Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Luka$ reče pred 26 minutami:

Ni čisto tako, je pa približno tako: Diego, Zizou, Messi, CR. Ne mi rečt da bi faking Peleja tlačil zraven, pliiiiz. Od njega je bil še Giorgio Chinaglia boljši.

 

:D

 

načeloma imaš itak prav, ampak recimo da je težko spregledat več kot 1000 golov v karieri (pustimo ob strani, kakšne obrambe so se igrale v tistem času v Braziliji), bil je najboljši igralec ekip, ki so osvajale setovna prvenstva ipd.

 

moja glavna težava s Pelejem je pa itak ta, da ga za razliko od ostalih treh nikoli nisem gledal igrat, posnetkov je pa zelo zelo malo. tako se moraš dejansko opret na neka pripovedovanja starejših in na statistiko.

 

Nodi reče pred 11 minutami:

Samo fak kak je Milan zmeraj mel nore branilce, še costacurta pa itak cafu, pa od maldinija fotr pa trapp

 

heh, evo, to bi bila ena mojih večjih želja. gledat AC Milan na vrhuncu moči iz začetka 90 in Guardiolino Barcelono v njegovi drugi sezoni.

Povezava do prispevka

Sem prav malce preveril kdo vse ni igral za reprezentanco Galli, Tassotti (7 nastopov na stara leta), Bruscolotti, Nela (pet nastopov), Cravero, Luppi, Carrera, Minotti (8 nastopov v eni prime sezoni), Pellegrini, Carnasciali (ok na tega imam otroške spomine iz dolgolase Fiorentine, sem gledal pri sošolcu proti Barceloni, vsi lej Ronalda, Ronaldo, Carnasciali jim je bruke delal po boku 1-1 se je končalo)

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 6 minutami:

 

:D

 

načeloma imaš itak prav, ampak recimo da je težko spregledat več kot 1000 golov v karieri (pustimo ob strani, kakšne obrambe so se igrale v tistem času v Braziliji), bil je najboljši igralec ekip, ki so osvajale setovna prvenstva ipd.

 

moja glavna težava s Pelejem je pa itak ta, da ga za razliko od ostalih treh nikoli nisem gledal igrat, posnetkov je pa zelo zelo malo. tako se moraš dejansko opret na neka pripovedovanja starejših in na statistiko.

 

 

heh, evo, to bi bila ena mojih večjih želja. gledat AC Milan na vrhuncu moči iz začetka 90 in Guardiolino Barcelono v njegovi drugi sezoni.

Konec '80. realno, ko je Dutch Trio haral

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 4 minutami:

Tasottija prejšnji selektor ni maral (pozabil ime), potem je prišel pa zaradi Sacchija noter :) Ironija - Rossi je odpadel za vedno :D

Azeglio Vicini, ki je Italijo vodil na domacem SP 1990. Ok, o tem kolk so se pocutili domacini na polfinalu v Napoliju proti Argentini bi se dalo debatirati. :D

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 2 minutama:

Konec '80. realno, ko je Dutch Trio haral

 

sline se mi cedijo samo ko se spomnim tiste ekipe.

 

dandzo reče pred 1 minuto:

Ok, o tem kolk so se pocutili domacini na polfinalu v Napoliju proti Argentini bi se dalo debatirati. :D

 

haha, klasični napolitani. ampak a ni bilo potem po koncu tekme nekaj v smislu, da so zamerili Maradoni, ker se je preveč veselil?

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 1 minuto:

Ej sleip a je Brazilija 1982 še vedno najboljša ekipa ever brez naslova v fuzbalu? 

Mogoče

ali pa Italija 90, če smo že pri tej temi :D Izpadli so proti najbolj duhamorni in mračnjaški Argentini ever

 

Vedno se da privleč tudi kakšne Nizozemce v debato, ... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...