Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Burned Fox reče pred 15 urami:

LOL modela zena za jajca obesi ce ji kupi carskega Hedwiga, medtem ti pa pusti imet te grde miki miske :panika:

 

Se pa strinjam, da je ta v tej kolekciji se bolj carski, sam ipak ne pase skupaj z fawkesom

meni te neki kvadratasti seti tipa titanic ne navdusujejo. Nobenih detajlov nc. Pa se preveliko je tole za kamorkoli postavit . Da bi pa naredili kaj takega pa je verjetno pretezko za to govedo

 

 

Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 1 uro:

dej a mi lahko kdo pomaga iz bricklinka narocit?

faking znanost

vsakic k dam kako drug setting/filter je drazje pa vedno od ene 35 prodajalcov pa sam po 1 kos al pa kako tako foro

 

a so kaki must have settingsi al pa kej kar ne vidim oz. a cesa ne smem kliknt?

A posamezne kocke al sete?

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 12 minutami:

A posamezne kocke al sete?

posamezne kocke za en moc, pa ene par mankajocih

 

kupu sm na ebay drazbi f40 za cist pocen, pa mu manjka ene 40 kock (vecinoma tist extra k dobis)

pa dodatno kocke za tale moc https://rebrickable.com/mocs/MOC-49743/NKubate/10248-ferrari-f40-mod/#details

k jih je ene 90

 

tm sm sou na compare, pa izbral levo k pise ta moc ima te kocke vec k original f40

pa sm dal izvoz v xml za bricklink

pa sm dal v wishlist

 

tko da zdej mam kocke od moca + manjkajoce od f40 na istem wishlistu

 

zdej se pa kle igram

image.png.f1666a844cbb050ac9d3ac6c37ecef04.png

ja UK je k posiljam v uk naslov

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka
Tomyboy reče pred 1 uro:

To je pa edini, ko mi še fali v kolekciji, sploh tale je pa top, ker je daljši, original je malo čuden.

Kolko si pa dal, če ni skrivnost? Madžar ga ima za 170 z stroški plus tole za modifikacijo, sam njim ne zaupam več...

Nov pa proti 300 EUR, ga bom zgleda preskočil ali počakal na morebitni re release.

dal sm 48gbp s postnino (na uk naslov) za rabljenega, z nacrtom, brez skatle, pa tistimi manjkajocimi delcki

 

refundiral mi je 15, ker je bil nacrt v slabsem stanju k je blo receno, pa vec delov je manjkalo

 

image.png.1aca798ed4342c0fa3a103163f93dd50.png

 

  

stom1c reče pred 27 minutami:

Pa samo po santas sleigh sem sel

kaj si kupil? :D

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...