Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

hordak reče pred 9 minutami:

In kdo je odgovoren za zdravje tvojih starih fotrov, če ne ona dva sama in njuni bližnji? Zdaj naj imamo celo državo zaprto še leta, da ne bo slučajno kak 80 letnik, ki se ne zna sam paziti staknil virus...

 

pizda model ti si kr sprot zmisljujes mal argumente

 

vsa poanta zakaj ej virus nevaren kot je je ker lahko ga jst prenesem ce ne vem da ga imam ane

 

mislim ker argument no da ne znajo sami pazit, k da bi prav vse kar vemo do zdej fuknil skoz okno :D

 lp, Ne me jeb

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 43 minutami:

vsa poanta zakaj ej virus nevaren kot je je ker lahko ga jst prenesem ce ne vem da ga imam ane

Potem moraš ti paziti, kako se obnašaš okoli njih in poskrbeti za varnost, ne pa jaz ane braniac. Zaradi takih BS izgovorov in kroničnega pomanjkanja prevzema odgovornosti so sedaj šole in firme zaprte.

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 25 minutami:

Nezavest, omotica oziroma slabost pri vbodu, naj bo to cepljenje ali pa odvzem krvi, je zelo pogost pojav, vzrok je največkrat konkreten padec krvnega tlaka.

 

 

jaz sm skor skup padu, ko mi je začel tattoo na hrbtu delat. pa ni blo neke ekstra bolečine, še manj kot drugje na telesu. s tem, da drugje nisem mel težave, hrbet je pa zgleda neka šibka točka pri men

 

tko da ja, zdej bodo itak na facebooku širil ta video pa teorije zarote full force :rofl:

Povezava do prispevka
hordak reče pred 1 uro:

In kdo je odgovoren za zdravje tvojih starih fotrov, če ne ona dva sama in njuni bližnji? Zdaj naj imamo celo državo zaprto še leta, da ne bo slučajno kak 80 letnik, ki se ne zna sam paziti staknil virus...

 

hordak reče pred 26 minutami:

Potem moraš ti paziti, kako se obnašaš okoli njih in poskrbeti za varnost, ne pa jaz ane braniac. Zaradi takih BS izgovorov in kroničnega pomanjkanja prevzema odgovornosti so sedaj šole in firme zaprte.

 

hordak reče pred 23 minutami:

Kako, če upoštevaš predpise, ker te skrbi za starega fotra?

 

hordak reče pred 3 minutami:

Kdo mu je kriv, da ne nosi vizirja, če ga tako skrbi za rizične doma.

Triple facepalm...Because not even double facepalm can explain how much you  fail | Star trek funny, Star trek, Star trek meme

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 1 uro:

lol no, mam se oba stara fotra oba okrog 80 in sta se relativno vitalna in mislim da imasta oba se kar nekaj let pred sabo. Ampak po tvoje ma itak sam se par mesecev zivljenja in je itak vseeno ce se stegne. Sploh k sta res osamljena s podobno starima babiacma

 

mislim stegni se to lepo po stengah s takimi neumnstmi

 

Lp, Ne me jeb

Če sta tko vitalna jima overhyped prehlad tudi ne bo lih pustil posledic. 

Pa ni mi usejen če se kdorkoli stegne, ampak žrtvovat celo državo za njih je pa bolano. Pa kokrat ste kršil ukrepe in jih obiskal? Hipokrit en....

Štenge vabijo!

Povezava do prispevka

Mogoče sem kaj spustil med zadnjo debato, ampak zakaj pa bi tako stari foter sploh hodil okrog in komu dal šanso, da kihne v njega in ga okuži? Če se drži doma in upošteva ukrepe, potem nima kje staknit virusa. In tako počaka na cepivo ali prekuženost prebivalstva par mesecev.

 

A ni lažje in ceneje, če država (in/ali sorodniki) poskrbi za preskrbo (hrana, lekarna...) teh starostnikov na domu ali v domovih za starejše... kot pa, da zapre večino populacije med 0-65 let?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Death reče pred 6 minutami:

Po tvoji logiki jaz nisem odgovoren če te povozim ko greš preko prehoda za pešce . Naj se hordak sam pazi!

Do določene mere je tako, ne zagaziš na zebro, če vidiš norca v avtu, ki divja 100 na uro proti tebi, ampak ga počakaš, čeprav imaš prednost. Če se že gremo glupe primerjave.

Povezava do prispevka
hordak reče pred 14 minutami:

Do določene mere je tako, ne zagaziš na zebro, če vidiš norca v avtu, ki divja 100 na uro proti tebi, ampak ga počakaš, čeprav imaš prednost. Če se že gremo glupe primerjave.

To ni glupa ampak zelo ustrezna primerjava omejevanja svoboščin enega na račun drugega.

Povezava do prispevka

To so kar dejstva. V prvi vrsti mora vsak za sebe poskrebit in ne računati na ustrezno ravnanje drugih. Enako je blo, ko sem sam še bil motorist, sem vedno pazil na vseh sekanjih cest, da mi ne vzame prednosti vozilo iz stranske... vedno sem poizkusil predivdeti kaj lahko sotri kdo drug narobe, da bo ogrozil mene. Ne moreš svojega življenja zanašat na to, da vsi ostali spoštujejo predpise. No potem pa se je na tak način en dober kolega ubil, ko mu je avto iz stranske ceste vzel prednost. Naslednjo sezono sem prodal motor, saj sem ocenil, da mi ne nudi več takega užitka kot bi moral.

 

Enako je pri virusu, najprej poskrbi zase kolikor je le mogoče, šele potem upaj na to, da bojo tudi drugi v tvoji bližini ravnali ustrezno.

Povezava do prispevka

Aha ok po tej logiki, ko sem na cesti, ne rabim pazit na psihopatske motoriste, katerim sem s svojim predvidevanjem in reakcijo ze resil marsikateri padec

 

ocitno ne zivimo v socialni druzbi, ampak druzbi polni egoizma, kjer je vsak zase. Upam, da kdaj ne pristanete na sociali, ker si tezko predstavljam, da bi jo sprejeli - sej veste, vsak mora poskrbet zase. ;)

 

uredilo bitje Profesor praktičnega pouka
Povezava do prispevka

Pa nihče še ni odgovoril zakaj bi 80+ (pa tudi 70+ recimo) let star človek hodil okrog v taki situaciji in se namenoma izpostavljal možnosti okužbe? Ker je sebičen in si misli jaz pa že ne bom doma zaprt? Ker je sebičen in ga boli k... da predvsem zaradi njega trpijo mlajše generacije in bodo posledice čutile še leta?

 

Seveda je vsak na nek način sebičen. Ta upokojenec in pa mlad aktiven človek, ki ga skrbi za prihodnost.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Pa nihče še ni odgovoril zakaj bi 80+ (pa tudi 70+ recimo) let star človek hodil okrog v taki situaciji in se namenoma izpostavljal možnosti okužbe? Ker je sebičen in si misli jaz pa že ne bom doma zaprt? Ker je sebičen in ga boli k... da predvsem zaradi njega trpijo mlajše generacije in bodo posledice čutile še leta?

 

Seveda je vsak na nek način sebičen. Ta upokojenec in pa mlad aktiven človek, ki ga skrbi za prihodnost.

Mogoče ker mora v trgovino po hrano, pa na banko , pa na bencinsko, pa k zdravniku ravno tako kot ostali mlajši ljudje. Večino 70+ letnikov ni mumij priklenjenenih na voziček.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...