Skoči na vsebino

For all mankind


bainit

Priporočeni prispevki

  • 1 leto kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 leto kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Šele zdaj odkril to serijo :w00t:, pač ker dobil Apple TV + ob nakupu  enega izdelka.

 

Kaj naj rečem, z ženo kar požrla prvi dve sezoni čez praznike, jaz pa pol še ponoči berem članke o shuttlih, astronavtih..obiskal tudi z mulci tudi enega od muzejev, kjer si v živo ogledal shuttle :wub:. Tako da je super zadevca, dopade se mi tudi ta alternativna zgodovina

 

 

Povezava do prispevka

Prva sezona je bla solidna, druga za silo, tretja in cetrta sta ze na meji. Kljub temu da sem hud fanatik tematike, mi precej smrdi povrsinska in predvidljiva zgodba, pa tudi liki niso glih bohvekej.

 

Je pa bil res carski moment dve epizodi nazaj;

Spoiler

 

 

uredilo bitje GTA
Povezava do prispevka

Četrta sezona je imela največji potencial za biti najboljša sezona od vseh. Na žalost so se osredotočili na povsem napačne aspekte in naredili sezono povprečno.
Preveč drame, vzporedne zgodbe oseb in dogodkov (ki so bili del zgodbe, niso pa kaj prida doprinesle k celotni štoriji) ter mlačne, celo anti-patične osebnosti. Če bi sezona imela 25 epizod, bi lahko vse zgodbe počasi in kronološko nanizali, da bi bile zaključene in imele smisel. Tako pa so nekatere osebe/dogodki/zgodbe dobile celo epizodo, druge pa mogoče 5 minut po reklamah.

Še največja in zame najslabša sprememba napram prejšnjim sezonam je, da je serija postala kot kriminalka z dramskimi vložki. Bi raje videl več tehnike in vesolja.

TL;DR: pogledati prvo in zadnjo epizodo sezone, vse ostale epizode so mašilec časa.

 

Za naslednjo sezono upam, da bodo prevetrili igralsko ekipo z novimi obrazi ter se zopet osredotočili na raziskovanje vesolja.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...