Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 6 minutami:

 

Si je končno našel DaŠtrudlo in se njej posveča čez počitnice? 


Nope, žal še ne. Na Discordu visi s prijateljčki, se večinoma nekaj smeje, poje/se dere "Albaniaaaaa, ti si moja ljubaaavaaaaaaaa!!!!" in nabija neke online igre. Se je pa cepil danes. Vsaj nekaj od njega. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

A torej majo tu na discordu kake babe zraven? Hmmm... Si ziher? 


Nisem še uspel natančno počekirat. Ampak parkrat je omenil, da so neke gejmerke tud v "ekipi". :) 
Also, že od aprila sva se "ločila". V smislu, da nisva več skupaj v eni gaming sobi, ampak je dobil čisto svojo. Tako, da mu ne morem več "prisluškovat". ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 31 minutami:

Kar klaviaturo :D 

 

Jaz sem si za diplomo kot samodarilo kupil neko Hofer kitaro, parkrat pobrenkal in pol prodal na Bolhi za 20 € izgube 

haha js mam še vedno hofer kitaro

ne vem kr nekak se nočem čist ločit od nje, čeprav se ne vidim več kdaj igrat

velik težje mi je blo kot sem pričakovala tbh, k v par mesecih nisem kam prišla me je kr minilo

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 minutami:

velik težje mi je blo kot sem pričakovala tbh, k v par mesecih nisem kam prišla me je kr minilo


Kitare se jaz enostavno ne morem naučit igrat. Pa sem imel že dobre inštrukturice in inštruktorje. Dočim z bobni in klavirjem pa nimam nobenih problemov. Ziher je neka logika tu, ampak nimam pojma kaj. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 13 minutami:

Enostavno nisi dovol vezbal


"Hitro" me mine, če mi nekaj res dolgo časa ne gre, kot bi načeloma moralo. So pač različni talenti in veliko bolj sem se našel recimo v klavirju.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Poješ zraven, ko igraš? Boš moral posneti en komad za forumaše... 

 

Neko slovensko zimzeleno al pa Imagine od John Lenona. 


Trenutno sem pri Čuk se je oženil in Bohemian Rhapsody. Znam pa že tudi skoraj celo uvodno iz Top Gun filma. Edina, kjer zraven pojem pa je "Albaniiijaaaaaaa, ti siiii mojaaaa ljubavaaaaaa!!!!" To slednjo sicer bolj z DaPubecom za hec trenirava.;)

edit: če in ko bom pel oz. natreniral note, bom pa kakšnega Elvisa nasnel. To mi vokalno gre kar dobro. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Hmmm... Upam, da res. Kaj vem...tudi Hitlerja si obljubljal pa nismo nikoli dobili. 


Ob najbolj nepričakovanem času bo tudi to. Hitlerja je pač težko posnet, ker je potreben res dober mikrofon, drugače vse začne hreščati. Moram počakat, da pubeca ne bo doma in si njegov mic "sposodim". 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 14 urami:


Btw, imam tudi super el. bobne Yamaha, dve zelo dobri el. kitari (ena bas in ena normalna), eno akustično kitaro, odličen djemba boben in neko random ustno harmoniko. Če bi šel pa še v klet gledat, bi pa zagotovo našel še kaj.  :)  

Kere yamaha bobne mas to?

Povezava do prispevka
LargoWrench reče pred 1 uro:

Hofer kitare best kitare

 

Ce nebi blo Hofer kitar si nebi nikol pogruntal intro riffa od For whom the bell tolls pa Orion, posledicno bi bil bednik, lud i sasav


cernec prosim…vsi vemo da so harley benton kitare best bang for the buck

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...