Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

kemik reče pred 2 urama:

 

Dej ne bit tok prizadeti no :D

 

Oziroma če preslikam na naše čase bi naši fotri rekl

 

To sploh ni evforija mogl bi vidt SP z jugoslavijo, vi mulčki sploh ne veste kaj je fuzbal razen v obliki fife 98 

 

Mislim sej se strinjam da ni isto kot takrat, sam ne se slepit da smo old nostalgic fucks aka STARI FOTRI 

ma stari fotri smo bli tud 2010, pa je bila evforija pa to; danes dobesedno vsem dol visi, ta forum ima par vpisov; ni blo feštanja takoj po tekmi; folk, ki je strastno gledal fuzbal, zdaj ene tekme kvalifikacij ni pogledal (tudi jaz nisem nobene). It's over.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 13 minutami:

 

Ne vem, okrog četrtina Rusije je v Evropi, prav tako večina prebivalstva.

 

Turčija ima pa samo nekaj procentov ozemlja v Evropi. 

 

Tako da so večji argumenti, da Rusija ostane pod okriljem Uefe kot pa Turčija. Saj ne, da se je v bližnji prihodnosti kaj preveč bati za to, kje bodo igrali. Ko bo vojne konec pa tudi možno, da bodo res šli pod azijsko zvezo, ker jih v Evropi noben več ne bo hotel. 

 

koliko ga ima Wasreal

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 19 minutami:

 

Ne vem, okrog četrtina Rusije je v Evropi, prav tako večina prebivalstva.

 

Turčija ima pa samo nekaj procentov ozemlja v Evropi. 

 

Tako da so večji argumenti, da Rusija ostane pod okriljem Uefe kot pa Turčija. Saj ne, da se je v bližnji prihodnosti kaj preveč bati za to, kje bodo igrali. Ko bo vojne konec pa tudi možno, da bodo res šli pod azijsko zvezo, ker jih v Evropi noben več ne bo hotel. 

 

Vse jasno, večji denar se obrača v Evropi kukr v Aziji kar se fuzbala tiče

Povezava do prispevka

tale video se mi je zdel lep in sem ga postal. pa ex arsenalovc. 

 

nisem neki ful baital. dejansko se počutim ne-ok da se mi jebe za slovensko repko. edino kar lahko rečeš da je trollanje je omenjanje girouda ampak to je v bistvu sam memanje nase

uredilo bitje fauzo
Povezava do prispevka
reder reče pred 6 urami:

Kot da pol ekip na Euru ne igra tako, če pride vsaka vukojebina na prvenstvo. No kakorkoli, lep uspeh čeprav mi ne dogaja niti 1% kot pri prejšnjih uvrstitvah. Spet se moram obregniti ob vzdušje in proslavo, ogabno slabo. A se vi sploh spomnite Bežigrada, Ljudskega vrta 2009, sprejema po Ukrajini itd... jebala vas instagramuše in klovni po tribunah

Se strinjam s tem. Jaz sem šel na tekmo s Finsko in si nalašč nisem kupil karte za včerajšnjo tekmo, ker mi je bilo vzdušje že tam totalno v kurcu. Včeraj sem šel na košarko, ker imam itak sezonsko za Olimpijo in smo se s potem s kolegi zadržali po tekmi pred stadionom, ker smo mislili, da bodo tam postavili kakšen big screen, da bi se lahko pogledalo tekmo. Itak ni bilo nič in potem smo tekmo do 35. minute tekmo gledali pred vhodom od Dragonsov, kjer se je videlo en gol in na telefonu, v 35. pa smo na eno foro prišli v štirih brez karte na stadion. Stal sem na C-ju in jaz sem bil kar šokiran. Kar precej folka je bilo tako nažganega, da niso štekali, kaj se sploh dogaja, en del folka je celo tekmo gledal skozi objektive svojih telefonov in nonstop objavljal posnetke na IG, snapchat in tiktok, drugi so pa uni Slovenia top fans padalci, ki zdaj hodijo na noogomet, ker je to spet moderno. Stal sem relativno blizu teh združenih navijačev Slovenije in tole je res užas. Niti tribune zraven niso sposobni potegniti za seboj, ker sta se kar nekajkrat pela dva različna napeva na sosednjih tribunah, kaj šele da bi potegnili cel stadion. Folk pa tudi... Ne zna držati ritma niti pri tako basic chantu kot je šalalala... Res sem pričakoval, da bi vsaj včeraj grmelo, ampak je bilo vse skupaj ful ful švoh. Še najbolj se je drl Penko kot speaker, kar niti ni njegova naloga. Proslava po tekmi pa je bila tudi tragikomična. Od ogabnega izbora muzike v tistem času, ko se je čakalo na nogometaše, do folka, ki je metal polne kozarce piva v množico, do ljudi, ki so jedva stali na nogah in pa ogromno takšnih, ki niso poznali pol igralcev in da so nekateri člani reprezentance dobili res tako švoh aplavz, da je bilo še mene sram. To so una skupina, ko si ga wankajo sam na Oblaka pa Šeška. Me zanima, če bo tak pogreb tudi danes na Kongresnem. Pa pri svojih 30-ih letih se nimam glih še za starega fotra, ampak meni tole z 2010 ni primerljivo. 2000 in 2002 se spomnem, ker so to ful lepi spomini na otroška leta, ampak sem vse te uspehe doživel samo po televiziji in mi je bilo to skozi otroške oči nekaj norega. Drugače je bilo tudi večino folka okrog mene včeraj na stadionu starejšega pa pač ni bilo nič kaj posebnega, isto so visel na telefonih ali pa so bili kome. Tak ful Planica vibe je bil.

 

Weraziel reče pred 4 urami:

Dej povej mi kako je blo ko je Slovenija zmagala basket na Evropskem? Sploh nimam v glavi, ker nisem spremljal. Vem da je blo ovi dan parada v Ljubljani, ko so prišli nazaj, ampak a je folku razvaljival pa so celo noč pili in peli? 

Na Kongresnem trgu nas je bilo 25k+ in če bi podrli cerkev, bi najbrž prišlo še več ljudi. Tisto je bilo res noro in po moje primerljivo z evforijo leta 2000. Pa tudi folk je norel. Jaz sem bil takrat za finale doma v NG in folk ga je žural na polno, vsi z zastavami in veliko folka se je šlo tudi furat v avto z zastavo, odprtimi okni, muziko na ves glas in trobili so kot da je poroka. Mislim, da se je ta uspeh kar ustrezno proslavil.

 

Povezava do prispevka

Dobro napisano, enostavno morajo Viole/GD biti na stadionu in voditi navijanje pa bi tudi te klovni znali nekaj dati od sebe in bi bilo vzdušje milijonkrat boljše. Ampak so se na NZS raje zamerili pravim navijačem in sedaj gledamo Planica style nažgane klovne, ki mesečno menjajo športe, ki jih zanimajo. Malo na basket, smučanje, skoke, malo na odbojko, sedaj je pa fuzbal popularen čeprav 10 let niso pogledali ene tekme ampak sedaj objava na IG prinese veliko všečkov pa se gre še malo tja pogledat. Leta 2009 se ne bi odpovedal vstopnici za Rusijo za noben denar, za včeraj mi je popolnoma vseeno da me ni bilo. Tudi na Euru bom šel med nevtralne navijače če bo le mogoče, tega cirkusa, ki ga zganjajo Slovenci ne rabim. 

Povezava do prispevka

tud meni je nasplošno slovensko navijanje, ni važno kateri šport, slabo slabo slabo

 

že Italijani, ki so slabši nivo od Nemcev, Grkov, Srbov, se poserjejo na Slovence

 

jbg, apatična država, slaba repka, slabi klubi

 

namest da bi se drli SLO-VE-NI-JA al pa Kdor ne skače ni slovenc bi lah komot zapeli kako lepo slovensko pesem al pa nardili kake proper chante, samo Slovenci niti tega ne zmorejo

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

tud meni je nasplošno slovensko navijanje, ni važno kateri šport, slabo slabo slabo

 

že Italijani, ki so slabši nivo od Nemcev, Grkov, Srbov, se poserjejo na Slovence

 

jbg, apatična država, slaba repka, slabi klubi

 

namest da bi se drli SLO-VE-NI-JA al pa Kdor ne skače ni slovenc bi lah komot zapeli kako lepo slovensko pesem al pa nardili kake proper chante, samo Slovenci niti tega ne zmorejo

Ma saj vse to je bilo kar solidno, ko sem še hodil na tekme. Sicer po 2012 nisem bil na nobeni tekmi reprezentance, ampak do takrat je bilo večinoma ok, še na kakšni bedni prijateljski.

Povezava do prispevka

Ja te zdruzeni navijaci so sam joke. 5x je blo kdor ne skace ni slovenc v prvih 10min tekme. Edini drugi napev je pa MI SLOVENCI.

 

Pac to da morjo pet Sala la la la Slovenija je sam bruka, pa navijam za Olimpijo :D Nevem zakaj bi nek stajrc to hotu pet lol. Mel so se kr neki drugih "sposojenih".

Drgac se pa men ni zdel tok slabo na stadionu, problem je k pac en folk je prvic na tekmi. Bil sem na AB tribuni in so eni fotri dobesedno tezil folku nej se usede in ne stoji na razprodanem stadionu... Je blo na Slovenija - Rusija, ki je recimo zadnja primerljiva tekma, velik vecja norisnica.

Sm sou pol se mal v navijasko cono po tekmi, k je bil se "sprejem" fuzbalerjev, pa je blo pomoje ene 1000 folka tam in so ga kar cagal. Sam ja zihr pa ni primerljivo s prejsno euforijo. Me zanima kako bo danes na sprejemu v centru.

Po drugi strani pa vrjetn tut ni blo/ne bo prou velik teh, k se prtozujejo na tekmi/navijaski coni/sprejemu danes :D

uredilo bitje zasledovalec
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

v primerjavi s publiko na San Siru, na štadionu Borussie Dortmunda, na Marakani al pa italijanske publike pri Odbojki, nah, nismo blizu

 

sploh pa če smo igrali proti Srbom al pa drugim južnjakom, so slovenci bli tišja, subdued publika

Za najboljša leta ne bi rekel, da je to res. Kvalifikacije za 2010 so bile kr top, kolikor so pač lahko na stadiončku za 10 jurjev ljudi. Nismo pa Grki ali Srbi, tr00.

Povezava do prispevka
Kruz reče pred 30 minutami:

Za najboljša leta ne bi rekel, da je to res. Kvalifikacije za 2010 so bile kr top, kolikor so pač lahko na stadiončku za 10 jurjev ljudi. Nismo pa Grki ali Srbi, tr00.

 

Kvalifikacije za SP2010 so bile fenomenalne od začetka do konca, sem bil na vsaki tekmi med združenimi navijači pod okriljem Viol. Potem se je pa končalo saj so na silo selili repko v nove Stožice in od takrat traja gledališko vzdušje. Zakaj takrat niso GD kaj dali od sebe pa ne vem, verjetno jih NZS ni hotela, saj ti klovni več zapravijo ko nase dajejo 3 kape, 4 drese, poslikavo obraza, vuvuzelo, trobento , 5 pirov v riti in še kakšno glupost. Boli zvezo za vzdušje, glavno da je kak cent več v blagajni. 

Povezava do prispevka

Ni variante da sem na stadionu pa pojem Kdor ne skače ni Slovenc ali pa Mi Slovenci. Cringe pa še seljaško. 

 

Po TVju mi je bilo ok ko se je slišal Ša la la la Slovenija 

 

Drugač pa zame je bil en tak jak moment kar se tiče reprezentančnega navijanja takrat tista tekma Slovenija : Anglija junija 2015. Ko smo v prvem polčasu kar nadigral Anglijo, vodil 1:0, dejansko so Angleži izgledal precej slabo. In potem so njihovi navijači cel čas med polčasom pel god save the queen. In potem obrnil rezultat. Pa sej ni to tok pomembno, ampak mi je dal razmišljat kako povezat na stadionu različne profile ljudi, ki navijajo za reprezentanco. In se mi zdi himna ena taka top izbira. Pač jebiga kakšna Ksenija Benedetti bi začela nabijat kako se to ne spodobi pa ne vem kaj. Sam noben mi ne bo reku da igralcev ne napali 16.000k tisoč ljudi k pojejo himno ne vem recimo v takrat ko so naši dobil gol, ali pa nekje v 6oti minuti ko so potreboval nek dodaten push za dat gol ali pa od 80te minute naprej da pripeljejo tekmo do konca. 

 

Ampak ne, Slovenci se vedno derejo ta prizadet Kdor ne skače ni Slovenc chant. Pizda nam materna seljaška, sej včasih pomislim da taki pač smo in da obolevam za brezveze namest da bi si priznal da smo kmetje.   

uredilo bitje Lord Baltimore
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Za Bežigradom in v Ljudskem vrtu je bilo več kot dovolj slovenskih navijaških pesmi ampak sedanji klovni si niso sposobni zapomniti več kot kdor ne skače ni slovenc. Pa ne bi posploševal, imamo v Sloveniji dovolj pravih navijačev, ki dokazano znajo narediti vrhunsko vzdušje ampak takih vodilni nočejo na stadionu. 

Povezava do prispevka
Lord Baltimore reče pred 12 minutami:

Evo zdej na Kongrescu za ogrevanje ena taka luštna kdor ne skače ni slovenc krave mukajo hej hej niti štojerc niti dolenc 

 

Ma mrš u pičko lepo materino 

Vceraj so isto sranje vrteli. Pa tole kar je kolega pred mano prilepil. Nisem mogu verjet svojim ocem, da se je folku najbolj utrgalo na ta zmazek od komada. Tako da nisem niti pomislil, da bi sel danes na sprejem na Kongresni. Obisk je pa tezka bruka za zdaj, kar vidim po TV. Res upam, da se še kaj folka nabere.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...