Skoči na vsebino

LEGOstilna - nakupi, poštarji, montažne police


Boris

Priporočeni prispevki

stom1c reče pred 21 urami:

Akcij je ogromno, sam najdit jih je treba. Kopiram se za fegeta

 

barracuda bay 124€

Mos eisley kantina 250

diagon alley 310

klavir 265

Vestas vetrnica 100

Republic gunship 270

Ucs landspeeder 160

sdcc bespin duel, frigate b po 50$

Toliko vroče krvi okoli gradu in kitajčkov. :) 

Z malo kasnejšega truda, se bo dalo ta vikend na Lego.com dobiti Lion Knights' Castle za recimo ca. 250€-280€.

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 16. 11. 2022 at 12:54:

Kitajci delajo 1:1 fejke, še navodila so ista. Včasih je kakšna kocka malo slabša od Lego, ampak glede na ceno je to povsem sprejemljivo.

 

Figurice so identične - če ti dam sliko obeh, ti tudi največji lego poznavalec ne bo upal povedati katera je prava, če napačni odgovor pomeni, da bo ob jajca.

Kitajske kocke so samo za beta/omega "moske"

Povezava do prispevka

Evo dečki, kot obljubljeno, ultimativni kitajski ninja challenge!!!

 

Objavljam štiri slike figuric - tri od teh so fake kitajci, ena original lego. Da vidimo, če prepoznate katere tri so fake - predvsem me zanima mnenja slabega zadaha Stomica, razširljene pekoče riti Borisa in fake Rolex & fake čupa Heretika. Častno prisežem, da bom ob koncu glasovanja razkril resnične podatke. Pa prosim preden dobim kake bučke, da je to treba v živo potehtati ali povonjati - vse figurice so sveže umite in brez vonja, na tehnici so praktično enako težke:D

 

Pirat 1:pirat1.thumb.jpg.3bc6e37ac6c528e93151f2ae53e613e4.jpg

 

 

Pirat 2: pirat2.thumb.jpg.825ea4760a8de8403c3a86292ea9477c.jpg

 

Pirat 3: pirat3.thumb.jpg.35b9b1a318d79fffd4f0e7bd8df5ce93.jpg

 

Pirat 4: pirat4.thumb.jpg.e5bc7430b9da2de731a176fcf1439d33.jpg

Povezava do prispevka

Kaj je narobe z brki glavnega gusarja na št. 2. Ni jih vieti, oz zelo salbo. Morali bi biti rjavi.

 

PirateParts06_21322-LEGO-Ideas-Barracuda

 

Namreč kar gledam po fotografijah lego ima tanke rjave brke, na oni fotki ne na prvi ne na drugi jih ima komaj vidne.

 

S tem, da je pri drugem črnem gusarju barva jakne ustrezne, torej svetleči odtenek . Če bi že moral izbirat na bi bil to gusar. št.2 ampak mi ni všeč tole z brki.  Ali je že barva tam odpadla ali kaj? 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Klasični butthurt raztegnjeni šupak Boris:rofl:

 

Ko je bilo treba prepoznati lego vs fake figurico pa tišina:D

 

Da razkrijem rezultate: Ronin the man je imel prav:avadodo: Edini hardcore poznavalec legic in ko ga vidim v živo mu v roko stisnem eno fake kitajsko figurico za nagrado.


Prvi pirat je original - kupljen z bricklinka, ampak ima res nekam posušeno brado - sem pogledal še enkrat glavo in je spodaj lego odtis, tako da očitno se je nekaj sprala barva???

 

Drugi je kitajski fake.


Tretja in četrta figurica sta custom made iz official lego trgovine v budimpešti (me je punca nahecala da morava najti figurico za njo in zame:confused:

Povezava do prispevka

Mega chinese challenge 2!!!

 

Evo še face to face primerjave za nov izziv. Ali si pravi lego poznavalec v usnjenih čevljih prestižne znamke ali fake kitajc z odprtimi sandali?

 

Začnimo kar z osebo, ki je za Lego to kar je za kristjane Jezus, za muslimane Mohamed, za street fighter Ryu, za mn3njalnik uporabnika Glako in Feget in za plešaste desničarje Janša. Torej ena največjih lego legend vseh časov - ninja Lloyd!!!!

Lloyd.thumb.jpg.17665aa18149adf21031b042e06038e0.jpg

 

 

Nadaljujmo z njegovo desno roko, neustrašnim moškim in velikim ljubimcem - ninja Jay!!! 

Jay.thumb.jpg.e798d759fdbe9cd71402ddd4a751759f.jpg

 

Random mn3njalničar Boris.

Bucko.thumb.jpg.b6201eef731622242297a78ccd76d730.jpg

 

In še zlobna legenda sedmih morja. Ena najdražjih lego figuric vseh časov. Ko sem enkrat neko random žensko pripeljal domov in ji pokazal originalno figurico, je nemudoma poklicala dve prijateljici, se takoj zatem slekla, nato pa se je grupno sexalo celo noč, pri čemer sem lahko z njimi počel karkoli sem želel. Ko sem naslednjič poskusil svojo srečo s fake kitajcem, sem dobil brco v jajca in policijo na dom :( Eden in edini genie Nadakhan!!!!

Feget.thumb.jpg.a4a02f35d1d89cb1e62b7c8d82985ccd.jpg

 

Predlagam da kar glasujete v slogu:  Leva je lepi Lego orignal in sex z mlado žensko, Desna je fake kitajc in črno presenečje v anusu pod tušom v zaporu.

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
ArtaX reče pred 1 uro:

Jaz bi tudi Blacksmith vzel samo kaj ko me zre da ga ima Mimovrste za 146€.

Po drugi strani naredi bonus set razliko v ceni. 

 

Hmmmm

 

Jaz sem ga vzel še pred podražitvijo za 125 eur na mimovrste.

 

Pa tudi danes si nisem mogel pomagat in vzel:

 

image.thumb.png.db610c3c337a832e3874f9da0d06ecf0.png

Povezava do prispevka
Lenkas reče Dne, 16. 11. 2022 at 18:51:

@stom1c

 

če boš kje zasledil good deal za:

10300 - back to the future
42143 - ferrari daytona sp3
10289 - birds of paradise

10290 - pickup truck
42111 - doms dodge charger

kak old stock za

10262 - aston martin db5

 

do tell :D

 

birds of paradise mas na Amazonu za 80 in drobiz: https://amzn.eu/d/7U5g41A
Ni na zalogi, lahk ga pa narocis in posljejo "ko bo".

 

Ferrari Dayona trenutno 320 na https://www.shoepping.at/p/lego/lego-technic---ferrari-daytona-sp3-4214-m0000K47KD?

utm_source=psm&utm_medium=geizhals&utm_campaign=m0000K47KD&vouchercode=liah&emid=637c7b3161161f59d44ae64d z kuponom "LIAH"

 

Dom's Dodge Charger je 83 na https://www.shoepping.at/p/lego/lego-technic---42111-doms-dodge-charger-m0000CNMFP?utm_source=psm&utm_medium=geizhals&utm_campaign=m0000CNMFP&vouchercode=timo&emid=637c7b8b2030fc010301444f pa kupon "TIMO"

 

Ce hoces se lahk zmenma pa na moj naslov narocis pa ob priliki prpelem nekam v osrednjo slo...

 

Povezava do prispevka
Feget reče Dne, 19. 11. 2022 at 11:36:

Klasični butthurt raztegnjeni šupak Boris:rofl:

 

Ko je bilo treba prepoznati lego vs fake figurico pa tišina:D

 

Da razkrijem rezultate: Ronin the man je imel prav:avadodo: Edini hardcore poznavalec legic in ko ga vidim v živo mu v roko stisnem eno fake kitajsko figurico za nagrado.


Prvi pirat je original - kupljen z bricklinka, ampak ima res nekam posušeno brado - sem pogledal še enkrat glavo in je spodaj lego odtis, tako da očitno se je nekaj sprala barva???

 

Drugi je kitajski fake.


Tretja in četrta figurica sta custom made iz official lego trgovine v budimpešti (me je punca nahecala da morava najti figurico za njo in zame:confused:

Povzetki tvojega guessing eventa:

 

1. Boris je slab poznavalec igračke LEGO

2. Kitajc zgleda boljš od oriđiđija 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...