Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kakarotto reče Pravkar:

Pizda Grega, če pa ti nisi najslabsejsi navijač Barce ever. Jebi se bro. :sorcerer:

Pač klasična sezona Reala ko se z obilico sreče privleče do finala in potem tam v izi zmaga, realno bi morali izpasti že proti Leipzigu, ampak niso 

Povezava do prispevka
Karim reče Pravkar:

Danes sem prau naudusen nad igro, Carlo je lepo narediu taktiko. Kaj bi lahko spremeniu? Na klopi ni imel prau nic uporabnega. Vsi si zasluzijo pohvale. Obrambi pa samo kapo dol, Rudi seenkrat pospravil Haalanda. 

kar sem videl taktični masterpiece, ki je na uč zelo spominjal na Moujeve postavitve. 

manjka špica. 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 7 minutami:

Recimo že zdej rečem da bo Bayern na eni tekmi velikih veliko bolšji, ampak bo Reala od take tekme odnesel remi ali minimalen poraz

sej danes city ni bil "veliko boljši". Recimo od 32 strelov jim je uspelo 11 jih sprožiti v okvir, od tega je bilo (kar sem gledal) vse kar je šlo v vratarja izjemno šibko. 
Ancelotti je pač igral obrambni fuzbal. Zelo težko boš kogarkoli prepričal, da to ni bilo zasluženo. City je imel zelo malo dobrih priložnosti na tej tekmi

 

EDIT: tudi gol je bil zgolj zajeb rudigerja

 

EDIT2: od 80te naprej pa si mel priložnost rudigerja in še dva "nevarna" strela iz roba kazenskega reala. Mancity je imel eno polpriložnost?

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...