Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 2 urama:

also, če je komu (pretirano) dolgčas,- včeraj sem gledal prvi del 'Ted Lasso'. kar OK komična zadevica. premisa serije; trener ameriškega nogometa in njegov pomočnik po osvojitvi second divison titlea prideta v Premiership 'reševat' klub, brez znanja evropskega nogometa. :D

 

 

 

hvala za tole, zgleda kr carsko

Povezava do prispevka
Jude reče pred 24 minutami:

na Kiel je bila lepa kvota

bila i prošla :D js tak navijam za kiel, podobn ko za united velikrat raj ne stavim, ker sm itak vesel ko zmagajo. ko je pungi igral za kiel sm dobivu še pune geara prek fotra :D še zdej nosim polet sparkasse kiel dres bele kratke hlače official as fuck. mam pa še hsv handball kapo, dobesedno pokojni klub, zna bit priceless kapa za nekatere. pungi legenda, komi gledam rokomet brez da mi on komentira kozlarije

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 minuto:

bila i prošla :D js tak navijam za kiel, podobn ko za united velikrat raj ne stavim, ker sm itak vesel ko zmagajo. ko je pungi igral za kiel sm dobivu še pune geara prek fotra :D še zdej nosim polet sparkasse kiel dres bele kratke hlače official as fuck. mam pa še hsv handball kapo, dobesedno pokojni klub, zna bit priceless kapa za nekatere. pungi legenda, komi gledam rokomet brez da mi on komentira kozlarije

 

še dva tedna pa bo svetovno iz egypt

 

pungi je fix

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 2 urama:

hvala za tole, zgleda kr carsko

 

raven reče pred 2 urama:

btw, Ted Lasso je bil top

 

prejle sem sicer pogledal šele drugi del, ampak so kar lepo nastavili zgodbo. predvsem me zanima kako se bo...

 

Spoiler

razvijal odnos med lastnico kluba in Lassom

 

zaenkrat imam samo eno pripombo in sicer, lahko bi se pa res malo bolj potrudili in izbrali lepše ženske. :D čeprav igralka ki igra lastnico kluba odigra noro, vsaj v prvih dveh delih.

 

ronaldinho reče pred 1 uro:

čestitke Manuram za naslov

 

oi, oi, oi ronnie, Arsenal ima zdaj 2 in a row. ohladi se s temi napovedmi. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...