Skoči na vsebino

Slovenska nogometna reprezentanca


Jude

Priporočeni prispevki

Sem prišel k sebi za en komentar. 

 

O tekmi ni veliko za reči. Težka, živčna, nervozna. Vidi se, da nekaj posameznikov ni na nivoju domačih tekem s Finsko, S. Irsko in Dansko. Če bi imeli še štiri tekme do finiša, bi po mojem imeli resne težave za obstoj na drugem mestu. Keku klobuk dol, ampak prav v teh situacijah me žal ne prepriča s svojo trmoglavo pragmatičnostjo, ker vztraja pri svojih fiksnih idejah. Sploh Mlakar ni bil na nivoju že tri tekme. Nimamo 20 top igralcev, ampak neka sprememba je dobrodošla. Kar hočem reči - Kek ima tako fiksne ideje, da bo 17.6. proti npr. Romuniji začel s 4-4-2 z istimi igralci, pa četudi bodo nekateri do takrat odigrali 100 minut klubskega fuzbala. Tu mora biti malo ambicioznejši in razširiti svoj taktični spekter. Drugače pa ponavljam - Keku klobuk dol, nekaj ima v sebi, da zna potegniti iz ekipe, 5 let na klopi se je splačalo. 

 

Glede atmosfere v ponedeljek. Meni je bilo odlično. Proti Finski sem bil razočaran. Tokrat pa je bila že struktura publike drugačna, več "ta prave klape", starih borcev. Energija je bila prava, ko so naši imeli kot ali avt se je folk drl na njih za spodbudo. Na naši strani se je vseskozi navijalo, drlo in smo stali. Navijanje je bilo solidno, kot je že nekdo rekel, pač tile organizirani navijači nimajo filinga. V prvih desetih minutah petkrat poskusiti z "kdor ne skače ni Slovenc" je pač res mimo. Ampak usluge jim niso delali tudi ostali. Tam so se začeli dreti nekaj, drugje nekaj tretjega :lol: Glede izbira glasbe pa takole. Da ne predvajaš recimo Predinove Zdravljice res nimaš pojma. Trenutna slovenska družba pa je taka, da palijo razni hojladrija komadi, ob katerih bi si raje vosek vlil v ušesa, ampak ko imaš par pirov v riti... Pač rajaš :lol:

 

Skratka, meni je bil nepozaben dan. Šeško, Bijol in Stojanović so pa top! 

Povezava do prispevka

Hvala. Je kdo kaj raziskal kako še do kart, če ne prek NZS? Uefina stran predvidevam. Na koncu bo tam lažje dobiti karte za naše tekme (verjetno ne bo navala nevtralcev) medtem ko bodo vsi navalili na NZS stran, ki ima le 10000 kart pa zgoraj je levitan lepo napisal kam bo šel velik del teh kart. 

Povezava do prispevka

Jaz sem odprl tisti link na čivku in dejansko boš moral kupit karte preko uradne aplikacije UEFE...

 

Prodaja bo potekala med 1. in 12. decembrom izključno preko spletne aplikacije Evropske nogometne zveze, ki je pristojna za trženje vstopnic. Nakup turističnih aranžmajev, ki bi vključevali vstopnice za tekme evropskega prvenstva, ne bo mogoč. Žreb skupin bo 2. decembra v Hamburgu.

ČASOVNICA PRODAJE VSTOPNIC:

Prijava in 1. faza prodaje: 1.12.-12.12.2023:

Slovenski navijači bodo lahko med 1. in 12. decembrom oddali prošnjo za nakup vstopnic za tekme slovenske reprezentance na evropskem prvenstvu. V sklopu faze prijave za nakup, bo na voljo 10.000 vstopnic za posamično tekmo skupinskega dela. V kolikor bo zanimanje za posamično tekmo večje, bo o možnostih nakupa vstopnic odločal žreb (zato ni pomembno kdaj v tem časovnem oknu oddate vlogo). Prosilci za nakup vstopnic bodo po uspešno oddani vlogi obveščeni o žrebu in pogojih / načinu plačila vstopnic (Predvidoma v januarju 2024).

Preprodaja: Februar – Maj

Med marcem in majem 2024 bo stekla faza preprodaje vstopnic po nakupnih cenah. Tudi faza preprodaje bo potekala preko aplikacije evropske nogometne zveze (Uefa), kjer bodo uporabniki ustrezno obveščeni o vseh ključnih terminih. Posamičen kupec bo imel možnost prodati svoje vstopnice za določeno tekmo po nakupni ceni drugemu kupcu.

Nakup v zadnjem hipu: Maj – Junij

Vse vstopnice, ki ne bodo pošle v prvih dveh fazah prodaje, bodo ponovno sproščene za nakup v fazi prodaje v »zadnjem hipu«, ki pa bodo na voljo za nakup celotni nogometni javnosti in ne bodo več rezervirane izključno za slovenske navijače.

Povezava do prispevka

Je kdo rezerviral karte? Kak glup sistem, da ne bomo vedno samo naše majstre kurcal...:no:

 

Da niso mogli počakat še ta dan, dva, da se naredi žreb in določi tekme po datumih in potem spusti gor rajo, da navali po karte...

Tako pa se prvo pofočkaš kot navijač Slovenije, pol te pa vrže na izbiro tekem po datumih (itak vse prazno) in izberi cenovni razred kart. Nima veze, da ni nujno, da Slovenija ne bo igrala takrat in tam...

Povezava do prispevka

Baje da poskuša NZS/Kek prepričati mladega Roberta Ramšaka(oče Slovenec mati Hrvatica), da zaigra za Slovenijo.

 

Igra pa za Bayern U-19.


Ne bi bil slab za U-21 ampak baje da ga prepričujejo, da zaigra za Slovenijo tudi s tem da bi dobil vstopnico za EU24.

 

Malce pretirano glede na to, da nima večjih uspehov.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...