Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Pa saj verjetno to ni bila največja neumnost z njegove strani. Sem rajši stream gledal kot pa Lukača poslušal. 

 

 

Drugače Xavi ne bi smel biti zadovoljen s to "točko". Moral bi "ubiti" tekmo in prej narediti kakšno menjavo. Po 60-70 minutah smo bili čisto iztrošeni. Imo bi bilo boljše, če bi dal noter Roqueja in Fermina namesto Felixa in Romeuja. Raphinha tudi ni nič doprinesel, ampak ok, razumem, da je menjal Yamala, ki je v zadnjem času veliko preveč igral. Ne morem verjeti, da bom to napisal, ampak sem prav pogrešal Sharka. Kar sicer več pove o Raphinhi in Felixu kot njemu. 

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 8 minutami:

 

nism to nč spremlu, kaj je špilu Alves? in pa a bo dejansk mogu tok cajta biu al bo lhk šou prej vn?

 

bolj je vprašanje a bo sploh mogu it not, itak bodo še pritožbe. Drgač pa valda vedno lahk pol dobiš za "lepo obnašanje" ipd. 

Se bo pa tud tožilstvo pritožilo, ker so zahtevali 9 (odvetniki žrtve pa 12) let.

 

pa preden se bo kdo obešal

ne želim nič komentirati okoli tega ali je kriv, ali ni

samo kazen se mi zdi sramotno nizka

Povezava do prispevka

Eno leto je že bil v priporu, kar je mislim da všteto v kazen, tako da bi naj bil že 2027 zunaj, možno pa da še prej. 

 

Po mojem je kriv, drugače ne bi 10x spreminjal svojih izjav in z vsako padal globlje v drek. Nisem pa tako podrobno spremljal celotnega procesa.

 

Mi je bil zelo kul igralec, zdaj je pa zame "mrtev". Nobene tolerance za tovrstna dejanja. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 47 minutami:

Eno leto je že bil v priporu, kar je mislim da všteto v kazen, tako da bi naj bil že 2027 zunaj, možno pa da še prej. 

 

Lahko še pride odigrat kakšno sezono ko pride ven. Boljšega verjetno do takrat itak ne bojo pripeljali. Če ne bo dober ga pa posodimo v Getafe. :happy:

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 34 minutami:

saj vem, da je to nehvaležno vprašanje, ampak kdo vam je v tem trenutku najboljši slovenski komentator za fuzbal?

za eno samo tekmo bi vzel urbana laurenčiča, for teh lulz in ker bi me njegov glas spomnil na smučanje. vsi ostali so isti rang, pač nebodijihtreba, medtem ko shit tier master je pa lukač edini

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

saj vem, da je to nehvaležno vprašanje, ampak kdo vam je v tem trenutku najboljši slovenski komentator za fuzbal?

 

k da bi uprašu kir drek mi najbol diši

 

tine zupan mi je klasa in ga lhk poslušam 2 tekme na dan

pa gorane obrez itak isto, včeri komentiru porto-arsenal na SK, sm ga spt po dolgem cajti poslušu celo tekmo in užival

za smučaje priznam da mi je Laurenčič dobr in velikrat kr gledam na rtv namest na eurosport

stare itak

 

vse ostalo mi je totaln in smrdljiv drek od dreka, na čelu z idioti tipa Lukač, Mravlja, Hudomalj in pa največja trenutna driska za ušesa Denis Šme kot 'strokovni komentator' na ArenaSport:sick: nemogoče mi ga je poslušat, sm mogu že parkrat ugasnt zvok

uredilo bitje Aquilani
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...