Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ni res... samo čakat ne smeš, prvi moraš vsekat puni bat po njem. Če pade, skočiš nanj in nadaljuješ, če pa ga samo malo pretreseš, pa pridobiš čas za spizdit.

 

Pa nož sploh ni nega ekstra huda zadeva, spet ni tako lahko zabost ali urezat na pravem mestu. Ko nekaj opleta z nožem, je veliko večja verjetnost, da te samo poreže malo. Vmes mu lahko samo z rokami narediš že dosti večjo škodo in ga totalno onesposobiš. Če se nisi pripravljen branit za vsako ceno in brutalno vdarit nazaj, potem pa res bolje, da bežiš kolikor te noge nesejo že preden se on sploh do konca ogreje.

 

Sam vem, da z nožem ne bi imel nobenih šans proti kakemu izurjenemu tipu (ali verjetno celo babi). Tudi z njim moraš biti vešč.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

No ja, "da te samo poreže malo" je relativna stvar, če ti zamahne proti glavi je v vsakem primeru life changing. In nekdo, ki bi te želel ubit, bi verjetno ali probal štihnit ali pa mahal proti glavi. Če nimaš možnosti umika, se strinjam, pol moraš res 150 % planit po njem in it res full force, če imaš možnost umika, pa je boljš požret ponos 

Povezava do prispevka

Vem da trollas, ampak za zabavo.

 

Noz je jebena zadeva, ker so napadi izjemno hitri. Manjso pot in silo zhteva zabod kot udarec. Primes napadalca za roko, on enostavno preprime noz in te stiha naprej, ga spravis na tla bjj, judo, karkoli, te na tleh se vedno stiha, preden ga onesposobis. Napadi so res hitri in ni fora natancnosti ampak kvantitete. Noge, dimlje, trebuh, pazduhe, vrat, glava, to so vse lahko smrtno nevarne rane.

 

Ajde udarci, ko ni druge moznosti, pa se to bi raje brcal, ce znas. Pac vse kar dela distanco med tabo in njim. Da pa racunas, da ga bo tvoj udarec onesposobil, ali pa da mislis, da bos s kaksnimi aikido prijemi cloveka onesposobil, ko imas moznost bega, je to precej nevaren riziko.

 

Povezava do prispevka

Niti približno ne trolam. Sem enkrat nalomil cigota z nožem ko pičko pred Štukom v MB na Zabl žuru. Pa kaj ti misliš, da so vsi Ninđe z noži? To neki mulci vlačijo v večini, da ustrahujejo... redko kdo pa ga je vešč. Nekaj večinoma mahajo sem in tja brezveze. Enako kot bi ga jaz vzel, ki nimam pojma o njih in bi mahal po luftu kar sem videl par krat po TV. Nimam pojma kaj bi z njim, če me nekdo zgrabi za roko z nožem in mi pade iz roke sem gotof.

 

Verjetno si ti to predstavljaš preveč filmsko, ko si gledal kake specialce kako vihtijo nože. Hitri napadi, preprime nož pa te bedarije, ko ven mečeš :D To v realnosti čez 90% ne obstaja...

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka

Pizda kako eni tle not sanjate o nekem street fightingu in kaj jaz vem kaj. Malo manjka, da začnete pisat une memete o izkušnjah iz navy sealsov. Prav krčevine mi delate. Dej shut the fuck up in povejte raje kako stvar iz igric, budale blesave.

uredilo bitje ke_kit
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 6 minutami:

Niti približno ne trolam. Sem enkrat nalomil cigota z nožem ko pičko pred Štukom v MB na Zabl žuru. Pa kaj ti misliš, da so vsi Ninđe z noži? To neki mulci vlačijo v večini, da ustrahujejo... redko kdo pa ga je vešč. Nekaj večinoma mahajo sem in tja brezveze. Enako kot bi ga jaz vzel, ki nimam pojma o njih in bi mahal po luftu kar sem videl par krat po TV. Nimam pojma kaj bi z njim, če me nekdo zgrabi za roko z nožem in mi pade iz roke sem gotof.

 

Verjetno si ti to predstavljaš preveč filmsko, ko si gledal kake specialce kako vihtijo nože. Hitri napadi, preprime nož pa te bedarije, ko ven mečeš :D To v realnosti čez 90% ne obstaja...

 

Ja sej to. Ustrahovanje ni isto kot ti modeli, ki so ratali popularni po evropi. Uletijo ti nozem pa te zabadajo not in ven ko prfuknjeni, to ni nikakrsno znanje. Kaksen mojester pa moras bit, da to pocnes. Lepo te prosim. Sreco si imel, da si pravilno ocenil, da tip blefira.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 minutami:

Pizda kako eni tle not sanjate o nekem street fightingu in kaj jaz vem kaj. Malo manjka, da začnete pisat une memete o izkušnjah iz navy sealsov. Prav krčevine mi delate. Dej shut the fuck up in povejte raje kako stvar iz igric, budale blesave.

:o Saj jaz sem mislil, da se pogovarjamo o igricah, ups 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 3 minutami:

 

Ja sej to. Ustrahovanje ni isto kot ti modeli, ki so ratali popularni po evropi. Uletijo ti nozem pa te zabadajo not in ven ko prfuknjeni, to ni nikakrsno znanje. Kaksen mojester pa moras bit, da to pocnes. Lepo te prosim. Sreco si imel, da si pravilno ocenil, da tip blefira.

 

Ma jaz pišem o random likih, ki to nekaj hočejo biti jaki. Nimam pojma kaka je situacija dandanes. Nekoč so take pizdarije ble pogoste, ko je kdo hotel biti frajer. Valjda ne govorim o nekih profi roparjih, teroristih ipd. Pa saj tega pri nas v Sloveniji nimamo (ali pa zelo malo). Pa da res obvladajo neko bojevanje z noži. Bi bolj pogosto brali o takih pizdarija v medijih, če bi se to kar tako povprek štihalo. Večinoma so pač grožnje in pričakujejo, da se folk vserje (kar tudi se v večini primerov). 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

Pizda kako eni tle not sanjate o nekem street fightingu in kaj jaz vem kaj. Malo manjka, da začnete pisat une memete o izkušnjah iz navy sealsov. Prav krčevine mi delate. Dej shut the fuck up in povejte raje kako stvar iz igric, budale blesave.

Eni smo trenirali borilne veščine, se tepli po stritu, poznamo folk ki je marsikaj izkusu itd. zakaj se ne bi smeli pogovarjat o tem? Kot da je ne vem kako neverjetno imet izkušnje s pretepom lol. Kaj hočeš skoz neki moderirat debato kle? Če ti ne paše se odstrani in pridi pogledat jutri če je že nova tema. 

Povezava do prispevka

Pa dejansko tudi ne poznam scene danes oz večjih mest. Jaz govorim za svojo mladost, ko so pretepi po veselicah in diskačih, tudi z noži... bili res bolj običajni kot marsikaj. Dejansko je bilo bolj čudno, če je kak večer minil brez izgredov. To govorim za drugo polovico 1990 in začetek 2000. Če si kamorkoli šel, si pač moral vzet v račun, da je velika verjetnost, da bo prišlo do kakega pretepa.

 

Prav tiste klasične scene: kaj si reko, kaj me gledaš, si gledal mojo babo, kaj si zadnjič govoril o meni... Al pa kuj tak pri sanku. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče Pravkar:

Pa dejansko tudi ne poznam scene danes oz večjih mest. Jaz govorim za svojo mladost, ko so pretepi po veselicah in diskačih, tudi z noži... bili res bolj običajni kot marsikaj. Dejansko je bilo bolj čudno, če je kak večer minil brez izgredov. To govorim za drugo polovico 1990 in začetek 2000. Če si kamorkoli šel, si pač moral vzet v račun, da je velika verjetnost, da bo prišlo do kakega pretepa. 

Isto je blo na obali. Folk je po kopru hodu od lokala do lokala, zbiral folk in vsi v izolo lemat ribare.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Isto je blo na obali. Folk je po kopru hodu od lokala do lokala, zbiral folk in vsi v izolo lemat ribare.

 

Torej vseeno full podobno. Tu je blo tudi z enega kraja skup proti drugim ali pa na vaških pizdarija ena vas proti mestnim pubecom ali ena vas proti drugi... Če je komu bla všeč kaka z druge vasi - nimaš kaj sem hodit ipd... 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 minutami:

 Moraš vedet kako gledat ta video. Poanta je v tem, da metov ne izvajaš z rokami ampak z nogami oz iz centra (točka nekje 15 cm pod popkom), roke so samo nek podaljšek. Isto kot pri boksu recimo ko udarec povlečeš iz pete. Itak da to ni mišljeno kot prikaz realnega fajta ampak kaže gibanje telesa ob napadu, prenašanje teže in uporaba celotnega telesa pri metu.

 

Ta tip sicer ni ne vem kaj, ne uporablja bokov dovolj recimo, pa previsoko težišče ima in drugi detajli ...

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

 Moraš vedet kako gledat ta video. Poanta je v tem, da metov ne izvajaš z rokami ampak z nogami oz iz centra (točka nekje 15 cm pod popkom), roke so samo nek podaljšek. Isto kot pri boksu recimo ko udarec povlečeš iz pete. Itak da to ni mišljeno kot prikaz realnega fajta ampak kaže gibanje telesa ob napadu, prenašanje teže in uporaba celotnega telesa pri metu.

 

Ta tip sicer ni ne vem kaj, ne uporablja bokov dovolj recimo, pa previsoko težišče ima in drugi detajli ...


 

povej mi da si treniral aikido brez da poves da si treniral aikido 🤣

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:


 

povej mi da si treniral aikido brez da poves da si treniral aikido 🤣

Ja sori k si mislu da se nekomu zdi smiselno ne uporabljat rok pri obrambi in si raje zmišljevat neko hecno obračanje na mestu. Ti si tudi en kaliber. Pač zaril si in zdej se probavaš izvadit z nekimi glupimi forami.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 10 minutami:

 Prav tiste klasične scene: kaj si reko, kaj me gledaš, si gledal mojo babo, kaj si zadnjič govoril o meni... Al pa kuj tak pri sanku. 

Saj je tudi v mojih časih bilo podobno. Pred superlijem, ko je bil še odprt, so redno bili street fighti, in z redno mislim, da sem dobesedno VSAKIČ, ko sem šel ven, naletel na fight :D . Vem da se sliši kot nekaj iz DaCapo zgodbic, ampak je bilo res. Najbolj nora scena je bila, da je en šiptar matiqi, ki je skos težil folku, dobil s steklenico in še ene 1/3 vina not po glavi, da se je steklenica razbila (prej sem to videl samo v filmih). Prišel je rešilec, tipa so sešili. Naslednji teden je bil spet pred superlijem in je imel round 2 s tipom, ki mu je razbil steklenico na glavi. Tokrat je un tadrug res ornk najebal

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 21 minutami:

Eni smo trenirali borilne veščine, se tepli po stritu, poznamo folk ki je marsikaj izkusu itd. zakaj se ne bi smeli pogovarjat o tem? Kot da je ne vem kako neverjetno imet izkušnje s pretepom lol. Kaj hočeš skoz neki moderirat debato kle? Če ti ne paše se odstrani in pridi pogledat jutri če je že nova tema. 

Aikido ni borilna veščina. :D

Ne stoj se tako hitro užalit, expert hladnega orožja (tvoje pesti). Če te moti, da pišem take stvari se odstrani in pridi pogledat jutri če me ni tukaj (tudi jaz lahko to napišem no :D).

Izpadete mi kot neki 220 sklec na minuto dacapoti, sam da se zraven še hvalite s to primitivno nasilnostjo.

Krčevine intensifying.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Aikido ni borilna veščina. :D

Ne stoj se tako hitro užalit, expert hladnega orožja (tvoje pesti). Če te moti, da pišem take stvari se odstrani in pridi pogledat jutri če me ni tukaj.

Izpadete mi kot neki 220 sklec na minuto dacapoti, sam da se zraven še hvalite s to primitivno nasilnostjo.

Krčevine intensifying.

Kdo se je užalu? Jadno je, da zdej že redno jokcaš o čem se mora folk kle pogovarjat. 

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...