Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 5 minutami:

 

Isti volan, g29 je za PC in Playstation, G920 je za PC in Xbox.

 

Also, če boš dal več kot 150e si dal preveč.


Za 150 € vzamem enega takoj. Samo link mi pošlji, pa da je nov, seveda. :) Sicer je neka manjša razlika med modeloma, namreč G29 ima neke ledice in dodatni gumb. Po drugi strani pa, Xbox-a nimam in ga nikoli ne bom imel. Mi je pa spet bolj kul, da so gumbi v MS varianti označeni (920), ker dvomim, da bom na PS sploh priklapljal.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 29 minutami:

Kateri volan je boljši: Logitech G29 ali G920 ?
Prosim za hiter in iskren odgovor, ker imam namen še danes naročit. Hvala. 

Ne splača se ti teh logijajc kupovat, raj stisn za proper Thrustmaster T300 sistem pa mir, je pa res mal več ojrov, sam ka je to za nekoga, ka ma že rezerviran ps5 pod smrečico. ;)

Povezava do prispevka

 

NixoN reče pred 9 minutami:

Ne splača se ti teh logijajc kupovat, raj stisn za proper Thrustmaster T300 sistem pa mir, je pa res mal več ojrov, sam ka je to za nekoga, ka ma že rezerviran ps5 pod smrečico. ;)


Za tiste pol ure rekreativne vožnje na dan ne dam več kot 250 €, pa je kak je. Pa še to dvomim, da bo čisto vsak dan priklopljen. Itak pa bo vsak nov boljši kot stari, sicer kultni Momo Red in "novejši" Momo Racing, ki mi delata kar precej težav v sodobnih igrah. 

 

DSC_4577.thumb.JPG.24848d748994eaffeb3fbd8f0babdd79.JPG

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
lizz reče pred 50 minutami:

dam dobr video pa mi dacapo nacringa poste 

fakof

 

itak je repost, lurk moar

 

DaCapo reče pred 1 uro:

Čakam @Slincha, da mi ga "zdila" za 160 €. :)

 

hja za takšno ceno je potrebno neki potrpljenja, pač tej volani so redno na znižanju, na vsake par mesecev

 

če bi igral zdaj takoj pol pač preplačaj

 

jaz sem ga pred leti ubodel (novega) za vsega skupaj 110€, igral ene pol urce, zdaj je že tri leta v omari :D

 

drugač trenuto je best cena amazon warehouse za cca 170 s poštnino, samo to je lahko rabljeno, lahko pa novo s samo poškodovano embalažo, v vsakem primeru pa s polno garancijo https://www.amazon.fr/gp/product/B00YUIM2J0 (klik na "Neufs & occasions (111) 163,15 €")

 

sem že ene parkrat riskiral tele warehouse deals in imam precej pozitivne izkušnje, samo sem pa od koga slišal tudi kaj manj pozitivnega

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 8 urami:

sem si že kar nekaj stvari iz mladosti pokvaril na ta način

pač popolnoma drugačno dojemanje, kot takrat

 

tko k mi pr 11 al 12 pač ni bilo popolnoma nič jasno, ko sem bral Castanedovo Bitko za neznano :D

Jaz pa nimam tega filinga, da bi si s tem pokvaril reč, ker dejansko jo imam še vedno v glavi kot "carsko", samo da pač z neko dimenzijo +10, 20 let seveda zdaj zgleda bistveno slabše. In se tudi še lahko približno spomnim otroških filingov. Nek tak primer so mi recimo Power Rangers, ki sem bil kot otrok največji fan, ko pa sem pred leti na unem twitch maratonu, ko smo se tudi na mn3 pogovarjali, pogledal par epizod, pa mi je šlo skoraj na bruhanje od vseh efektov (prav fizično mi je bilo preveč bliskanja, zgleda da sem v teh dvajsetih dodatnih letih tudi postal bolj dovzeten za random bliskanje :D). Ampak še vedno imam nice spomine iz otroštva 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 urami:

Kateri model točno pa imaš, @Slinch? Dam 180 € in niti centa več.  :)  
/čeprav rabljenega skorajda ne upam nabavit... hmm.

 

ne vem, če je danes še isto, ampak logitech je včasih imel precej carski warranty policy

 

garancijo si lahk uveljavlal direkt preko njihovega supporta, sam sem na ta način dobil novega g27

 

poslat si moral samo slike defect producta s timestampom in skeniran račun, starega volana ni blo treba vračat in nič

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 11 urami:

Kateri volan je boljši: Logitech G29 ali G920 ?
Prosim za hiter in iskren odgovor, ker imam namen še danes naročit. Hvala. 

 

DaCapo reče pred 11 urami:

 Tud to bo, samo zdaj moram nujno volan nabavit. Jebi ga... :) 

Malo smiri doživljaj človek. Volane se kupuje, ko so v akciji, ker so akcije konkretne. Če si do zdaj zdržal brez, tudi ne rabiš včeraj/danes naročit. Jaz si te prav predstavljam, kako zbiraš denar za ke_kit machine in pol te naenkrat prime nakupovalna mrzlica in rabiš nekaj takoj. Smiri doživljaj res, ne rabiš danes volana :D 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 urami:

Kateri model točno pa imaš, @Slinch? Dam 180 € in niti centa več.  :)  
/čeprav rabljenega skorajda ne upam nabavit... hmm.

 

G29

 

hja saj pravim, jaz imam z warehouse deals dobre izkušnje, nisem dobil rabljene robe ampak popolnoma novo z odprto embalažo ali pa samo malo poškodovanim kartonom. Če res rabiš nujno zdaj (sicer se strinjam s čamirjem, malo smiri) je za teh 170e kul nakup, če ti karkoli ni všeč (aka je dejansko rabljeno) lahko bp vrneš, ker pač amazon

 

lahko pa greš vbigbanga in daš 250, pa še mogoče se zmeniš za kakšno nesmiselno podaljšano garancijo in spraviš na 280 :D 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Ti bi rabil varuško, da ne bi kupoval crapa in da bi ti gledla pod prste, da ne ješ samo smeti


DaPubec počasi postaja starejši in me vedno bolj "usmerja". Vsaj nekaj. 
Recimo, ko sem nedolgo nazaj kupil tisto klaviaturo mi je rekel, da sem fukjen in da bo samo prah nabirala. Ni sicer tako (vsaj zaenkrat), ker vsak dan vsaj pol ure malce igram, ampak poznam pa tudi jaz njega. Na svoj mlin je vlekel, ker je ravno takrat kupoval skuterčka.  S tem, da sem jaz ceneje prišel skozi (orgle so ble 300, skuter pa 600). ;) 

mislim, meni je to res top zadeva za v prostem času (itak sem si celo življenje želel:
Casio_small.jpg.bfc5acc1358ed8a273c91d98bd28a451.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 17 minutami:

Kar klaviaturo :D 

 

Jaz sem si za diplomo kot samodarilo kupil neko Hofer kitaro, parkrat pobrenkal in pol prodal na Bolhi za 20 € izgube 


Btw, imam tudi super el. bobne Yamaha, dve zelo dobri el. kitari (ena bas in ena normalna), eno akustično kitaro, odličen djemba boben in neko random ustno harmoniko. Če bi šel pa še v klet gledat, bi pa zagotovo našel še kaj.  :)  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...