Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

reder reče Pravkar:

 

Zakaj? Če je ofsajd je ofsajd pa tudi če je za mm. Se pa te tesne zelo lahko manipulira z trenutkom ko zamrzneš kamero tako, da ni še popolno, je pa neskončno boljše kot prej. 


Jah saj zato. Pa v kakšnem naklonu je telo in koliko je mogoče to v 3D prenesti v vlečenje črt je tudi škatljica.

 

Pri Pepu je najbrž se kaj drugega kot samo fizične priprave + zdravniki.

Povezava do prispevka
reder reče pred 5 minutami:

 

Od kje Areni toliko prenosov komentatorjev s stadiona? Pa še studio z Sagna-jem. Se leta zelo izogibam slovenskim studijem, so na nivoju?

lol. sprejel so jih, ker je našklub bil preveč kritičen. sportklub. sedaj smo mirno drugje ... zakaj bi nas zanimal glupi prem in haaland, guardiola, zanič liverpool?

Povezava do prispevka
rage reče pred 14 minutami:


Jah saj zato. Pa v kakšnem naklonu je telo in koliko je mogoče to v 3D prenesti v vlečenje črt je tudi škatljica.

 

Pri Pepu je najbrž se kaj drugega kot samo fizične priprave + zdravniki.

 

Ja ampak je to redko in se lahko zmoti za milimetre medtem ko prepreči razne večmeterske ofsajde kot smo jih gledali prej. 

Povezava do prispevka
rage reče pred 7 minutami:

Mislim, da nekateri malce podcenjujejo, kakšen jeben stroj je City, ko res mleje.

 

Anyho, še kar nor filing, da nimaš pol ekipe zlomljene in lahko iz klopi v igro pripelješ Darwina, Thiaga in Luisa Diaza 🥹

Sej jasno, da je city na cist drugem nivoju ekipa in bojo zasluzeno prvaki.

 

Sam da si na tekmi, k odloca o prvaku, tok presran, da 90% duelov spusis, pa jim dobesedno podajas v kontre, je pa u izi sramota.

Povezava do prispevka

Legendica Fat Frank

 

 

Frank Lampard's last 19 games as a manager:

Lost 2-0
Lost 2-0
Lost 2-1
Lost 2-0
Lost 1-0
Lost 2-0
Lost 2-1
Lost 3-1
Lost 4-1
🤝 Drew 1-1
Lost 2-1
Lost 3-0
Lost 4-1
Lost 2-0
🤝 Drew 0-0
Won 3-0
Lost 1-0
Lost 2-0
Lost 2-1

Povezava do prispevka

Sem si rekel pred tekmo, ajde fantje demantirajte me, pa mojo negativnost in prepričanje v rape na etihadu. 

Ni blo ne. Niti malo fajta, fuck off, s polnimi hlačami.

Ampak sem se že po zajebu proti šunki in kolapsu proti southamptonu dokončno prepričal, da no way.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...