Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Iz arhivov

JCT napade Legoland (nemški)

 

Tole je bil pa Febotov uvodnjak kjer omenja originalen Legoland

Navedek

Neprecenljive so prigode, da sem se nekoč zbudil v črnem hangarju ranžirne postaje, kamor so odklopili vagone in so me potem z lokomotivo odpeljali nazaj v mesto, pa da sem ob dveh zjutraj na znameniti berlinski Postaji Zoo dobil nespodobno pod­pasno povabilo za ušivih 50 DEM in da sem si sam izpolnil svojo otroško željo ter obiskal taoriginalen billundski Legoland. Kot to, da so bila to vremena brez satelitskih navigacij, mobilnikov in interneta. Škoda edinole, da sem bil sam, saj vrstnikov z jajci in denarjem, s katerimi bi delil odpravo, ni bilo. Čeprav je interrail, ta vseevropska enomesečna vozovnica, tedaj brez omejitev koštala kakih 350 mark oziroma od oka današnjih 200 evrov, za takratne razmere tak­le podvig ni bil poceni. Meni, ki sem preprodajal piks­ne kokakole na bolšjaku, očitno ni bilo hudega.

 

 

Zanimivo, da članka posebej o tem pa ni :fun:

uredilo bitje Bessie
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...