Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

mene ne moti ce uleti pa napise da je kitajc tko pa tko. Sam da gre pod post lego slike zadnjih 5 strani pisat he he he LOOOL kitajc je 10'x manj vas nategujejo hohohoh. Mi gre model pac na kurac. In lagano lahko odjebe iz teme LEGO in si odpre temo KITAJC MENE NE NATEGUJEJO in tam si gura jelena v supak ce si zeli 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 39 minutami:

No ja, napisal sem to pod točno eno sliko, kjer je uporabnik brutalno preplačal nek stari set, ki je pri kitajcih 5x ceneje :)  

 

Tudi ti bi šel meni na kurac, ampak mi nisi vreden, da bi se obremenjeval s tabo :) pa lep lp 

Zanimivo, da ko sem ti pa o brutalnih dealih ORIGINALNIH lego kock v črni petek temi razlagal, si pa rekel “koga boli kurac”.

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem trenutno v precepu. Najbrž, če bi bil lego moj edini hobi ne bi bilo takega problema, ampak imam še emtb in vso opremo, viskiji in vina, orodje za mojo mini delavnico, ps4 in čaka me nakup novega računalnika pa še otroci in žena :)

 

Originalni LEGO je vsaj za moje pojme ratal precenjen. Spogledujem se z kitajskimi fejki, samo to ni to. In ne vem ali naj čisto opustim lego, plačujem visoke cene in iščem akcije ali pa se podam v sramotni svet fejkov. Akcij praktično ni več veliko, vsaj za sete, ki si jih želim jaz.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 9 minutami:

Akcij je ogromno, sam najdit jih je treba. Kopiram se za fegeta

 

barracuda bay 124€

Mos eisley kantina 250

diagon alley 310

klavir 265

Vestas vetrnica 100

Republic gunship 270

Ucs landspeeder 160

sdcc bespin duel, frigate b po 50$

 

Barracuda bay sicer že imam, mislim da sem dal nekje med 130 in 140. Kje pa so te akcije če ni skrivnost.

Povezava do prispevka
keba reče pred 58 minutami:

 

Barracuda bay sicer že imam, mislim da sem dal nekje med 130 in 140. Kje pa so te akcije če ni skrivnost.

Nobena skrivnost. Mimovrste, smythstoys,  jb-spielwaren, edigital, svet igrac.

zelo se ti splaca spremljat tudi willhaben, ce znas govoriti jodlarsko.

Povezava do prispevka
Lenkas reče pred 6 minutami:

@stom1c

 

če boš kje zasledil good deal za:

10300 - back to the future
42143 - ferrari daytona sp3
10289 - birds of paradise

10290 - pickup truck
42111 - doms dodge charger

kak old stock za

10262 - aston martin db5

 

do tell :D

Back to the future je bil 155 na edigital

Povezava do prispevka

Mene tudi zanima če bo kje kakšen dober  deal za Birds of paradise. Do božiča pa moram v vsakem primeru nabavit - darilo za ženo :D. Nekaj časa nazaj sem ji kupil orhidejo, to je dejansko njen prvi lego set in je sedaj cela navdušena nad tem :D

 

 

Koliko pa kaj računajo Smyths za poštnino v slo?

 

edit: pa trenutno majo bonsai znižan na 35evr

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka
Henrik reče pred 7 minutami:

@stom1c Kje si ti videl Barakudin zaliv za 124 € Pa to se mi zdi rop pri belem dnevu.  Ker zdajšnje cene za ta upokojen set so nad 200 eur, funtov ali dolarjev. 

 

To mogoče bila takrat kaka akcija dokler je bil še na voljo preden so ga upokojili?

 

Mimovrste je mel akcijo na akcijsko ceno

Povezava do prispevka

Jaz po navadi vržem željeno zadevo tlele:

 

https://geizhals.eu/lego-creator-expert-pickup-10290-a2612814.html#offerlist

 

Potem grem pa po vrsti. Tisti najbolj ugoden, ki pošilja v Slo, pri tem naročim. 

 

Od predpotopnih iščem samo še Minija. Sem ga sfalil par mescev nazaj na Bolhi... 

 

Back to the future je trenutno v akciji na Mimovrste za 162.. Tole je kar ok se mi zdi. 

 

Pa glede tegale Back to the future seta. Zadnjič sem ujel avstralski lego šov, kjer so sestavljali ravno dotičnega DeLoreana. Bil je sodnik iz Lego firme in je večino skurcal, ker so uporabili isto velike gume spredaj in zadaj in ker niso ujeli trapezoidne oblike avta. No če pogledamo Lego izdelek, ne dosega ne enega ne drugega standarda. Meni je dokaj podpovprečno izdelan in mi je daleč od tega, da bi bil že na prvi uč pravi Delorean. 

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...