Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

Pozdravljeni,

 

razmišljam o nakupu tega lego grada (2022), pa berem in sem tudi bral v tej temi, da določen tip sivih kock ni najboljše kvalitete in že hitro poči/razpade.
 



Ali ima kdo kake informacije če so rešili ta problem in zmanjšali možnost pojava takih defektnih kosov. Ne bi lih rad kupil mačka v žaklju in se potem čez čas zajebaval s supportom in menjavo kock?

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 24 minutami:

Pozdravljeni,

 

razmišljam o nakupu tega lego grada (2022), pa berem in sem tudi bral v tej temi, da določen tip sivih kock ni najboljše kvalitete in že hitro poči/razpade.
 



Ali ima kdo kake informacije če so rešili ta problem in zmanjšali možnost pojava takih defektnih kosov. Ne bi lih rad kupil mačka v žaklju in se potem čez čas zajebaval s supportom in menjavo kock?

 

 

 

 

 

zacnem sestavljat danes po sihtu pa ti javim iz prve roke teta iz klinicnega.

 

Ce ti kaksna kocka poci ali karkoli drugega posljes lego claim in dobis nove kocke na dom.

 

Meni je pes spizdu glavo od 3cpo in ko sm koncal UCS nism najdu glave. Cez par dni ko sm sesal sm najdu v njegovi postli glavo. Vmes sm naredu claim in dobil dodatno glavo v parih dneh po posti. 

 

 

Povezava do prispevka
Henrik reče pred 3 urami:

Pozdravljeni,

 

razmišljam o nakupu tega lego grada (2022), pa berem in sem tudi bral v tej temi, da določen tip sivih kock ni najboljše kvalitete in že hitro poči/razpade.
 



Ali ima kdo kake informacije če so rešili ta problem in zmanjšali možnost pojava takih defektnih kosov. Ne bi lih rad kupil mačka v žaklju in se potem čez čas zajebaval s supportom in menjavo kock?

 

 

 

 

 

 Ni se kej zajebavat. Poklices, razlozis, dobis.

Povezava do prispevka

Mi smo doma grad sestavili in tudi že razstavili. Vmes uber igranje z mularijo. Nisem opazil, da bi bile kakšne kocke v slabšem stanju ali krhke. 

Se ve o katerih je govora? Random sive kocke ali prav konkreten tip (npr tiste ki dajo efekt odpadajočega ometa)?

Povezava do prispevka

Nism preprican a je to skrita kamera al ne.

 

morm se enkrat ponovit: ce mores prdec silit je drek.

in to je en velik na silo skupaj spacan drek.

 

ampak, ja, vazno da so notr crnci, rumenci,  babe, polbabe, semimoski in podobno.

pa se mesane ekipe, da ne bi bil kdo uzaljen.

 

17CFF13D-002D-4FBC-AB72-D9D74C7A8E15.png

445655D5-283F-4E2E-B1CC-8A068BF19C5E.png

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 18 minutami:

Faking bolano, vsi vemo da je nogomet samo za bele straight moške :sick:

Ves kaj ti povem.

jaz kot otrok nisem videl in delal razlik med barvami in spoli, ker mi je bilo to irelevantno.

zdej pa soyboyi in soyzenske poudarjajo razlike na vsakem koraku in v vsaki mozno situaciji in dajejo neomadezevanem otroskem umu jasno vedeti, da so drugacni.

ni cudno, da imamo tolk rasistov, ce pa otroke ze v zibelki sopamo z razlikovanjem.

V eni raziskavi so dva decka, crnca in belca, vprasali kako se razlikujeta.

pa zacneta: on ma rad fuzbal, jaz basket, on poslusa spice girls, jaz backstreet boys. On ne mara govedine, jaz jo obozujem.

in potem sta bla maksimalno bedazzled, ko so ju vprasali: kaj pa to da je en crn in en bel?

Tak da ja, sami ustvarjate rasizem, pa se lahko na glavo postavis in negiras mojo trditev.

Povezava do prispevka

Zdej sm vidu, da je not tut figurica, ki ima vitiligo print po obrazu.

pa dej ne me jebat.

men so v otrostvu diagnosticirali vitamin d rezistentni rahitis in sm jebeno furious, da lego do zdej se ni izdal rahiticne figurice!!!!

3BA1E448-E59A-4ECD-9AE9-B7AE2F7BE6B0.jpeg

uredilo bitje stom1c
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 uro:

Ves kaj ti povem.

jaz kot otrok nisem videl in delal razlik med barvami in spoli, ker mi je bilo to irelevantno.

zdej pa soyboyi in soyzenske poudarjajo razlike na vsakem koraku in v vsaki mozno situaciji in dajejo neomadezevanem otroskem umu jasno vedeti, da so drugacni.

ni cudno, da imamo tolk rasistov, ce pa otroke ze v zibelki sopamo z razlikovanjem.

V eni raziskavi so dva decka, crnca in belca, vprasali kako se razlikujeta.

pa zacneta: on ma rad fuzbal, jaz basket, on poslusa spice girls, jaz backstreet boys. On ne mara govedine, jaz jo obozujem.

in potem sta bla maksimalno bedazzled, ko so ju vprasali: kaj pa to da je en crn in en bel?

Tak da ja, sami ustvarjate rasizem, pa se lahko na glavo postavis in negiras mojo trditev.

Pač družba se spreminja, deal with it, pred desetletji bi bilo tudi nepredstavljivo, da se 40+ letniki igrajo s kockami za osemletnike, zdaj pa ne le da je to normalno, LEGO še embraca vse skupaj z 18+ seti. Tako da soyboyanje bi lahko interpretiral tudi v smeri vse bolj infantilne družbe, ki se vse zateka v superjunake, lego kocke, Call of Duty in podobne stvari. Saj povprašaj kakega pravovernega chad desničarja, kaj si misli o tem, da sestavljaš lego kocke, pa boš ugotovil, da sem jaz soyboy bolj na tvoji strani :D 

Povezava do prispevka

Zdej ko so -40% je cena tam-tam.

 

Drgac pa jst nism mislu nobenga uzalit, sam naj se lego rajsi ukvarja s tem, da ponovno obudi gradove, gusarje in vesoljce. Pa magari z obicnimi rumenimi glavami, dvemi pikami in konkavno premico za usta.

dost je blo teh precenjenih prdcov.

enkrat so se ze skoraj zaklali, da ne bo zdej podobno.

Povezava do prispevka
stom1c reče pred 1 minuto:

Drgac pa jst nism mislu nobenga uzalit, sam naj se lego rajsi ukvarja s tem, da ponovno obudi gradove, gusarje in vesoljce. Pa magari z obicnimi rumenimi glavami, dvemi pikami in konkavno premico za usta.

Drgač se zgleda v resnici strinjava, tako da brezveze beefat :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...