Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 7 urami:

 

nevem kaj ma to veze z faktom da drkate na to al je spil ekskluziva al ne. Stekam da sony nardi ekskluzivo da prodaja konzole, sam za kaj rab narest nevem 15 spilov da boste zadovolni? Dobesedno ko ste delal ankico za GOTY je folku prhajal, ko so obujal spomine na kaksen nor let je bil 2023 za igre. Poj pa kle jokate ker kao konzola nima proper ekskluzive. Pac kr neki. 

A si nepismen? Kje sem kakorkoli omenjal ekskluzivo? Preberi si kaj je bilo obljubljeno pred/ob izzidu.

Povezava do prispevka
mahoney reče pred 7 urami:

PS2 Jesen-Zima 2001

 

gbbs.png

Tole je kar drkica od seznama jp

 

Jaz ko sem prvič videl Grand Theft Auto 3 pri kolegu, sem prvi hip mislil, da bom na mestu umrl, tako mi je bila carska igra. Pač res uno kot da bi 10-leten fantek potegnil črtico kokaina, popolnoma nora igra 

Povezava do prispevka

Ja sam če se tud une špile omenja, ki so bili multiplatform, potem ne vidim razlike kaj smo dobili v času prvih dveh let na PS5, pa me boli kurac če je blo kej tud na PS4 al pa na PCju

 

Na PS5 sem v prvih dveh letih igral Last of Us 2, Returnal, Miles Morales, Final Fantasy 7 Remake, Bugsnax, Demon's Souls, Street of Rage IV, Astro's Playroom, Hitman 3, Resident Evil Village, Psychonauts 2, It Takes Two, Kena,..

 

Lah bi omenil tud Doom Eternal, samo to sem igral na PCju

 

Dobre igre na voljo >>>>>>> imet ekskluzive

Povezava do prispevka

Sej js sm tud razočaran nad izbiro Sony ekskluziv v zadnjih letih (oz kar je blo najprej ekskluziva) napram PS4, ker zadnji res hudi Sony ekskluzivi sta bla Returnal in Last of Us Part 2, da se člouk pol res sprašuje kaj dela Sony z denarjem, ker bi komot lahko bolj harali, trenutno jih Nintendo ubija kar se tega tiče. Še God of War Ragnarok mi je zgodba bla velko razočaranje, Spiderman2 mi ne sede neki, lol Last of Us Part 1 remake scence pa Rift Apart

 

Samo če se bomo pa delali, da nismo v zadnjih 4 letih odkar je izšel PS5 igrali enga kupa hudih iger, to bi bla pa laž. Ti jokaš o gaas mehanikah pa lootboxih, kot da ni blo en kup iger brez tega v zadnjih 4 letih. Tko da če lah izbiram med ful več medikornimi ekskluzivami iz strani Sonya al pa GOTY kandidati iz strani drugih studijev, hvala lepa Sony, lahko delate samo še konzole, šparajte denar za kej drugega

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 urami:

Sej js sm tud razočaran nad izbiro Sony ekskluziv v zadnjih letih (oz kar je blo najprej ekskluziva) napram PS4, ker zadnji res hudi Sony ekskluzivi sta bla Returnal in Last of Us Part 2, da se člouk pol res sprašuje kaj dela Sony z denarjem, ker bi komot lahko bolj harali, trenutno jih Nintendo ubija kar se tega tiče. Še God of War Ragnarok mi je zgodba bla velko razočaranje, Spiderman2 mi ne sede neki, lol Last of Us Part 1 remake scence pa Rift Apart

 

Samo če se bomo pa delali, da nismo v zadnjih 4 letih odkar je izšel PS5 igrali enga kupa hudih iger, to bi bla pa laž. Ti jokaš o gaas mehanikah pa lootboxih, kot da ni blo en kup iger brez tega v zadnjih 4 letih. Tko da če lah izbiram med ful več medikornimi ekskluzivami iz strani Sonya al pa GOTY kandidati iz strani drugih studijev, hvala lepa Sony, lahko delate samo še konzole, šparajte denar za kej drugega

Kupa? Kaj je ta kup? Ce odstranis vsa nadaljevanja, remake ter remasterje ti ostane kaj?

Poglej si spodnji video - dobro povzame kaj ti ze par dni govorim.

 

uredilo bitje mahoney
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Sej js sm tud razočaran nad izbiro Sony ekskluziv v zadnjih letih (oz kar je blo najprej ekskluziva) napram PS4, ker zadnji res hudi Sony ekskluzivi sta bla Returnal in Last of Us Part 2, da se člouk pol res sprašuje kaj dela Sony z denarjem, ker bi komot lahko bolj harali, trenutno jih Nintendo ubija kar se tega tiče. Še God of War Ragnarok mi je zgodba bla velko razočaranje, Spiderman2 mi ne sede neki, lol Last of Us Part 1 remake scence pa Rift Apart

 

Samo če se bomo pa delali, da nismo v zadnjih 4 letih odkar je izšel PS5 igrali enga kupa hudih iger, to bi bla pa laž. Ti jokaš o gaas mehanikah pa lootboxih, kot da ni blo en kup iger brez tega v zadnjih 4 letih. Tko da če lah izbiram med ful več medikornimi ekskluzivami iz strani Sonya al pa GOTY kandidati iz strani drugih studijev, hvala lepa Sony, lahko delate samo še konzole, šparajte denar za kej drugega

 

Navedek

Ce odstranis vsa nadaljevanja, remake ter remasterje ti ostane kaj?

:rofl:

Skratka DREK zadnje generacije

Povezava do prispevka

majketi da ti ne znaš brat

 

Weraziel reče pred 14 urami:

Ja sam če se tud une špile omenja, ki so bili multiplatform, potem ne vidim razlike kaj smo dobili v času prvih dveh let na PS5, pa me boli kurac če je blo kej tud na PS4 al pa na PCju

 

Na PS5 sem v prvih dveh letih igral Last of Us 2, Returnal, Miles Morales, Final Fantasy 7 Remake, Bugsnax, Demon's Souls, Street of Rage IV, Astro's Playroom, Hitman 3, Resident Evil Village, Psychonauts 2, It Takes Two, Kena,..

 

Lah bi omenil tud Doom Eternal, samo to sem igral na PCju

 

Dobre igre na voljo >>>>>>> imet ekskluzive

 

 

 

 

Povezava do prispevka

in kaj, od zdej kar naenkrat pa nihče noče več igrati iger, ki so nadaljevanja tega kar nam je blo všeč? wtf a si ti mogoče umsko zaostal? zakaj je zdej debata prešla iz "Sony ima premalo ekskluziv" na "kr neki da studiji nadaljujejo svoje uspešne igre, keri kreteni so Naughty Dog, da so nardil Uncharted 2-4 in Last of Us Part 2, al pa FromSoft da so nardil Dark Souls 3"

 

drugače evo ti odgovor Returnal, Bugsnax, Astro's Playroom, It Takes Two, Kena - in to sem samo našteval stvari, ki sem jih jaz igral na plejki prvi dve leti, ki so bili novi špili

 

od teh je ena izmed teh iger bla dejansko GOTY 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Men je hecno ko en random šupak out of nowhere začne zlivat svoj drek levo desno in ga folk dejansko jemlje resno...

to ni random šupak, to je šupak desetletja klik

 

isto se samo pizdi čez vse v Slikosluku pa v Metnogah, prou očitno je to on

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 48 minutami:

to ni random šupak, to je šupak desetletja klik

 

isto se samo pizdi čez vse v Slikosluku pa v Metnogah, prou očitno je to on

Pa kwa s ti mal retardiran? Kaksen Klik? Na slotechu sem ze 15 let registriran. Tukaj sem se lani prvic registriral ko sem prodajal pc robo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...