Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

No Busi no fun ;) 

 

Ne, saj lani smo tudi dopuščali veliko šans, a je pač Ter Stegen imel vrhunsko sezono. Obramba je po SP, ko je šel Pique v penzijo in so ostali (BACK) ostali zdravi ter dobili neko konstantnost igrala dobro, ampak vseeno daleč od res neke trdnosti kot bi lahko sklepali na podlagi rezultatov. Glavne zasluge so bile na MATSu imo. 

 

Letos zaradi poškodb nimamo fiksne obrambe, MATS ni na lanskem nivoju in je tudi manjkal precej časa, sredina tudi igra brez pravega DM. Kkarkoli smo si že mislili o Busiju je dejstvo, da Gundo-FDJ-Pedri sredina pač ne deluje, poleg tega so tudi že pošteno skurjeni, ker pač nimamo menjav. Sploh Gundo zgleda kandidat, da se naslednji polomi (ob Yamalu), pa pri Pedriju je tudi vprašanje časa, kdaj bo spet šla kakšna mišica.

 

Saj načeloma se mi ne zdi, da se tako slabo branimo (vem, da se čudno sliši), a problem je, da gre zadnje čase res skoraj vsak strel na gol noter. Včeraj je komentator omenil, da so nam nasprotniki zabili 9 od zadnjih 12 strelov na gol ali nekaj takega. Pena itak nima nivoja za Barco, MATS je tudi zgledal slabo po vrnitvi, sploh njegove podaje direktno nasprotnikom v 1. polčasu, je pa v 2. branil dve, ki bi jih Pena pojedel. 

 

also, komaj čakam vrnitev na Nou Camp, ta Montjuic mi daje čisto napačen vibe glede vsega in verjetno tudi negativno vpliva na igralce. Plus seveda izgubljamo milijone z igranjem tam. 

 

Povezava do prispevka

Ne vem za ostale navijače, a meni je Deco glas razuma v klupu, medtem ko debeluhar Joan še vedno živi v letu 2009.

 

Deco: "A new direction is fundamental and the president agrees with me on this. A change is needed. There is a method that is finished."

 

"We have to pick someone who will break with the past once and for all and move towards a new model."
 

Deco: "We have a serious financial problem and that was one of the reasons why I was hired. We don't have money for the investments made by other millionaire clubs and that discourages any coach."

 

Willkommen Herr Flick

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...