat so še potovali tja (se pravi X doubt)

 

samo zato ker Legacy of Kain in Half Life nista zaključeni celoti, še ne pomeni da nista hudi izkušnji (sicer LoK bolj zaradi zgodbe kukr gameplaya, ampak vseeno)

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 minutama:

sej film zaključi glavno zgodbo, ki bi bila večina sezone 2 - od kod Reavers, tko da je dovolj zaključeno, da se splača pogledat

 

Isto HxH - glavni arc je bil zaključen, baje bo zdej že tretja verzija animeja začela izhajat, mogoče boš celo doživel novo celino v anime form, če bo mangaka končno zaključil, zaenkrat so še potovali tja (se pravi X doubt)

 

samo zato ker Legacy of Kain in Half Life nista zaključeni celoti, še ne pomeni da nista hudi izkušnji (sicer LoK bolj zaradi zgodbe kukr gameplaya, ampak vseeno)

Kako je sploh z njim? Vem, da ima neke zdravstvene težave in vsake toliko časa zasledim, da je na pavzi, ker ne more risati.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 26 minutami:

 

ok, da ne razumeš

drugo je, da uizi folku ne priznavaš takih občutij iz takih razlogov 

 

@Kočevc js pa vsake par let pogledam Firefly in pol jokam, zakaj je sam ena sezona :D

Dejansko se mi zdi debilno, da ti par sezon izjemnega animeja popolnoma razvrednoti dejstvo, da na koncu ni zaključka. Meni je to na nek način pri hxh celo boljše, lajf tudi nima zaključka, stvari so do smrti v neprestanem teku.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 24 minutami:

Kako je sploh z njim? Vem, da ima neke zdravstvene težave in vsake toliko časa zasledim, da je na pavzi, ker ne more risati.

Težave s hrbtom. To more bit prou prehuda bolečina, da bi sploh lahko razmišljal. HxH ima vsakakor potencial za še kake 300 chapterjev, samo če prav razumem, zdej ko je spet začelo izhajati, da bo nekatere ideje izluščil pa skrajšal in probal prej priti do konca, čeprav dvomim, da mu bo uspelo.

 

Tudi ti chapterji na ladji so samo dialogi in nič drugega kot dialogi, je kar malo jarring, da je izginil ta čar s katero se je ta serija začela.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 39 minutami:

Težave s hrbtom. To more bit prou prehuda bolečina, da bi sploh lahko razmišljal. HxH ima vsakakor potencial za še kake 300 chapterjev, samo če prav razumem, zdej ko je spet začelo izhajati, da bo nekatere ideje izluščil pa skrajšal in probal prej priti do konca, čeprav dvomim, da mu bo uspelo.

 

Tudi ti chapterji na ladji so samo dialogi in nič drugega kot dialogi, je kar malo jarring, da je izginil ta čar s katero se je ta serija začela.

Škoda, da ob vseh teh težavah ne dobi kaksnega asistenta z podobnim slogom risanja. Dvomim, da bi na Japonskem imel težave najti kaj takega in bi pac asistent upravljal večino risanja. Kar bi mu olajšalo delo in tudi chapterji bi bolj pogosto ven hodili.

 

Tak pa tudi jaz dvomim, da mu bo uspelo saj vsake par chapterjev neka pavza. 

Povezava do prispevka

Pa sej imaš dost primerov kjer je glavni mangaka samo za storyboard in ima vsaj 10 ljudi, ki poskrbijo za art. Samo če on ne mora niti storyboarda delat, potem ti artisti ne bodo dost pomagal. Je pa prejšnji mesec na eni konvenciji povedal tri konce katere je mel v mislih in da se bo končalo drugače. Vsaj to, I guess

Povezava do prispevka

Ma HxH manga se je zame koncala na unem drevesu, tko k v 2011 animeju. Manga je pa en sam hiatus galore. Na konc se bo mangaka se stegnu, tko k se je avtor od Berserka in bomo mel en kurac palac.

 

They should've never got on that fucking boat.

 

Heretik je pa itak gibo, ce mu je '99 anime boljsi k 2011, spizde na metelkovo, tko k je ze en napisal.

uredilo bitje Paljo
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 7 urami:

Torej 1990 verzija, začneš tukaj in slediš samo tej verziji

 

 

Eni bojo rekli da je novejša boljša, meni ful ni, itak pa lahko pol kdaj pogledaš še tisto, ker je tako dober anime. 

kok je to zanič. Ni čudno da igraš igrice, če te to prepriča. 

 

Zgodba je zlomljena in bolj kot na karkoli spominja na otroške zgodbe kjer se x dogodkov kot po čudežu sestavi v eno. Najprej se naključno srečata, potem ga reši, potem ugotovita, da imata skupno osebo ... kot da bi gledal male leteče medvedke. 

enodimenzionalni karakterji, enostavna predvidljiva zgodba, ponavadi o odraščanju, good vs bad. Dobesedno vse lastnosti risank in če bi bil to film bi dobil 2/10. Ker pa je anime, in ker so glupi hipsterji populizirali anime kot "nekaj malo bolj odraslega" je to vrhunec animiranega filma. Ne, drek je. Drek, ki ti je všeč ker si artfag

 

v ozadju pa nabija senzacionalna muzika, na katero bi bil hans zimmer ponosen

 

dal sem možnost temu, dal sem možnost ... kaj je že ... full metal alchimist ... nič posebnega, rekel bi da celo sranje. ne pomeni, da ne rabiš tega konzumirat : vsi konzumiramo sranje (jst sm recimo pogledal el narcos in se med gledanjem križam kako je slabo, ampak vseeno gledam) ... ne pa mi da je dobro

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 22 urami:

Jaz se 100 % strinjam

 

Se spomnim ene 8 let nazaj sva bila na vezi, da bi mu dal knjige za slovenščino na maturi, dobesedno v avtu sem vozil knjigo, pa res bi ti lohk pomagal naredit maturo pa se vpisat na nek faks

 

Pol pa tip zgine za par let in se vrne kot hardcore alkoholik in spamer

človek zdej bom spet iskren. učil sm se za maturo, anglo sm v prvo naredu vsaj 90%, k sm to fasu sm failu na polno. pa sm dobil take bolanije v brain. človek take bolane misli, vsak dan sm se proti tem mislim boril 7 let. veš kako vem, ker sm mogu šraufat skuter, enga kurčevga vijaka nism znal zašraufat. uničl me je. glej najbolj bolano grozljivko pa ni 5% tok bolano kar je men blo. in pol sm začel pit. 2 six packa, vin pa žganje. tko sm probu zbrisat vse te bolanije iz moje glave. en dan sm dobesedno vstal od mrtvih, okrog pojstle vse pokozlan, po celmu flatu flaše alkohola, vse me je bolel vsepovsod. takrat sm zvedu, da sm fucked.

Povezava do prispevka

plot twist: svetloba je bla odsev gnoja na računalniškem zaslonu, ki ga nisi uspel ugasniti preden si padel v komo

 

razumeš? upanje je v resnici brezup gnoja. upanje v najbolj dekadentnem prostoru na zemeljski obli. no, enem od njih, drugi je v rezidenci elona muska. tretji je heretikova soba. 

 

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...