Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Direktor ZD Maribor Jernej Završnik 

 

Navedek

 »Zelo zaskrbljen sem, ker med sodelavci, ki so covid-19 preboleli in so cepljeni s poživitvenim odmerkom, opazujem, kako spet zbolevajo. Ko se cepimo, recimo proti ošpicami, cepivo zagotavlja dosmrtno imunost, pri sars-cov-2 pa se različice virusa tako hitro spreminjajo, da zaskrbljeno gledam v prihodnost.

https://www.delo.si/novice/slovenija/samo-s-cepljenjem-ne-bomo-ustavili-epidemije/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook#Echobox=1636089026

 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 3 minutami:

 

potrjeno neokuženi bi bli glih s PCR

glede na to, da sem js fasal od ene, ki je bla še 6 ur prej negativna na HAT

 

Je bla na uradnem hitrem testu in ima potrdilo ali ti je rekla, da se je samotestirala?

 

Drugače pa itak vemo kako zanesljivi so hitri testi... Komot bi te okužila tudi cepljena oseba, ki pa ne rabi delat nič.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
drevored reče pred 21 minutami:

daj mi ti razlozi kako si ugotovil da si dobil od nje

 

bla prva pozitivna in s simptomi po tem (pa mela potrjen stik glih prav cajta nazaj)

pa točno 2 sva potem v  standardni inkubacijski dobi tud dobla simptome in bla pozitivna 

res 100% pa ne morm bit

 

tko da ja, je možnost, da je bil kdo drug asimptomatski sicer, je pa daleč najbolj verjetno, da je bla ona (sploh k sva si še izmenjevala telesne tekočine)

 

@tomazek  uradni, ker ga pač rabi, k ji P ne velja več, je pa antivaxxerka

Povezava do prispevka
lynx reče pred 2 urama:

A ni zanimivo, da testiramo že rahlo več kot v največjem vrhu prej, pozitivnih rezultatov je pa več. A je sprememba pri virusu, populaciji, ki se testira, samem testiranju (dvomim), čem četrtim? Glede na stopnjo precepljenosti in prebolelosti me vse skupaj preseneča, ker bi prej pričakoval boljše razmerje, ne slabše.

A HAT nardis presejalca, pozitivne potrjujes s PCR. Realno jih je na PCR malo narocenih tko na random, pa ogromno takih k majo HAT+ pa rabjo potrditev in takih k so dobil simptome pa majo u domačem okolju koga k je ze PCR+

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 29 minutami:

 

 

ker cepilni bias. ne vem kolko vas je blo na orgiji al whatever. ampak tko sem ze par zgodbic slisal da so se druzili cepljeni razen en antivaxer je bil tam z negativnim testom in je valda okuzil ostale cepljene.

 

po logiki in verjetnosti pa bolj sledi, da je cepljen bil izvor

 

ampak ok tega res ne mores z neko sigurnostjo vedet, sam mi je cudno kako je vedno glih en necepljen testiran okuzil cepljene. psyops ze deluje

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 uro:

 

ker cepilni bias. ne vem kolko vas je blo na orgiji al whatever. ampak tko sem ze par zgodbic slisal da so se druzili cepljeni razen en antivaxer je bil tam z negativnim testom in je valda okuzil ostale cepljene.

 

po logiki in verjetnosti pa bolj sledi, da je cepljen bil izvor

 

ampak ok tega res ne mores z neko sigurnostjo vedet, sam mi je cudno kako je vedno glih en necepljen testiran okuzil cepljene. psyops ze deluje

 

je blo kr neki necepljenih oz. kr nasprotnikov cepljenja 

pa pol k je tale povedla, da je pozitivna, se jih je večina vsaj samotestirala ...

zanimivo tud, da je ona potem naslednji dan že imela simptome ane

 

itak pa so what

vsi smo se zavedali tveganja, pa še ona je sama določila, da je okužla mene in frenda :D

kasneje se je pa k njej šla namerno okužit še ena prisotna, ki lovi covid že celo leto in ji je v 4. celo uspelo

pa Evita ni dobla tam, ampak neki dni kasneje od mene

Povezava do prispevka

lol, Avstrijci so C skrajšal iz enga leta na 9 mesecev, pol bo treba pa po booster. Tisti z J&J že januarja.

 

Pa ne Danska no.

 

Navedek

Danske zdravstvene oblasti svarijo pred preobremenitvijo bolnišnic

Danske zdravstvene oblasti se bojijo, da bolnišnicam v državi spričo porasta covidnih bolnikov in približevanja zime v prihodnjih mesecih grozi preobremenitev. Pričakujejo, da se bo v prihodnjih mesecih število okuženih postopno povečevalo, kar pomeni, da bo tudi v bolnišnice sprejetih več ljudi.

 

Danska je sicer zadnje ukrepe za omejitev širjenja koronavirusa odpravila 10. septembra, saj se je proti covidu cepilo že veliko ljudi, epidemija pa naj bi bila pod nadzorom. A število okužb v zadnjih tednih znova narašča. Danes so že drugi zaporedni dan v državi potrdili več kot 2.000 novih primerov.

 

uredilo bitje cefizl
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Od prijatelce mama je bla s svojim jebacem (ni njen foter) na srečanju lastnikov avtodomov. Vsi upokojenci in vsi cepljeni. No zgleda je nekdo imel Covid, saj jih je 17 od 22 končalo okuženih po srečanju. Od tega jih bojda 5 rabi oskrbo v bolnišnici. Za intenzivno nego pa ne vem ali je kdo ali ne. 

 

Tisti, ko je prinesel na srečanje, je sigurno fasal od necepljenega. Umazani antivaxerji. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...