Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Glede na to da sem farben blind imam kdaj kar konkretne težave... si moram dostikrat pomagati tako, da preštejem koliko je katerih kosov (najprej na mizi, potem pa v navodilih).

Najbolj me je jebala Boba Fettova čelada, ki vsebuje dve barvi, ki sta mojim očem / možganom praktično identični.

Povezava do prispevka
Tadey reče Dne, 27. 12. 2022 at 9:10:

Zdravo, še tu bi prašal...

 

Ali ima mogoče kdo Lego Viline za prodat? Po možnosti nove?

 

Ali pa kje bi jih lahko dobil v 3h dneh :(

 

hvala!

na FB je ena objavla

 

ne znam sharat linka

 

image.thumb.png.13de2fb41e82377ebd0206ee470a1633.png

 

https://www.facebook.com/groups/1404732916214175/user/1010343718/

uredilo bitje Lenkas
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 10 minutami:

Sm jst skalper ker so moje plombe drazje od tistih iz javnega zdravstva?

konc koncev je glih ene 20€ materiala za izdelavo ene plombe, jaz pa racunam tri do petkratnik te cene.

 

Če jih bolje vstaviš kot mesar v javnem zdravstvu potem je cena dela tega vredna. Če opraviš isto (slabo) delo si nategun, ampak si zaradi slabega zdravstva v Sloveniji to lahko privoščiš. 

 

Na koncu je tako da drug drugega nategujemo v rit. Vprašanje je samo koliko nateguješ druge in koliko se pustiš nategnit sam. Moje programerske storitve se začnejo od 1500 evrov naprej - drugje bi dobil enako delo za par sto evrov, ampak ljudje še vedno hodijo k meni in se pustijo nategnit. Po drugi strani sam ne kupujem od scalperjev ker ne maram nastavljati svoje riti :)

 

Da bi pa kupil tele bedne lego sete za 700 evrov - si pa po mojem bebček, ki mu ni pomoči - oziroma si si ravnokar pustil konkretno raztegnit svoj šupak.

 

Povezava do prispevka

Informativno. Kontaktiral lstore v Ljubljani glede vnaprej prešlatanih vrečk za minifigs serije 24 in po novem, ti jih servirajo le, če vzameš celoten set, torej 12 komadov.

Zdej...al je bil tip utrujen zaradi praznikov in me je na hitro spucal, ali pa se jim ne da več izpolnjevat muzičkih želja...predvidevam pa, da so imeli cvetke ala "35 komadov tega, 6 komadov onega" in jim  zdaj ostaja kaka čudna zaloga :D 

Jaz itak vzamem celo serijo ponavadi in mi je bilo še vedno bolj kul kot pa iskanje po trgovinah. Za take, ki pa si želijo konkretno npr 10 Black Falcon punčar, pa je to nerodna zadeva in bodo pač morali old skul iskat (ali pa če so veze in poznanstva v igri)

 

Je pa bilo že nekajkrat omenjeno, da je to baje zadnji šus figuric v vrečki, tako da za nekoč serijo 25 se bo šlo v trgovino z x-ray visionom :) 

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...