Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

ana reče pred 1 uro:

Denar, ki bi lahko šel za kaj drugega bo plačeval za testiranje bedakov in stroške obolelih.

Ko bomo vsaj še cepljene sproti testirali in ne po tem, ko tista dva dneva trosijo virus naokoli, pol bomo mogoče res kaj delali za zajezitev okužbe. 

 

Ravnokar sem dobil sms od cepljenega fotra, da je njegova cepljena partnerica pozitivna in da še on čaka na svoj rezultat. Lp. 

 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 1 uro:

kokr sem jaz uspel razbrat iz mongoloidne vladne komunikacije bo to cela, ki jo bo vlada plačala izvajalcu testiranja, se prav za uporabnika, bi moralo biti zastonj, ZD al kdorkol testira pac bo pa vladi racunal 7 po glavi

Rofl, državljanom so računali 12 € navkljub plačanim davkom in prispevkom, vladi pa max 7 :rofl:

Povezava do prispevka

Strošek so tudi manj pobranih davkov ob omejevanju dejavnosti, večji strošek za zdravljenje ljudi, ki drugače ne bi zboleli. Stroški bolnišk, admistracije in podobnega. Strošek prepoznih diagnoz drugih bolezni zaradi preobremenjena zdravstva... Strošek samega testa je relativno nizek in mogoče celo potreben. Strošek zaradi neodgovornega ravnanja ljudi je mnogo višji. 

 

O ostalem pa ne bi, kajti če bi bilo to res, ne bi zdravstveni svetovalci v praktično vseh državah, kjer je dovolj cepil, svetovali cepljenje mladih. (12 do 18 skupina nekoliko manj, ampak se vedno večina). 

  • Račka +1 2
  • Trol 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 4 minutami:

O ostalem pa ne bi, kajti če bi bilo to res, ne bi zdravstveni svetovalci v praktično vseh državah, kjer je dovolj cepil, svetovali cepljenje mladih. (12 do 18 skupina nekoliko manj, ampak se vedno večina). 

https://abcnews.go.com/Health/wireStory/sweden-suspends-moderna-vaccine-young-people-80432244

 

Scandinavians curb Moderna shots for some younger patients

Scandinavian authorities have suspended or discouraged the use of Moderna’s COVID-19 vaccine in young people because of an increased risk of heart inflammation, a very rare side effect associated with the shot

Povezava do prispevka
ana reče pred 17 minutami:

In? Cepi se s Pfizer-jem. Obstaja več kot eno cepivo na trgu. 

A tistim pfizerjem, ki so mu v otroško dozo dodal zdravilo za folk ki ima srčni zastoj?

 

Pa za folk pod 30, je dobesedno sam še eno cepivo.

uredilo bitje cefizl
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 2
Povezava do prispevka
Navedek

Bo pomlad prinesla konec epidemije? Dr. Borut Štrukelj s Fakultete za farmacijo pravi, da matematični model, ki ga opazujejo, nakazuje, da bi se lahko epidemija končala februarja ali marca. Pred virusom so le še dve ali tri mutacije na površinskemu S-proteinu, pravi strokovnjak. V oddaji 24UR ZVEČER je spregovoril tudi o novem zdravilu proti covidu-19, ki ga je razvila družba MSD.

 

https://www.24ur.com/novice/korona/epidemija-bi-se-lahko-koncala-do-februarja.html

 

Pol pa izbruh črnih koz s par bioterorističnimi napadi na letališčih. Sej ga je BIll Gates v zadnjem intervjuju "potencialno" napovedal. Tak ko konc 2019 pandemijo v dokumetarcu na Netflixu.

 

Krivi bomo pa necepljeni.

uredilo bitje cefizl
  • Na jagodo +1 1
  • Nekul -1 3
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 1 uro:

Krivi bomo pa necepljeni.

 

Glede na zadnjo norijo proti cepljenju so se med otroci spet začele pojavljati davica, ošpice in rdečke. Smrtno nevarne bolezni, ki jih prej v dobi cepljenja ni bilo hmm kakih 50 let. Tako da ja, necepljeni ste krivi za to situacijo. 

 

Pa da se razumemo, imate moj support, meni prav sede ta zdravstvena situacija, samo ne dajmo se slepiti zakaj je do tega prišlo. 

  • Račka +1 4
  • Trol 2
Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Glede na zadnjo norijo proti cepljenju so se med otroci spet začele pojavljati davica, ošpice in rdečke. Smrtno nevarne bolezni, ki jih prej v dobi cepljenja ni bilo hmm kakih 50 let. Tako da ja, necepljeni ste krivi za to situacijo. 

Čuj, js sm proti vsem tem cepljen, moj otrok pa tudi. Pa še kej neobveznega zraven. Pa tak za info, že od leta 2012 smo v slo glede teh bolezni pod nivojem, ki velja za čredno imunost. V nekaterih regijah tudi pod 90%, nivo je pa 95%.

 

mumbo360 reče pred 13 minutami:

Ne da boste, ampak ste krivi da je zdaj tak naval v bolnišnicah. Ker ste tolko retardirani da verjamete da je bila pandemija napovedana v netflix dokumentarcu. 

Daj retard drži gofljo, če ne razumeš sarkazma. Drugače pa zgooglaj predictive programing.

 

Pa če si tak želiš prisilnega cepljenja se preseli na kitajsko.

 

Prav neverjetno je, kok je lahko zapazit človeka, ki bi se 80 let nazaj prostovoljno javil, da bi streljal žide v taboriščih.

uredilo bitje cefizl
  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 16 minutami:

Čuj, js sm proti vsem tem cepljen, moj otrok pa tudi. Pa še kej neobveznega zraven. Pa tak za info, že od leta 2012 smo v slo glede teh bolezni pod nivojem, ki velja za čredno imunost. V nekaterih regijah tudi pod 90%, nivo je pa 95%.


Svaka čast buddy, imaš moj respect. Tvoj otrok, če seveda preživi in ne bo deformirana ali retardirana spaka, bo tough motherfucker odporen na vse bacile in viruse prihodnosti.

 

Edino jeba zna biti če slučajno koga okuži in tisti drugi crkne, te lahko kot fotra doletijo kar lepe pravne posledice :) 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 29 minutami:

Drugače pa zgooglaj predictive programing.

 

Čisto mimogrede. Jaz se že od nekdaj v RL zajebavam o tem, kako preroški je bil film Demolition Man :D  Jaz osebno sem po duši zgleda bolj John Spartan, ki je rat burgerje in ga boli kurac.

 

spacer.png

 

Edit:

 

pa zdaj sem se tudi spomnil na zaključek filma in na možen zaključek te pro/anti vax vojne:

 

 

 

uredilo bitje UFO
Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:


Svaka čast buddy, imaš moj respect. Tvoj otrok, če seveda preživi in ne bo deformirana ali retardirana spaka, bo tough motherfucker odporen na vse bacile in viruse prihodnosti.

 

Edino jeba zna biti če slučajno koga okuži in tisti drugi crkne, te lahko kot fotra doletijo kar lepe pravne posledice :) 

:nicjasno:

 

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 1 uro:

Prav neverjetno je, kok je lahko zapazit človeka, ki bi se 80 let nazaj prostovoljno javil, da bi streljal žide v taboriščih.

 

Zgodovina te lahko mariskaj nauci, ampak hej, pametnejsi smo mi od tega.

 

Zanimiv clanek iz 2013

https://www.24ur.com/specialno/nega_in_zdravje/kljub-3600-hospitalizacijam-niso-razglasili-epidemije-gripe.html

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...