Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

cefizl reče pred 2 urama:

Nobene zaščite pri Astri po 4 mesecih, Pfizerju po 7 mesecih, Moderna še dela 59% po pol leta.

 

Po pol leta 42% zasčita pred težjim potekom.

 

https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3949410&download=yes

 

Ja sej vem, lažem, ker je preprint.

 

To je potem tvoj razlog da se ne greš cepit?

Torej si se odločil da boš raje dobil covid in ga prebolel necepljen?

 

 

Lej to, 30 letni freedom defender umrl zarad covida. Umirajo sicer starejši, itak njih več ne rabimo, ta model je pa del statistike

 

A Texas “freedom defender” who led campaigns against COVID-19 measures has died after trying to treat his own infection — just weeks before the birth of his fourth child.

Caleb Wallace, 30, started “The San Angelo Freedom Defenders” and organized “end the COVID tyranny” rallies opposing mask and vaccine rules and to “secure God-given and constitutionally protected rights.”

 

https://nypost.com/2021/08/30/texas-man-who-rallied-against-covid-19-measures-dies/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site buttons&utm_campaign=site buttons

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

Torej si se odločil da boš raje dobil covid in ga prebolel necepljen?

Pa kaj je s tabo in to obsesijo, da bomo vsi necepljeni dobil covid? 

 

Pa bravo, ker 130 kilske amere daješ za primer mladih umrlih zarad covida. Ker, da so taki rizični pa res noben ni vedu.

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 12 minutami:

Pa kaj je s tabo in to obsesijo, da bomo vsi necepljeni dobil covid? 

 

Pa bravo, ker 130 kilske amere daješ za primer mladih umrlih zarad covida. Ker, da so taki rizični pa res noben ni vedu.

 

Aja ti pol ne boš dobil covida? Good 4 you. Ne verjamem da bo temu tako, slej ko prej ga boš fasal. 

 

Več kolegov in znancov ga ima zadnje cajte, res je očitno da se delta veliko bol širi.

 

O svojih kilah ne bi, če koga zanima mu na ZS napišem ta podatek. 

 

A pol pravite da mate vrhunski imunski sistem, 100% ste zdravii, mladi in lepi in vam covid ne more do živega? 

MikeHunt reče pred 6 minutami:

 

epidemija debelih cepljenih

 

 

LP

 

Bi prej reku epidemija zaradi suhih in debelih idiotov 

 

Lp

Povezava do prispevka

Ne, nobeden od njih ni bil cepljen. 5 kolegov, 3 sta prebolela že, 2 trenutno v karanteni, 1 od teh je včeraj bil na hitrem pozitven, gre v pondeljek na PCR. 1 kolega je bol v bolnici od teh, imel je covid pljučnico

 

Za 3 kolege vem da so cepljeni, ni še nobeden imel, tudi jaz ne pa se družim s vsemi temi zgoraj naštetimi

 

Ta teorija da zbolevajo cepljeni bolj kot necepljeni ne vem če glih drži, ampak seveda, mate pravico verjet v kar želite :happy:

Povezava do prispevka
bleachedagnus reče pred 2 minutama:

Zakaj se tako obremenjuješ s smrtmi necepljenih s katerimi se itak ne strinjaš?

 

Za tebe se strinjam da lahko umreš, ker si budala in te družba ne bo pogrešala. Jaz tudi ne, ko te jebe. Ni mi pa vseeno za moje bližnje in prijatelje, ker zaradi tebe ne bodo dobili potrebne oskrbe v bolnici za neko drugo nujno zadevo, ker boš ti zasedal intenzivno postljo preden se posloviš iz tega sveta. Mrš.

  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 2 minutama:

Ta teorija da zbolevajo cepljeni bolj kot necepljeni ne vem če glih drži, ampak seveda, mate pravico verjet v kar želite :happy:

 

Ti ne pove nekaj o tem tudi primer naših dveh forumašev, ki sta oba polno cepljena in oba fasala? Na eni fešti več cepljenih fasalo. In seveda ne antivaxx forumaš, ker je itak cepljen... celo zagovornik obveznega cepljenja.

Povezava do prispevka

In kaj naj bi mi to povedalo? Da je cepljenje brezveze? Da nima smisla? Da pač se vsi okužimo in kdo umre umre? 

 

Če bi bila dovolj visoka precepljenost ne bi imeli takega sranja v bolnicah, ne bi se vse zdravstvo zdej preusmerajlo samo v covid, ne bi bilo zapiranja.. pri nas pa vsak najde svoj razlog zakaj se ne cepit

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 4 minutami:

Sej se zavedaš, da je @bleachedagnuscepljen prebolevnik ane? Ti boš pa glede na svoj odnoso najbrž sam okužil vse bližnje in jih spravi v bolnco.

 

Te fore pa so mi itak zlata vredne. Ko nekomu razlagam svoje poglede na zadevo in mi začne: z vami antivaxxerji pa se itak ne morem pogovarjati, ker ste vsi debili... potem pa mu povem, da sem že dolgo polno cepljen in ga šokira... prava "ko jagenjčki obmolknejo" scena.

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 26 minutami:

Sej se zavedaš, da je @bleachedagnuscepljen prebolevnik ane? Ti boš pa glede na svoj odnoso najbrž sam okužil vse bližnje in jih spravi v bolnco.

 

Dojemam ga vseeno kot zelo neumnega antivaxerja in ajde se opravičujem za moj izpad. Ampaj res mi grete na kurac z vseh možnih teorijah in "dokazih" in idejah katerih point je na zadnje samo to da se ni bi šli cepit in posredno k temu pozivate ostale. In potem se trepljate en drugega po rami, vau kako smo pametni antivaxerji, ker se ne da nikomur tukaj z vami več naganjat. Zato sem moral biti kontra, ko sem uletel v to temo. Sej se bom tudi jaz odstranil, ker nima smisla. Bom samo minuse talal, ko se ne bom strinjal. Pa veselo prebolevanje covida, zdravljenje s konjsko pasto ne vem če bo okej..

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 7 urami:

 

epidemija debelih cepljenih

 

 

LP

Ni boljšega kot brcnit v debele, da se ti in razni Cefizli in Maksiji počutite bolje. Je normalen bmi vaš edini dosežek v življenju? 

 

Anyway za edine primere okužb, ki jih trenutno poznam, so hčerine sošolke. Stare so 9 let in torej necepljene. Toliko o osebnih izkušnjah, ki se jih tu tako rado posplošuje.

 

V bolnicah kljub visoki precepljenosti še vedno prednjačijo necepljeni. V veliki meri tuji državljani, ki tu delajo ali nosečnice, torej ljudje, ki so daleč od upokojitve. 

  • Račka +1 1
  • Trol 2
Povezava do prispevka

Naj mi Cefizl, Maksi in ostali razložijo, kako je navkljub nedelujočemu cepivu in več kot 50% cepljene populacije:

  • v bolnicah je več necepljenih, kot pa cepljenih in to v razmerju 70% necepljenih in 30% cepljenih. 
  • je največ okužb v populaciji med 15 in 65 let, kjer je stopnja precepljenosti najmanjša. Populacija 65+ trenutno v množico okuženih prispeva samo 10% (najvišja precepljenost je ravno v tej populaciji)
  • kako to, da letos nimamo dar-mara v DSO-jih, kjer so skoraj vsi cepljeni?

 

@cefizl: upam da bo s tvojim otrokom vse ok in da ne bo zbolel za kakšno otroško boleznijo, ki se jo lahko prepreči s cepljenjem. Zavedaj pa se, da je tvoj otrok "varen" samo zato, ker je v njegovi okolici še vedno dovolj drugih cepljenih otrok. Furaš pa parazita, kjer jemlješ iz družbe in ne prispevaš nič.

 

Povezava do prispevka
svit reče pred 10 minutami:
  • je največ okužb v populaciji med 15 in 65 let, kjer je stopnja precepljenosti najmanjša

To je zelo lahko pojasniti zaradi PCT pogoja. Koliko je dejansko okuženih cepljenih ne vemo, ker se jim ni treba testirati, necepljen pa za vsak drek.

 

Pač moto PCT pogoja, see no evil there is no evil.

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
ana reče pred 1 uro:

V bolnicah kljub visoki precepljenosti še vedno prednjačijo necepljeni. V veliki meri tuji državljani, ki tu delajo ali nosečnice, torej ljudje, ki so daleč od upokojitve. 

Zanimivo, da je v Angliji precej drugače.

 

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1031157/Vaccine-surveillance-report-week-44.pdf

 

svit reče pred 24 minutami:

upam da bo s tvojim otrokom vse ok in da ne bo zbolel za kakšno otroško boleznijo, ki se jo lahko prepreči s cepljenjem. Zavedaj pa se, da je tvoj otrok "varen" samo zato, ker je v njegovi okolici še vedno dovolj drugih cepljenih otrok. Furaš pa parazita, kjer jemlješ iz družbe in ne prispevaš nič.

Ne delaš si nobene usluge z enačenjem mRNA shotov in old school cepiv, ki so v uporabi desetletja.

Povezava do prispevka
svit reče pred 1 uro:

v bolnicah je več necepljenih, kot pa cepljenih in to v razmerju 70% necepljenih in 30% cepljenih. 

Ubistvu je že skor 40% polnocepljenih, sam dveh tednih je šou sprejem polnocepljenih v bolnce gor za 10%+.

 

svit reče pred 1 uro:

je največ okužb v populaciji med 15 in 65 let, kjer je stopnja precepljenosti najmanjša. Populacija 65+ trenutno v množico okuženih prispeva samo 10% (najvišja precepljenost je ravno v tej populaciji)

Mogoče, ker se mlajša populacija dost več druži? Šole, delovna populacija. Sej je že čez celo epidemijo isto. Pa tut tle cepljeni zbolevajo isto kot necepljeni, ti povem iz prve roke, ker 30+ okuženih, ki jih poznam v zadnje 14 dneh je polnocepljenih. Pa od teh sta se 2 necepljena nalezla. Pa predn vprašaš kok vem, da sta se od cepljenih nalezla - zadna sta bla pozitivna iz bajte samih cepljenih okuženih. 

 

svit reče pred 1 uro:

kako to, da letos nimamo dar-mara v DSO-jih, kjer so skoraj vsi cepljeni?

Ker je 99% vseh dsojev mel korono in so prekuženi, tašibke je pa tak nesl. Je pa trenutno kr dost covida po dsojih in zbolevajo vsi tisti, ki niso prekuženi. Cepljeni/necepljeni, ni razlike. Delam v socialnovarstvenem zavodu in mamo glih izbruh na eni enoti. Seveda je preko polnocepljene osebe okužba pršla v zavod. Bi ga mel še na eni drugi enoti, sam so se lani prekužl in je okužena sam ena oseba, ki lani ni bla med okuženimi. Pa seveda polnocepljen zaposlen.

 

svit reče pred 1 uro:

upam da bo s tvojim otrokom vse ok in da ne bo zbolel za kakšno otroško boleznijo, ki se jo lahko prepreči s cepljenjem.

Glede na to, da je cepljen proti vsem in še tistim, ki niso obvezne, mislim, da je safe. Ker tak je, če cepiva omogočijo imunost, za razliko od teh covid zvarkov, ki pred januarjem 2021 sploh niso ustrezal definiciji cepiva. Pol so jo pa spremenil. Ampak hvala za skrb.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 5
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...