Skoči na vsebino

Slovenska nogometna reprezentanca


Jude

Priporočeni prispevki

Razočaran. Niso Danci tolk bolši kokr se je Kek usral pa odigral kalkulantsko. Če ne moremo Kazahstana doma strest brez Špokija pa Stojanovića, pol ne rabmo it na EP. Danes smo mel šanso vzet 3 pike, upam, da se nam ne vrne kalkulacija še v ponedeljek...:no:

uredilo bitje Gogy
Povezava do prispevka

Veliko dobrih stvari je bilo narejenih v teh kvalifikacijah, ampak tole včeraj je bilo obup in si je treba glede več stvari naliti čistega vina. Ne glede na ponedeljkov rezultat. Če bo pa ta slab, pa sploh. 

 

Kek je ves teden nabijal, da ne razmišljajo o Kazahstanu in da se gre na Dansko na polno. A bejž. Potem pa dva top5 igralca na klopi (ne kupim fore, da je treba šparati igralce zaradi kartonov v ključnih tekmah), najboljšega igralca se menja po uri igre in skorajda celo tekmo odigra balerina Verbič, kateremu so najboljši časi odšli že zdavnaj. Takole brez naboja, misli na zmago ali pa vsaj remi... Slabo, slabo. Pljunek v obraz vsem 600 navijačem, ki so bili gor. Poraz ob dobri igri bi bila neka povsem druga popotnica za Stožice. 

 

Bog ne daj, da se v ponedeljek zgodi najslabše. Kaj bo potem Kek rekel o pragmatičnosti? 

Povezava do prispevka
Levitan reče pred 20 urami:

Prej sem gledal intervju Zahota s Stanićem. Majstore zaključi intervju z besedami "Hvala za vabilo. Rad govorim o nogometu. Bolj kot ga gledam." :cry: In ne, ne moremu mu dat najvišje funkcije v fuzbalu pri nas... Ne da tip ve o fuzbalu. Tip JE fuzbal.

Sem napisal na rtv, da nzs paše, da vse deluje na polamaterskem nivoju in da mu zato ne dajo nobene funkcije. So mi zbrisal komentar.

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 17 urami:

Razočaran. Niso Danci tolk bolši kokr se je Kek usral pa odigral kalkulantsko. Če ne moremo Kazahstana doma strest brez Špokija pa Stojanovića, pol ne rabmo it na EP. Danes smo mel šanso vzet 3 pike, upam, da se nam ne vrne kalkulacija še v ponedeljek...:no:

Če je pa kdaj bila tekma, kjer ni treba odigrat kalkulantsko, je bilo pa to točno včeraj.

Kljub evforiji, pa po medijih, pa med folkom, že dolgo govorim, da ne izgleda vse rožnato in da bo vse odvisno od ene, tazadnje tekme. Upam, da jo odnesemo.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka

Najboljše za slovenski nogomet bi bilo, da bi bil Zaho predsednik NZS - prvi operativec in pa Riera recimo selektor. Take ljudi z "jajci" in karizmo, vizijo potrebujemo, tako kot Sahara vodo. Ne moreš odigrati tekme, na kateri nimaš kaj izgubiti, lahko samo ogromno dobiš, tako bojazljivo, kot smo jo mi včeraj. Ja Danci so objektivno boljši. Ampak mi razen posranega gola, nismo naredili niti ene omembe vredne akcije?! In potem izgovori o štadionu Parken, pa blablabla....

Tudi če se v ponedeljek uvrstimo na EURO, pretirane evforije ne bo. Namesto, da bi prišli v Ljubljano, kot heroji, po junaški predstavi na Danskem....se bomo spet izživljali proti enim anonimnim Kazahstancem....in govorili o velikanskem uspehu, ki to ni. Včeraj so se, kot prvi v skupini na Euro že uvrstili Albanci, ki niso neka velesila...tako, da nismo neka zvezda danica med palčki... tole enostavno ni dobro za Slo. nogomet...Kekca je povozil čas in tega njegovega leporečenja imamo že vsi dovolj.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka

A majo Kazaki kaj možnosti za EURO preko tistega play in turnirja? Ko bojo neki najboljši (a neuvrščeni na Euro preko kvalifikacij) v Ligi Narodov igrali za EURO? Če jih seveda danes preagamo oz remiziramo?

 

Mi pa nimamo nobenih drugih možnosti ane? Smo bli tok slabi v Ligi Narodov, da je konec upanja, če danes zgubimo? :)

 

Nisem nič spremljal Lige Narodov...

Povezava do prispevka
Bog in batina reče Dne, 18. 11. 2023 at 17:56:

Najboljše za slovenski nogomet bi bilo, da bi bil Zaho predsednik NZS - prvi operativec in pa Riera recimo selektor. Take ljudi z "jajci" in karizmo, vizijo potrebujemo, tako kot Sahara vodo. Ne moreš odigrati tekme, na kateri nimaš kaj izgubiti, lahko samo ogromno dobiš, tako bojazljivo, kot smo jo mi včeraj. Ja Danci so objektivno boljši. Ampak mi razen posranega gola, nismo naredili niti ene omembe vredne akcije?! In potem izgovori o štadionu Parken, pa blablabla....

Tudi če se v ponedeljek uvrstimo na EURO, pretirane evforije ne bo. Namesto, da bi prišli v Ljubljano, kot heroji, po junaški predstavi na Danskem....se bomo spet izživljali proti enim anonimnim Kazahstancem....in govorili o velikanskem uspehu, ki to ni. Včeraj so se, kot prvi v skupini na Euro že uvrstili Albanci, ki niso neka velesila...tako, da nismo neka zvezda danica med palčki... tole enostavno ni dobro za Slo. nogomet...Kekca je povozil čas in tega njegovega leporečenja imamo že vsi dovolj.

 

1. Zaho za predsednika, vrnitev Sraleta in domače tekme na Šmarni gori. Takoj podpišem. 

 

2. Koga briga, kako smo igrali proti Dancem? Če danes uspemo se bo tista tekma takoj pozabila, če ne bo pa kriva današnja tekma. Če doma izgubimo s Kazahstanom si Eura ne zaslužimo, tudi če bi ne vem kako dobro igrali na Danskem.

 

3. Kaj ni uspeh? Izživljanje proti Kazahstancem? Mogoče ne. Uvrstitev na Euro. Sigurno ja.

 

4. Šipaci imajo i-i-i-i-igrače.

 

5. To njegovo leporečenje je razlog, da je v dobrih odnosih z mediji in tako gradi pozitivno klimo okrog reprezentance. Za razliko od večine ostalih selektorjev, predvsem tistega zgoraj omenjenega.

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Saj ni kaj za filozofirati. Hitro gol ali dva in je to to. Oblak je rekel ne na glavo, ampak z glavo. Kar je res, upam pa, da to ne pomeni, da se bomo povlekli nazaj in previdno branili 0:0, ker se jim lahko mimogrede userje kak gol. 

 

Z zmago imamo 22 točk, kar je super izplen. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...