Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sej v najhujsem primeru koncas kot Mefi, vsi mislijo, da si troll v resnici pa imas poklicno deformacijo, ker hoces vsako stvar obrnit v svoj prid... 

Static reče pred 7 minutami:

 

Na zalost ne se strinjam s tem.

 

V TLOU temi ni slo samo za prcanje, velikokrat (sploh s strani Ezoterika) je slo za dejanske lazi, napade in misreprezentacije mojih pogledov. Pac, poizkus diskreditacije z lazmi (transfob, argumente pobiras iz neki zlobnih zlobnih naci youtube videov in subredditov (wat?)). Na moje izpostavljanje neiskrenega argumentiranja so pa padali minuski. Pac, z takimi neumnostmi pada nivo debate, hkrati pa s tem da tega ne izpostavis neposredno podpiras tak nacin komunikacije.


Kot sem napisal, veliko stvarem sem pristopil na napacen nacin, ampak na nekatere poste ki so bili izjemno korektni in premisljeni.. Da ti nekdo zacne po tem srat z grupnim spammanjem minuskov cel teden in podobnomi neumnosti ni nicemur podobno. 

Mores ignorirat stari.. ce mislis, da je neki neumno ali laz (lahko je lahko ni) .. pac ignoriras, ce vidis, da nima smisla.. cene bos koncal kot Mefi, ki vsi mislijo, da je troll v resnici ima pa samo hudo poklicno deformacijo, ko hoce vsako stvar obrnit v svojo korist.

 

Sicer v tisti temi se razume, pac huda igrica, nenormalen hype.. se razume, da se pretirava... sam stvar je sla malo predalec.. enostavno ne mores.. isto kot da gres na lunin.net forum in zacnes folki pametovat, da lazejo =))))) ne gre, ne mores =))))) ni ga aegumenta stari moj =))) razen ce te ne rajca endless hodre wave battle, da vidis koliko zdrzis

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jah, na zalost nisem tak. Ce vidim da se dogaja krivica v neki obliki bom to izpostavil.

 

Ne pa sej ne se sekirat, itak se mi pomoje ne bo dal vec ko se ene 3-5 dni s tem ukvarjat, tko mal for the lulz.

 

Drugace, ko smo ze pri psihopatih:

 

boOGzl3.jpg

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

ceti nc ne pomen pozab pa pejt naprej. Ce ti nivo komunikaije ni vsec se spel dol iz foruma pa pejd nekam kjer ti je lepse. problem solved. Glede na vse kar si delal od AE racunov do "bratrancev" do screenshotov je vec kot ocitno da te je kr prizadelo na osebni ravni da smo dojel da si ubisvtu kr bebcek. Tko da poslihtej mal podstresje pa razmisl ce se ti splaca zabijat cajt kle ne forumu. 

Povezava do prispevka

Meni je bolj smesno to da je stanje foruma tako kot je. Z razlogom so tu gor vecinoma samo se neki klovni od fotrov (nivo komunikacije je ze vec let totalen poden, in vec kot ocitno se ne bo nic spremenilo).

 

Svaka cast redkim uporabnikom kot bigboss, galko, tudi mefisto, etc; ki zadevo drzijo na nekem nivoju, po vsem tem casu.

 

Drugace pa TLOU2:

 

Iskreno sori za tisti spoiler prej. Vem da najbrz ne izpade tako ampak res ni bilo namerno. Upam da nisem komu spoilal, in pa upam da je maybe Mefi vsaj podvomil v legitimnost spoilerja.. 

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Static reče pred 6 minutami:

Ne pomenijo mi prakticno nic. Gre za nivo komunikacije + "have a taste of your own medicine"

Ni blo videt no 

Ce bi te bolu kurac bi trajbu naprej svoje pa se lahk vsi na glavo postavijo

Pac nek bedn forum je ti pa to dojemas k first world problem, al pa joki se naprej boli me patka

Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Naj za trenutek odlozi delo nas dragi mefisto, saj bi se mu rad zahvalil da s svojimi prispevki drzi forom na nekem nivoju 

Imo prispeva boljse vsebine k pa cringe klovni ala dakapo, tomazek, sekvencni bebcek in mihaspacek ampak hej to je spet sam moje videnje/misljenje

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 4 minutami:

hahahaha omenja mefista da ohranja zadevo na nivoju ---- faking bebcek 

 

Je ociten troll ampak forumu doda nek flavor.

 

Skratka je do neke mere, vsaj zame, pozitiven del foruma.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 21 minutami:

Imo prispeva boljse vsebine k pa cringe klovni ala dakapo, tomazek, sekvencni bebcek in mihaspacek ampak hej to je spet sam moje videnje/misljenje

 

Nemorem rečt, da se s tem ne strinjam, ampak vseen so to druge zadeve :D  Tip je legenda in pomoje se ga spomni tut folk, ki ga že 10 let ni več na forumu, oz. fura tak karakter da če bi nekdo prišel po 10 letih nazaj na forom bi takoj prepoznal mefista (ker je isti).

 

Drugače priznam da je bil meni tut sadhu car, preden je postal šerif. Pol foruma ga je melo na ignore, sam men je bil tak nutcase/troll da sem prav užival. Tam se folk pogovarja o nečem relevantenem, tip pa pride z nekim yolo postom ven o eni dirkačini iz leta 93 :worship: Men je bil carski uporabnik, zdej mi je krneki ker išče identiteto. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Static reče pred 35 minutami:

Ne pomenijo mi prakticno nic. Gre za nivo komunikacije + "have a taste of your own medicine"

 

ma ne vem če je to čisto res stari

 

tvoj prvi post na tem novem foromo:

Static reče Dne, 10. 5. 2020 at 0:26:

Teli cudni smileyi za reakcijo so res brezvezni. Al naj bo edino "thumbs up" opcija (brez dnevne omejitve seveda), ali pa upvote in downvote.

 

pa pol znotraj enega tedna:

Static reče Dne, 10. 5. 2020 at 20:21:

Plis LordFebo, odstrani omejitve reakcij na forum poste :)

Vse kar to dela je da omejuje stevilo dnevnih reakcij, in folk "spara" z njimi, kar zna ful kvariti izkusnjo.

  

Static reče Dne, 11. 5. 2020 at 22:18:

Moral bi obstajat pac samo enostavna opcija za "like" in to je to. 

In pa seveda neomejeno stevilo podanih dnevnih lajkov.l

  

Static reče Dne, 12. 5. 2020 at 17:02:

Pac, nej obstajajo samo pozitvne reakcije na poste. Ni zaman tak sistem vecinoma.

  

Static reče Dne, 16. 5. 2020 at 22:51:

Mogoce bi se pa moralo njemu napisat konkretno utemeljeno sporocilo kjer je objasnjeno zakaj kar naenkrat nima vec moznosti uporabe pluskov in minuskov.

 

Namrec, kot meni, je to naenkrat izginilo, in pojma nimam zakaj.. 

Kako naj potem napisem konkreten in utemeljen post zakaj si tega nisem zasluzil, ce pojma nimam zakaj je do tega sploh prislo..???

  

Static reče Dne, 17. 5. 2020 at 0:24:

Kaj je fora skupine “svinjski pastirji”, in zakaj ne morem vec reagirati na poste?

  

Static reče Dne, 17. 5. 2020 at 21:44:

Ok, ampak recimo jaz osebno nisem nikakor zlorabljal minuskov in pluskov, pa kar naenkrat nimam vec te moznosti.

V cem je fora?

 

Povezava do prispevka

ffs srsly, 30+ forum i dont think so

tle maš razne turbiče k se plusira z maljon AEje, menja se mu skupine, onemogoča pluske ni da ni

maš neke stalkerje k si delajo alte sam za minusiranje zadnjih 5+ let

takoj bi zamenjal team če bi to počel en iz "vašega" tabora, koga vi kao trollate

mi je tut smešno da ste mu onemogočl +/-

medtem ko razni gorgiusi idioti počno to leta in leta

 

prou koncentrat hinavskosti. fuck, grow up jebemu matr

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Static reče pred 17 minutami:

Ja, predlagal sem za moje pojme precej boljsi sistem. Tak ko obstaja sedaj je brezpredmeten, easily abusable in zato nepomemben.

 

Kaj so to neke psiho fore drugac, trdo stalkanje.

 

Da se ti da

 

Mislim, kliknil sem na tvoj profil, da vidim, če si že od začetka bil tako jezen, pa mi je že na prvi strani v faco padla gora poastov o pluskih in minuskih. Pač ne narobe razumet, nočem witchhuntat, samo dajmo si malo nalit čistega vina, se rahlo distancirat in globoko vdihnit. Zgleda je nek crash med tabo in določenimi userji, ne bom zdaj sodil al upravičeno al ne, mam svoje mnenje, ki pa ni nujno da je enako. Tudi meni je kislo videt, da cel topic gangupa na tebe, ki sem pač postal precej pacifist (mogoče ker sem se intimno podružil z večino folka, s katerimi smo clashali, pa smo zdaj homo-buddies). Samo pač s tem kako postopaš si ne delaš nič uslug, jebiga. Vem da zna izpast ful pokroviteljsko, kako ti zdaj neki težim kako uporabljat internete, samo res dobesedno nič pozitivnega se ne more izcimit iz tega vztrajanja. Če ti folk ni kul, si pač nardiš uslugo in ne uletavaš mednje. Če ti ni kul situacija, jo pustiš, da pade v pozabo. Sigurno ni nobenemu carsko negovat teh negativnih feelsov, kolikorkoli banalni že so. Pač jebiga, kisla scena, pustimo, ne pa to neprestano pogrevanje in drezanje. Tudi če se mi osebno zdi, da si si z obnašanjem čist lepo sam povzročil hejt, ki pada, bi ful raje videl čimmanj teh negativnih vibesov v konzolcu, ne glede na to, kam so usmerjeni. Tako da

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

gor desno mate kolešček pr notifcationih pa si izklop opozorila za lajanje/hejtanje.

 

Navedek

Če ti folk ni kul, si pač nardiš uslugo in ne uletavaš mednje.

to je past ne poslušaj. če ti folk ni kul pač uletavaš tok dolg da se se ti mal očediš in oni malce umažejo kot pravi silvester stalone

Diversity ist strenght

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

Mislim, kliknil sem na tvoj profil, da vidim, če si že od začetka bil tako jezen, pa mi je že na prvi strani v faco padla gora poastov o pluskih in minuskih. Pač ne narobe razumet, nočem witchhuntat, samo dajmo si malo nalit čistega vina, se rahlo distancirat in globoko vdihnit. Zgleda je nek crash med tabo in določenimi userji, ne bom zdaj sodil al upravičeno al ne, mam svoje mnenje, ki pa ni nujno da je enako. Tudi meni je kislo videt, da cel topic gangupa na tebe, ki sem pač postal precej pacifist (mogoče ker sem se intimno podružil z večino folka, s katerimi smo clashali, pa smo zdaj homo-buddies). Samo pač s tem kako postopaš si ne delaš nič uslug, jebiga. Vem da zna izpast ful pokroviteljsko, kako ti zdaj neki težim kako uporabljat internete, samo res dobesedno nič pozitivnega se ne more izcimit iz tega vztrajanja. Če ti folk ni kul, si pač nardiš uslugo in ne uletavaš mednje. Če ti ni kul situacija, jo pustiš, da pade v pozabo. Sigurno ni nobenemu carsko negovat teh negativnih feelsov, kolikorkoli banalni že so. Pač jebiga, kisla scena, pustimo, ne pa to neprestano pogrevanje in drezanje. Tudi če se mi osebno zdi, da si si z obnašanjem čist lepo sam povzročil hejt, ki pada, bi ful raje videl čimmanj teh negativnih vibesov v konzolcu, ne glede na to, kam so usmerjeni. Tako da

 

 

Sploh ne. Super post, no sarcasm.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...