Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 1 minuto:

Ma dinozavri za časom ste no. To je moj point. Neki odrasel folk, ki se pogovarja o pretepanju. Iz tega položaja izhajam.

Različni zorni koti, to je to.

Povedal sem ti kako izgledaš v mojih očeh. Napisal si mi nazaj. To je to. Chill the fuck out, kot da sem pri vas doma na večerji in me mečete ven iz bajte.

Dej dojami že enkrat.

 

Drugace se mi zdi, da se je zadnje case drasticno povecal vpis v razne borilne vescine. Bodo drugi povedali. Meni recimo tema ni otrocja. Vsaj pri nas, se dobis z drugimi ljudmi in se v sparingih pretepas z njimi. Kontrolirano, v smislu intenzitete udarcev in brc. Z veliko vecino brez ega, kdo bo ubil koga, zgolj fight v katerem je precej enostavno vedet pri cem si. 

 

Hocem rec, da si danes ves cas v situacijah, ki so dvoumne. Dvom vase, v lastne odlocitve, v svojo pozicijo znotraj druzbe, v ljudi okrog sebe,... Nic ni binarno in s tem ni nic narobe. Samo pri fajtu je pa stvar dostikrat zelo crnobela. Ves kje si. 

 

Jaz imam dejansko zelo lepe izkusnje z nasim klubom. Ni to nek zbor neandertalcev, ki uzivajo v nasilju. Ceprav tudi taki obstajajo.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 5 minutami:

Drugace se mi zdi, da se je zadnje case drasticno povecal vpis v razne borilne vescine.

Noro. Jaz bi si mislu, da je trend kvečjemu obraten.

 

Meni je drugače ta strah pred tem, da bi me lahko kdo napadu res neki napojmljivega. Ne vem kake sorte človek moraš biti (oz. v kakih krogih se moraš gibati), da ti kaj takega sploh kadarkoli zaseda misli.

Ko sem bil mlajši mi je bilo bližje ajde. Samo tisto so bili drugi časi in sem bil bolj podvržen takim situacijam. Pa tudi manj zrela mentaliteta valjda (ego pomembnejši od lastne varnosti). Možno, da ima veze kak testosteron al neki.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Noro. Jaz bi si mislu, da je trend kvečjemu obraten.

 

Meni je drugače ta strah pred tem, da bi me lahko kdo napadu res neki napojmljivega. Ne vem kake sorte človek moraš biti (oz. v kakih krogih se moraš gibati), da ti kaj takega sploh kadarkoli zaseda misli.

Ko sem bil mlajši mi je bilo bližje ajde. Samo tisto so bili drugi časi in sem bil bolj podvržen takim situacijam. Pa tudi manj zrela mentaliteta valjda. Možno, da ima veze kak testosteron al neki.

 

Kot receno, ni to edini razlog zakaj trenirat borilno vescino.

 

Sem bil "napaden" (bedak mi je hotel spustit celno) pred vhodnimi vrati, od soseda. Psiho, brez kakrsnegakoli izivanja. Umaknil sem se mu, kljub temu da bi ga lahko spravil v bolnisnico. Samo sem pa precej bolj miren da v brezizhodnem polozaju lahko naredim vsaj nekaj.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
planetarium reče pred 18 minutami:

Kot receno, ni to edini razlog zakaj trenirat borilno vescino.

Ja, seveda, to mi je jasno. Sej zame bi to bil zadnji razlog. Disciplina, urjenje duha in telesa sta za moje pojme na prvem mestu.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

Ja, seveda, to mi je jasno. Sej zame bi to bil zadnji razlog. Disciplina, urjenje duha in telesa sta za moje pojme na prvem mestu.

 

Samokontrola. Jaz bi brez treninga skocil na debila. Mogoce se niti nebi zmogel umaknit. Uglavnem zakompliciral bi situacijo, neglede kako bi se koncalo. Tip je sosed, familjo mam,..

 

Tako pa sem prakticno pozrl ze toliko udarcev, da sem sposoben vseeno kolikor toliko racionalno ocenit okoliscine. 

Povezava do prispevka

Kekit, pomoje maš čist pretiran odziv, pa to ti pišem uno kot web buddy, ne kot hater, da ne bo pomote :D . Jaz takoj podpišem za svet, kjer ni fizičnega nasilja, sam majketi še jaz, ki sem majketi najbolj miroljuben človek na svetu, sem že bil vpleten v neke blažje (100 % neprostovoljne) fizične konfrontacije. Žal je to realnost. In nasploh se mi zdi, da svet po par desetletjih večjega miroljublja postaja vse bolj grob in nasilen

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

@Hernire @Slinch se spomnita kerega leta je blo to v Evropi? Nek dogodek mam v spominu pa ne točno kaj je blo odmevnega.

 

@ke_kit vsaj jaz sem govoril o zadevah 2 desetletji in več nazaj. Sedaj izjemno redko slišim za take dogodke. Navsezadnje pa niti diskotek ni več pri nas, mladina itak več nikamor ne hodi, starejši so se nekoliko spametovali. Kaka pustovanja v okolici Ptuja so še vedno dosti krat fight fest, ostalo pa bolj malo kar vem. Itak pa po teh pizdarijah že konkretno dolgo praktično več ne hodim. Ostali so, kolikor sem razbral, tudi večinoma opisovali konkretno pretekle dogodke. Se pa v večjih mestih vsekakor tudi več tega dogaja. 

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ma ja kekit živi v vasi s petimi prebivalci, iz hiše gre enkrat na prestopno leto in pol

Navedek

Meni je drugače ta strah pred tem, da bi me lahko kdo napadu res neki nepojmljivega"

Ja res. Mene in bivšo je slučajno v ljubljani napadlo 6 tipov, kjer so začele padat brce in udarci na random, ne vem od kod mi strah da bi me kdo napadu, po moje sem preveč filmov gledal, ta strah je prav nepojmljiv.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

Znanec / od kolega sosed je za kako leto ali dve dobesedno izginil, kar naenkrat ga nisem več nikjer videval. Po dolgem cajtu, ko smo se končno spet srečali, je povedal, da so škifi poraidali bajto (ne vem zakaj, ugibam da kakšne mučke družinskega biznisa) in zasegli vse kompe diske elektroniko fse. No in na njegovem kompu so našli tisto fotko z evropa eventa (kolikor se iz druge roke spomnim je bilo daleč od posilstva, problem je bil, da so se nardile fotke - underage osebe, se ve - in širile dobesedno povsod). No in ker je to bil CP so bili KONKRETNI problemi. Ne spomnim se, kaj vse je razlagal, da je dal skoz, samo njegov lajf je bil potem popolnoma drugačen, kot da bi primerjal osebo pred/po hardcore droge. Res bad.

Insane je bilo tudi, da je nek cajting objavil te slike, pa dal samo res minimalni črni trak čez oči pa vagino od te 15-letnice. A se spomniš tega? Tako cela naša šola je imela ta cajting in listala na hodnikih, ona je bila pa moja sosošolka :D

 

Tomazek. Jaz sem bil v prvem letniku, 91 letnik. Saj ne vem, kdaj se gre v prvi letnik. Tam 2005/06?

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 2 minutama:

Ma ja kekit živi v vasi s petimi prebivalci, iz hiše gre enkrat na prestopno leto in pol

Skoraj tako ampak ne ravno tako.

Drugače pa je bila situacija povsem identična, ko sem študiral v Lj. Nobene razlike. Enkrat samkrat nisem imel težav v vseh letih bivanja gor.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Skoraj tako ampak ne ravno tako.

Drugače pa je bila situacija povsem identična, ko sem študiral v Lj. Nobene razlike. Enkrat samkrat nisem imel težav v vseh letih bivanja gor.

No in jaz sem jih imel večkrat. Pa nisem bil edini in meni je nepojmljivo to, da ti ni jasno v kakšni meri je nasilje prisotno in da ima folk upravičen strah pred tem, da bojo nekje napadeni. Kot da živiš pod skalo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Iz lastnih izkušenj. Ne vem, mogoče sem samo imel celo življanje neizmerno srečo. Ko sem bil mlad in smo popivali naokoli sem se kdaj stepel, ampak sem vedno bil sam kriv za to.

 

Mogoče pa imaš samo ti ful punchable face. Se spomnim, ko smo se pred leti spoznali in je bila prva strvar, ki si mi jo rekel, da sem se zredil (ker sem na fotkah z interneta bil bolj suh). Meni res ni čudno, da dobivaš random batine, če tako postopaš v lajfu.

Nisem v lajfu dobil batin.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 minutami:

Nisem v lajfu dobil batin.

Sej ni bil to point. Pač, sam jih iščeš. Imaš velik ego in skušaš dominirati ostale. Točno tak vtis mi daješ. In pol, ko naletiš na nekoga drugega, ki je isti, pride do spora.

Tole o nujni samoobrambi, ker nikoli ne veš kdaj boš naletel na kakega psihopata, ki te bo napadel medtem ko nabiraš rožice so samo bajke.

 

Ne rečem, da se ne more zgoditi, ampak verjetnost za kaj tekega je, predvsem pri nas v sloveniji, praktično nična.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 21 minutami:

Ja res. Mene in bivšo je slučajno v ljubljani napadlo 6 tipov, kjer so začele padat brce in udarci na random, ne vem od kod mi strah da bi me kdo napadu, po moje sem preveč filmov gledal, ta strah je prav nepojmljiv.

A tako noben te ni poznal/poznal tvoje bivše? Sem doživel random napad, sam ne tok ekstremnega 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

Sej ni bil to point. Pač, sam jih iščeš. Imaš velik ego in skušaš dominirati ostale. Točno tak vtis mi daješ. In pol, ko naletiš na nekoga drugega, ki je isti, pride do spora.

Tole o nujni samoobrambi, ker nikoli ne veš kdaj boš naletel na kakega psihopata, ki te bo napadel medtem ko nabiraš rožice so samo bajke.

 

Ne rečem, da se ne more zgoditi, ampak verjetnost za kaj tekega je, predvsem pri nas v sloveniji, praktično nična.

Ma kaj govoriš? Mislim prav iz posta v post si bolj prizadet. Ne samo iz svojih ampak iz stotine izkušenj drugih ljudi poznam, ko je nekdo meni nič tebi nič hodu po ulici in bam. A ti ne veš, da imaš folk ki je al trezen in fuknjen al pijan al pa na drogah, ki išče frke brez razloga? Imaš v kopru primer Pizze kraljice izpred let, ki je nehala dostavljat izven domačih naslovov, ker so absolutno razlomli dostavljalca eni tipi, ki so jo naročili na dušana, pa poznam te tipe in vem kaki so in kake frke delajo. Mislim res, a ti živiš pod skalo? Ne samo da nisi slišal od nobenega za tak primer, da nisi bral nič v medijih, niti ne poznaš človekovega obnašanja. Da fak model.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 5 minutami:

Ma kaj govoriš? Mislim prav iz posta v post si bolj prizadet. Ne samo iz svojih ampak iz stotine izkušenj drugih ljudi poznam, ko je nekdo meni nič tebi nič hodu po ulici in bam. A ti ne veš, da imaš folk ki je al trezen in fuknjen al pijan al pa na drogah, ki išče frke brez razloga? Imaš v kopru primer Pizze kraljice izpred let, ki je nehala dostavljat izven domačih naslovov, ker so absolutno razlomli dostavljalca eni tipi, ki so jo naročili na dušana, pa poznam te tipe in vem kaki so in kake frke delajo. Mislim res, a ti živiš pod skalo? Ne samo da nisi slišal od nobenega za tak primer, da nisi bral nič v medijih, niti ne poznaš človekovega obnašanja. Da fak model.

¯\_(ツ)_/¯

Vedno samo slišim o takih rečeh. Nikoli doživel karkoli niti približno podobnega. Mogoče je fora, da sem predebel za random čefurčke? :D

Al pa je fora v kakih krogih se kdo giblje? Ti une(take) tipe poznaš, medtem ko jih jaz ne. Wink wink, nudge nudge?

uredilo bitje ke_kit
  • Trol 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

ja ma se zgodi tudi ce ne skias

res da manj ampak se

 

meni je uletel nek tip pred srednjo solo kao izprazni zepe =)))

tipov je bilo tam 5 6 na skuterjih.. a mi cel razred ven iz sole in tip si izbere mene, svaka mu cast, ki ponavadi tak folk me skipa..

 

anyway tip, tak malo mocnejsi malo manjsi od menem pac neka cefurcina pobrita, mi uleti kao.. izprazni zepe :))) jaz samo lol ne, ne vem mogoce bi mogu resct da ja, da bi me skippal po kekitovo =))).. in tip zacne neki proti meni mahat, prav sem vidu une njegove punje kako svigajo mimo mene v slowmotion in se spomnem ko sem misli evo zdaj mu lahko dam couter in zdaj tudi.. mislim, da je bil malo pijan, tako so pol pravli sosolci.. samo kaj ki sem bil malo picka in sem se usra tistih 6 tipov ki so tam gledali.. in nic tip da me bo brcnu, jaz odskocim malo in tip se usuje potleh ko prasec in vse sosolke neki v smeh, pizda jim materna.. in valda se je se bolj razpizdu in skoci se nek tip zravn mu na pomoc, an sreco je bil se manjsi in suh in dva proti mene nek punje iz leve desne, pa se vedno sem jih vidu in sem se umikalm prav sem vidu kako uni napada in uni caka da se umaknem da me bo tam dobil..... sam tipi res niso hotli nehat tam ene 40 m ritemsko smo tako naredili oz sem naredil =)) in jaz sem bil pac prevc picka da jih zbrcam ko macke.. da ne bo pol kaksen retaliation, a valda moji sosolci so se vsi usrali, razen nega, ki je probla neki diplomatski ma ga niso poslusali :)) zdaj bi jih tako razbil, da bi se pol bal samo sodnika.. pac zaradi PTSD, ki ti gre na kurac malo, ko se tu pa tam spomnes anyway.. pol sem jim mogu pustit da mi dajo ene dve sake po faci, ker so bli dosadni, ker jim ni slo.. tako da malo se je zatreslo ma ni blo hudo.. edino ustnica mi je malo zatekla.. sam pol so vidli da so ze malo predalec in ne bo slo, so obupali in se vrnili do njihovih clanov..

 

pa so kasneje napadli se ena dva sosolca sam en je mal kar hude veze z unimi starejsimi zajebani izolani tako da so pol dobili tega cefurja, ga malo prefukali in fuknili v kanto za smeti, da razmisli not in je bil mir

 

 

    

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...