Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 15 urami:

 

 

also, če je komu (pretirano) dolgčas,- včeraj sem gledal prvi del 'Ted Lasso'. kar OK komična zadevica. premisa serije; trener ameriškega nogometa in njegov pomočnik po osvojitvi second divison titlea prideta v Premiership 'reševat' klub, brez znanja evropskega nogometa. :D

 

 

 

že pogledano, na Bunneejevo priporočilo. Najbolj ubijal me je Dani Rojas :)

 

od "sitcomov" mi je zadnje cajte gladko top poleg Cobra Kai

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 5 urami:

zadnja sezona 2020, pač gladko poseka vse humoristične serije, je pa res da ni za vsakogar, larry david je le genij

 

meni je sicer MASH še boljši (sentimentalni vzroki), sicer pa roka.

 

@Berbasecks, prisežem, da boš do konca lajfa obžaloval, če vsaj ne poizkusiš z ogledom. CYE je brezčasna komedija, in je vseeno, če je njen začetek posnet pred 20 leti. 

 

Jude reče pred 1 uro:

Jelka vsi napadajo zadnje čase

 

Looooooo...

 

kdorkoli bi Jelku kaj očital, bi bil tiho, ko pa tale podlasica stegne jezik, potem veš, koliko je ura. :)

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 21 minutami:

 

meni je sicer MASH še boljši (sentimentalni vzroki), sicer pa roka.

 

@Berbasecks, prisežem, da boš do konca lajfa obžaloval, če vsaj ne poizkusiš z ogledom. CYE je brezčasna komedija, in je vseeno, če je njen začetek posnet pred 20 leti. 

 

 

Looooooo...

 

kdorkoli bi Jelku kaj očital, bi bil tiho, ko pa tale podlasica stegne jezik, potem veš, koliko je ura. :)

Men je predvsem carsko da LD ne jebe sjw kulture in je v tem pogledu kot sp duo tko da res carsko, plus tega se pri svojih kolkže 75ih letih sploh ne izpne v svežini, ampak je dejansko tazadnja sezona ena izmed top3 po mojem skromnem mnenju...

Povezava do prispevka

Sodnik se je razkril oz. pokazal svoje barve ker je pokazal na penal (četudi da ga je potlej po posredovanju VARA-a razveljavil). Ob tistem morebitnem prekršku nad Benzemaja pa takoj kategorično, da tam ni bilo prekrška.

 

Nato pa pravi, da navijači Reala niso objektivni kot on :lol: in ta zato ne vidijo problema sojenja v Španiji.

 

Potlej pa še pove, da če Barca hoče osvojiti naslov mora biti vsaj 10 pik boljša od Reala.

 

 

In to vse na tekmi na kateri do sedaj ni bilo ene napačne odločitve v korist Reala :ododava::ododava:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...