Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Vučko3 reče pred 7 urami:

Same here.

 

Vceraj se pogovarjam s stranko po telefonu, ženska mi poskuša dopovedat ime, ma ne gre in ne gre. Res je nekaj šumelo prek telefona, ampak ni teorije..pol mi pošlje sms in ime je Mera. Sorec Mera. Direkt za v NPCja v DD2.

 

nikoli ne bom pozabil. v 24 letih Slovenije, nikoli slišal tega imena. 

k mam stranke sploh ne probam poslušat imena

tko ni važno, zanima me sam zakaj kličejo na support (namest da bi pisal maile tko k normalni ljudje)

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 14 minutami:

k mam stranke sploh ne probam poslušat imena

tko ni važno, zanima me sam zakaj kličejo na support (namest da bi pisal maile tko k normalni ljudje)

 

 

če imam jaz opcijo telefonskega klica, online kontakta ali maila, bom poklical v 100 od 100 primerih :D :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 16 minutami:

 

če imam jaz opcijo telefonskega klica, online kontakta ali maila, bom poklical v 100 od 100 primerih :D :D 

ful je odvisno kaj hočeš

nazadnje me je en klical iz avta in mi začel pojasnjevat en problem z ločili v sintaksi v enem navodilu za uporabo

po 10min sem vedla isto k na začetku

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 5 minutami:

ful je odvisno kaj hočeš

nazadnje me je en klical iz avta in mi začel pojasnjevat en problem z ločili v sintaksi v enem navodilu za uporabo

po 10min sem vedla isto k na začetku

 

lej principi so principi, pa če te zanima po kok so sveže pomaranče al pa če bi rad preveril en regex vpis :D 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

 

lej principi so principi, pa če te zanima po kok so sveže pomaranče al pa če bi rad preveril en regex vpis :D 

upam da se kdaj snemaš kako probaš razložit neki kar realno zahteva screenshote z rdečimi kvadratki/krogci gor, verjetno bi bla kvalitetna vsebina :D

Povezava do prispevka

Mislim pa saj ne kličeš helpdeska, če se hočeš pogovarjat. Maš dobesedno 1000 drugih opcij za pogovarjat se s sočlovekom, ne pa utrujat enmu tam v službi. Na helpdesk kličeš, da se efektivno in v najkrajšem času zmeniš, se lepo zahvališ i pičiš dalje v lajfu

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 5 minutami:

Mislim pa saj ne kličeš helpdeska, če se hočeš pogovarjat. Maš dobesedno 1000 drugih opcij za pogovarjat se s sočlovekom, ne pa utrujat enmu tam v službi. Na helpdesk kličeš, da se efektivno in v najkrajšem času zmeniš, se lepo zahvališ i pičiš dalje v lajfu

mamo tud take k dejansko rabijo čustveno podporo, ne tehnične

na srečo ne preveč pogosto :hmm:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...