Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Dejch reče Pravkar:

ma jz se ne norčujem folku k hod na job z avti k so enoprostorci pa SUVji z sam enim voznikom, pač lahk grem mim, zakaj nej zdej me hoče folk zbit iz ceste. To je kot da bi me hotl ubit. A se vam to zdi, normalno? Men se zdi psihopatsko.

Ma ne itak da ne.. ne vem itak da gres mimo z motorjem.. meni se ni zgodilo nikoli da bi me kdo hotel zbit.. mogoce to samo ti zabariji

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 3 minutami:


 

edin da je perfect, rabs vecje kolicine kuhat. Recimo za eno osebo mi je tk tk, ze boljs rata v ponvi. Ce pa nasipas notr nevem 20,30 dag+ pol pa je prakticno tak k pr kitajcih. To je na podlagi mojih izkusenj (N<5) 

 

Kaki volumen pa naj gledam za 2 osebi (ali 2x 2 osebi, torej za 2 obroka za oba)? Air Fryer sem malo zajebal, ker mi je 3,7l blo slišati full (online sem naročil) pa je to dejansko dovolj za pomfri za 2 osebi in ni šans, da zraven stlačim še kako meso. Glih ene dobre pol kile pomfrija gre notri.

 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 7 minutami:

 

Kaki volumen pa naj gledam za 2 osebi (ali 2x 2 osebi, torej za 2 obroka za oba)? Air Fryer sem malo zajebal, ker mi je 3,7l blo slišati full (online sem naročil) pa je to dejansko dovolj za pomfri za 2 osebi in ni šans, da zraven stlačim še kako meso. Glih ene dobre pol kile pomfrija gre notri.

 


air fryer je malo drugace, predstavli si da bi mel cel volumen posode riza. Tob ga mel za 14dni. Sem sel zdj na internet pogledat, tega k mam js ma 1.8L prostornine pa pise da je za 10 majhnih porcij riza. Se pravi je to kaj ene 700g riza suhe teze. Pac nakuhas mal vec, das v hladilnik pa sprot cez teden jemljes porcije pa pogrevas

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 15 minutami:

Kaki volumen pa naj gledam za 2 osebi (ali 2x 2 osebi, torej za 2 obroka za oba)? Air Fryer sem malo zajebal, ker mi je 3,7l blo slišati full (online sem naročil) pa je to dejansko dovolj za pomfri za 2 osebi in ni šans, da zraven stlačim še kako meso. Glih ene dobre pol kile pomfrija gre notri.

Meni imajo air fryerji nasploh ful malo prostora. Midva rada kuhava na zalogo, vsaj za 2 obroka da pokriješ z enim kuhanjem. V air fryerju za 4 si midva lih 1 normalen obrok narediva. Ne vem, kaj dobiš v air fryer za 2 osebi, 5 konfrijev?

Dejch reče pred 9 minutami:

sicr sm pa jz žabar. ta bla mal podpasna. pizda vam materina

Ne bit jezen

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Meni imajo air fryerji nasploh ful malo prostora. Midva rada kuhava na zalogo, vsaj za 2 obroka da pokriješ z enim kuhanjem. V air fryerju za 4 si midva lih 1 normalen obrok narediva. Ne vem, kaj dobiš v air fryer za 2 osebi, 5 konfrijev?

Ne bit jezen

pa če nism jezn. kako to ni vidno? sam ne maram teh manipulativnih pizdarij. 

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

koga sm zatru. povedu sm poresnic. to se pač dogaja na cesti. ti si pa pršu z nekimi lokalnimi forami. 

Jamo bozeee..zatrl si me da sigma ne zatirajo

 

Kaksnimi lokalnimo forami..pac v kopru me niso nikoli izpodrivali z motorjem.. v ljubljani glede na to da imas ti take izkusnje in je vec folka mogoce izpodrivajo ne vem

 

Zabarji pa pac.. to je neka moja bv fora nevermind.. ti se res obesis na njabolj nepomebne stvari

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče Pravkar:

Jamo bozeee..zatrl si me da sigma ne zatirajo

 

Kaksnimi lokalnimo forami..pac v kopru me niso nikoli izpodrivali z motorjem.. v ljubljani glede na to da imas ti take izkusnje in je vec folka mogoce izpodrivajo ne vem

 

Zabarji pa pac.. to je neka moja bv fora nevermind.. ti se res obesis na njabolj nepomebne stvari

kako zabarji? če folk kle dela iz cele slovenije. pa zgudil se mi je to po celi sloveniji. ne jz, se ne predam. men je slovenija enotna. jz na te kurčeve lokalizem fore ne padam. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Meni imajo air fryerji nasploh ful malo prostora. Midva rada kuhava na zalogo, vsaj za 2 obroka da pokriješ z enim kuhanjem. V air fryerju za 4 si midva lih 1 normalen obrok narediva. Ne vem, kaj dobiš v air fryer za 2 osebi, 5 konfrijev?

Ne bit jezen


men se zdi cool na hitr kej za narest za eno osebo. Npr en ali dva velka krimpirja hitr za na kompfrit narezat pa kake zmrznjene nagce dat zraven, ko je timer od kompfrija ze na polovici. Za dve osebi je pa ze malo prostorske stiske, razn ce ne naredis sam kej tko mal za piknit, kao snack

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 2 minutama:

Meni imajo air fryerji nasploh ful malo prostora. Midva rada kuhava na zalogo, vsaj za 2 obroka da pokriješ z enim kuhanjem. V air fryerju za 4 si midva lih 1 normalen obrok narediva. Ne vem, kaj dobiš v air fryer za 2 osebi, 5 konfrijev?

 

Ja, žal je točno tako. Jaz tudi rad skuham za 2x za 2 osebi. Ok, ene stvari so dobre samo sveže in skuham samo za tisti dan. Z Air Fryerji nisem imel nobenih izkušenj in mi je 3,7l zvenelo full, piše za 4 osebe. 3,7l posoda za normalno kuho je že kar orenk. Air Fryer pa je ta volumen za drek. Ni variante za 4 osebe kot piše, za 2 osebi in še to ne komplet vsega. Tako je zdaj ostal samo pri tem, da ga uporabim, ko ni časa delat nekih prilog, da se na hitro naredi v njem krompirček ali kaj podobnega ali pa da si en sam na hitro kaj pripravi. Vsaj ene 5l+ bi moral bit volumen, da bi lahko naredil kaj za 4 osebe.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 11 minutami:

kako zabarji? če folk kle dela iz cele slovenije. pa zgudil se mi je to po celi sloveniji. ne jz, se ne predam. men je slovenija enotna. jz na te kurčeve lokalizem fore ne padam. 

ja ne vem pač ne tišči se folku 5 milimetrov od avta pri semaforju al

Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Kakšno je sploh pravilo glede skuterjev? Je legit, da se pripeljejo bočno z avtom v gužvi, ali bi morali čakat za avtom? Pa to mislim tako - kakšno je pravilo na papirju, ne osebno mnenje

ja pomoje ni nč narobe. pač pridš ker lohk. ni kle merjenje kurcev. sam te budale tko uzamejo. 

Povezava do prispevka

en v štepcu me je dobesedno hotu izsilt na pločnik (pa sm ostal cool). enkrat sm šel za enim pa k je bla rdeča sm šu dol iz skuterja pa do njega, nej stop iz avta, ker se bova tepla. pol mi pa neki prbijal. tega bi zbombal totalno.

uredilo bitje Dejch
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 4 minutami:

en v štepcu me je dobesedno hotu izsilt na pločnik (pa sm ostal cool). enkrat sm šel za enim pa k je bla rdeča sm šu dol iz skuterja pa do njega, nej stop iz avta, ker se bova tepla. pol mi pa neki prbijal. tega bi zbombal totalno.

ja ker se rineš na semaforju tam k ni placa pa še po desni kjer te včasih ne vidijo dobro

Povezava do prispevka
Kruz reče Pravkar:

ja ker se rineš na semaforju tam k ni placa pa še po desni kjer te včasih ne vidijo dobro

lej nimaš prav. to ni provokacija. k te model hoče zbit dol s ceste, te ogroža. takrat mi je tema padla, sledil sm modelu. model pol sm bil rosmarah.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...