Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

@Boris Tole je MOC, ne? 

 

Drugače sestavljam lego levji grad in je zelo zanimiv build. Sem proti zaključku. Mal me je zajebavala namestitev lego rjave rampe, pa sem potem naredil review, če je kaj šlo narobe v procesu izdelave in je bila ena veriga napačno nameščena, ko sem to odpravil pa je šlo lepo tekoče noter. 

 

Fino je, ko je veliko zanimivih detajlov in komentarjev na nekaterih stranih. Se kar narežiš. A pa en easter egg na temo starejšega lego seta sem tudi pogruntal. 

 

Cena je bila kar visoka, v drugačnih razmerah bi verjetno bila za cca 50-100 eur nižja ali pa tudi ne. Kakorkoli obrnem,  ni mi žal nakupa tega seta. 

 

 

Povezava do prispevka

med sestavljanjem imas na vrhu oz desnem robu navodil vedno neke opise. No tle notr je bil nek joke o te zabi k si zidal skret :D tega je kr neki v tem buildu.

Eto jst sm pa koncno naredu flying stand za back to the future set

 

Ledice so bele nevem zakaj jih telefon naredi vijola

 

323850476_1203028003642708_6556658303798

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

mal stekam lego ker ko sm sestavljal dolocene moce vidis da je build tko narejen da se neke dele mucis sestavljat in se vmes razpadajo ker je tehnika builda slaba. Verjetno tudi zato so tle spremenili dolocene dele kot so une stopnice itd. Drevesa so res top pri originalu. 

 

Tomy a je velikost te koce priblizna tko k kovacnica al je zadeva manjsa? 

Povezava do prispevka

Ffs, kaj za vraga LEGOtu ni jasn s temi cenami za GWPje..

 

250€ za tale jajca v microscale-u..

 

Čist jim je realnost ušla izpred oči.. Že zadnji Blacktron Cruiser jim več kot očitno ni šou - in stock je bil še včeri (zadnji dan).

 

Bom počakal do konc leta I guess, ko se bojo mogl zaloge znebit, pa bojo nafukal vse GWPje + 2x VIP na black friday deal..

Screenshot_20230115-093805.png

Povezava do prispevka

Tale house si lahk vsak resen zbiralec legic doma iz skatle odvecnih legic sam nardi. 

jst mam tri ogromne skatle polne robe in morem posortirat in vrzt v nek sistem na pcju da ko narocujem moc kocke ne narocujem kar ze mam ker sm len iskat iz skatle. Sm vidu da je zdj app k ti skenira 90% vse kocke. Slabo je sam da jih ne sortira tudi po barvah. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...