Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Speedchampions Nissan Skyline R34 nikjer ne najdem. Na oradnem lego store-u je bil nazadnje razprodan, v shittyparku majo pa samo dom's charger in aston martina...

A tegale?
https://www.galaxus.at/de/s5/product/lego-2-fast-2-furious-nissan-skyline-gt-r-r34-76917-lego-speed-champions-lego-22005778?utm_content=5-8&utm_campaign=preisvergleich&utm_source=geizhals&utm_medium=cpc

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 11 urami:

Speedchampions Nissan Skyline R34 nikjer ne najdem. Na oradnem lego store-u je bil nazadnje razprodan, v shittyparku majo pa samo dom's charger in aston martina...

Ce ne prej, ti ga jst prinesem ko grem v avstrijo

Povezava do prispevka

:limona:

image.thumb.png.c8b186ffcd9ba5e4df26ce62d7d3ee85.png

 

Ni blo dolgo, ko sm dobil klic z njihove strani :pinch: češ, da gre za sistemsko napako, jadidadida...

image.thumb.png.6fb95f4d058c848da9ba0481110a7f57.png

 

Also izkušnja z Bricklinka: oddam naročilo za ne dolgo nazaj retired set po zelo ugodni ceni, ki naj bi ga prodajalec imel na zalogi (3 kose!). Po parih dneh mi povrne denar in v vračilo pripiše: "Im very sorry!! I didn’t received the set sadly"

Seveda slabe volje, bi mu najraje prisolil negativno oceno. Ima že umaknjen artikel iz zaloge. Se to pogosto dogaja? Poskušam se postavit v njegovo vlogo, da je mogoče opazil, da prodaja pod ceno in kako bi se jaz počutil. Če pa gre res za težavo v dobavljivosti, pa ne razumem, zakaj bi imel potem item listan?

Povezava do prispevka
mumbo360 reče Dne, 18. 1. 2023 at 0:43:

Screenshot_20230118-004114_Instagram.thumb.jpg.86244900e5040fb6d3afa9a4e868cafc.jpg

 

3bricks že v nizkem startu :D

 

Kaj je tu tako zelo iskanega, prepozna kdo na tej sliki?

 

Tole pa men zgleda bl, k da so dal vse dol s polic pa delal inventuro... in dal pač nazaj... Nč ekstra starga, al pa retired ni vidt...

Povezava do prispevka

Meni je tudi originalna izvedba boljša, ker je v duhu aljaških puščavnikov, ki živijo nekje bogu za hrbtom. Uradna lego izvedba pa je hipsterski A-cabin. Ne rečem da so oblikovali po svoje, ampak lahko bi vsaj naredili v duhu originalne različice.

Že zaradi tega sem hotel kupiti ta set, ampak te hipsterske izvedbe pa ne kupim. 

 

Kdor hoče kupiti, ni problema, njegova odločitev. Sam pri meni je hype čisto minil, ko sem videl uradno izvedbo. 

 

 

 

 

uredilo bitje Henrik
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 1 uro:

Meni je tudi originalna izvedba boljša, ker je v duhu aljaških puščavnikov, ki živijo nekje bogu za hrbtom. Uradna lego izvedba pa je hipsterski A-cabin. Ne rečem da so oblikovali po svoje, ampak lahko bi vsaj naredili v duhu originalne različice.

Že zaradi tega sem hotel kupiti ta set, ampak te hipsterske izvedbe pa ne kupim. 

Kdor hoče kupiti, ni problema, njegova odločitev. Sam pri meni je hype čisto minil, ko sem videl uradno izvedbo. 

Bo do konca leta kmalu 120 EUR. Ti bo dohter dol pripeljal.:)

image.thumb.png.e30dec493c1a5c0a91a3b0b01f4d2340.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...