Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Tuchel je zame no go, kamorkoli pride se v letu ali še prej skrega. :D 

 

Flick se baje že uči španščino in išče asistente, ki znajo jezik oz. so delali v Španiji. Dve imeni sta se tudi že omenjali, a sem jih pozabil. Eden od njih je mislim da asistent pri Nurnbergu, čeprav naj bi zavrnil špekulacije. Ampak če bi na koncu Flick res dobil službo možno, da si premisli. 

 

Pri Nagelsmannu je težava, da je pod pogodbo z nemško zvezo do konca Eura in mu sigurno ne bi pustili, da se pred domačim Eurom pred tem pogaja z Barco. Tako dolgo pa ne moremo čakat.

 

De Zerbi ima klavzulo 10m, ki je ne moremo plačat. Pa če se zdaj pizdimo nad Xavijevo obrambo pod RDZ ne bi bilo kaj boljše glede na to, kar se dogaja pri Brightonu. Tudi vprašanje, kako se bi znašel v večjem klubu. Smo videli, da je tudi Potter tam bil odličen pa failal v Chelseaju (čeprav ga je težko krivit glede na to, da je nori Todd kupoval vse, kar leze in gre brez pravega plana). Pri Brightonu sta pač glavna "zvezdnika" Tony Bloom (owner) in Paul Barber (CEO). Mogoče bi morali njih pripeljati namesto Laporte. ;) 

 

Motta mi je od vseh še najbolj zanimiva izbira, a glede na izjave Deca mislim, da se išče nekoga, ki ima izkušnje z vodenjem velikega kluba. Pa tudi vprašanje, koliko si sam želi v Barco v trenutni situaciji. Bolj verjetno, da bo ostal v Serie A, kjer si je že ustvaril ime. Kak Napoli ali pa grande Milan. 

Povezava do prispevka

Če bi bili vsi skupaj malo bolj elastični bi se tudi z Nagelsmannom dalo marsikaj dogovoriti. Enostavno bi že pred uradnim prevzemom naredili načrt glede ekipe, sam klub bi pa prevzel po Euru. Se mi ne zdi tako nemogoče ampak vem, da bo to za klub prevelika ovira. Glede na to, da se je omenjal že ob prihodu Xavija mislim, da bi bil on glavni favorit, če ne bi bil že zaposlen. 

 

Teh 10 mio za De Zerbija bi pa že morali nekako napraskati, če bi bil on izbran. De Zerbi ni samo produkt Brightona kot je bil to Potter ampak je bil prej zelo uspešen tudi v Serie A pa tudi v Shaktarju je bil. IMO trener z največjim potencialom izmed naštetih. Če ga bo izpolnil ali ne je pa drugo vprašanje, verjetno bo v roku par let dobil v roke enega od večjih klubov pa bomo videli. 

 

Mislim pa, da ima Flick vseeno precej več šans saj je zastonj in brez obveznosti. Mi pa ni jasno od kje njemu tak status glede na nikakve izkušnje, vsi ostali imajo več izkušenj kljub temu, da so veliko mlajši od njega. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 8 urami:

Marseille menda odpustil Gattusa. Še dolgo je zdržal.

 

27 tekem. :D kakšna prevara od trenerja.

 

also, Bild baje pravi, da je prva želja Bayerna Zidane. :D

 

pa v petek se obvezno gleda Bayer; če ne izgubijo, so podrli nemški rekord v nepremaganosti.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

 

prva fuzbal tekma (Argentina vs. Nemčija), ki sem si jo pogledal v celoti v življenju. in to na popolnoma novem televizorju.

 

prejšnjega je namreč foter razbil po četrtfinalni tekmi Jugoslavija vs. Argentina. :D

 

Umrl :avadodo: pol ste po Jugoslavija Slovenija sli v totalno prenovo stanovanja? :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...