Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

gojc reče pred 7 urami:

Ne BB , ne HN nimata prednaročil za Playstation VR 2

 

Res smo rupetina :(

 

Očitno vendarle nismo taka rupetina :D

 

HarveyNorman:

 

https://www.harveynorman.si/catalogsearch/result/?q=playstation+vr

 

Jazbina:

 

https://jazbina.si/search?type=product&options[prefix]=last&q=playstation+vr

 

Primaline:

 

https://primaline.si/kategorija-izdelka/playstation/playstation-vr2/

 

 

Sem prednaročil na HN kjer ni potrebno plačat vnaprej + maš lahko osebni prevzem v izbrani poslovalnici.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 7 minutami:

 

Očitno vendarle nismo taka rupetina :D

 

HarveyNorman:

 

https://www.harveynorman.si/catalogsearch/result/?q=playstation+vr

 

Jazbina:

 

https://jazbina.si/search?type=product&options[prefix]=last&q=playstation+vr

 

Primaline:

 

https://primaline.si/kategorija-izdelka/playstation/playstation-vr2/

 

 

Sem prednaročil na HN kjer ni potrebno plačat vnaprej + maš lahko osebni prevzem v izbrani poslovalnici.

 

Si naročil z igro ali brez?

 

Jaz sem vzel pri Jazbini z igro in baje sem prvi, ki sem naročil ter verjetno prvi v SLO, ker še noben ni imel prej odprtih prednaročil :D

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka

Imajo komplet PS5 z GoW + ena igra po izbiri za 690€ se v BB. Sam sem se na enega naletel, ampak ga nisem vzel, ker se mi je zdelo predrago. Po telefonu mi je bilo receno da je cena 620€ v kompletu z GoW, potem pa pridem tja pa mi je zelel tip vsilit se eno igro, da drugače se ne da kupit...tako da hvala lepa, za taksen odnos in posiljevanje ga pa kar lahko imajo. :)

Povezava do prispevka

Če to ob ceni ni bilo jasno napisano, bi ti morali prodati obvezno. Če je bil zraven konzole z eno igro listek 620€ so ti zakonsko zavezani prodati po tej zapisani ceni in si ne kar tam zamisliti, da rabiš še eno igro zraven vzeti. To bi potem moralo biti jasno označeno na vidnem mestu. Če ti je trgovec to povedal samo ustno, potem te je najebal. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Če to ob ceni ni bilo jasno napisano, bi ti morali prodati obvezno. Če je bil zraven konzole z eno igro listek 620€ so ti zakonsko zavezani prodati po tej zapisani ceni in si ne kar tam zamisliti, da rabiš še eno igro zraven vzeti. To bi potem moralo biti jasno označeno na vidnem mestu. Če ti je trgovec to povedal samo ustno, potem te je najebal. 

Nobenega listka ni bilo gor. Prej sem poklical na njihove informacije pa so mi rekli, da jih se imajo nekaj na zalogi pa da je cena 620€ v bundlu z GoW.

Tam v trgovini pa te PS5ke itak skrivajo. Rabis prav prodajalcu rečt, da zelis kupit PS5 pa potem on preveri dejansko zalogo zadaj v njihovem skladiscu. V glavnem potem je tip nasel enega v bundlu z GoW, ampak mi je potem povedal da rabim nujno zraven se eno igro vzet in da potem skupaj nanese 690€. Nikjer pa nisem videl, da bi imeli napisano ceno oz. pogoje nakupa. Niti na njihovi spletni strani nič ne pise kolikor sem gledal. 

 

Pac lepo sem mu povedal, da sem pricakoval da se da kupit tut samo ta bundle z GoW za 620€, da tako informacijo sem tut dobil v klicnem centru, ampak se tip ni dal, tako da potem se mi ni dalo res kregat tam, ker verjetno tak ne bi nič dosegel...

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 27 minutami:

Ja, nategnili so te. Ne bi smeli. Če bi se ti ljubilo, bi vzel fon ven, poslikal ceno in rekel da boš klical tržno inšpekcijo :)

 

Zgleda neka bedna navodila poslovodje (ali kogarkoli že), ki ne pomenijo nič. Še na informacijah so ti prav povedali.

 

 

Ma ja ampak tako kot sem rekel, cena nikjer ni bila označena, tako da nisem imel kaj slikat, ce ne bi mu ze zatezil, da ga hocem za taksno ceno kot pise. Tako imajo pa vse po indijansko urejeno, skrivajo te PS5ke kot zlato zadaj v skladiscu, potem pa si se namisljujejo da rabis vzet za 150€ robe zraven, ce ga zelis kupit.  

 

Edina opcija mi je bila pomoje res, da bi tako kot si ti @Sovica rekel, torej da bi se samo glupega nardil, dodatno igro po poti do blagajne stran vrgel pa upal, da blagajnicarka ne bi tezila. Ne vem pa kaksno prakso imajo oz. ce imajo blagajnicarke tam tut tocna navodila glede tega kaj vse mora zraven prodati. Sej mi je mal zal zdej, da nisem poskusil, sem potem, ko je bilo ze prepozno to spomnil. 😂 Ampak jebiga, upam da se kje drugje dobijo, kjer bojo manj posileni z dodatki. 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 18 minutami:

Vprasanje kok so blagajnicarke in

 

Car bi bil ce bi gor prelimal ceno od kakega cistilca zraka

 

 "A ne vidte k ma reze za zrak??"

 

 

 

Haha ja al pa od kazga routerja

 

Lahko proba kdo, v LJ mislim da jih se majo par :)

 

All jokes aside, mislim da ti celo prodajalec predracun prej pripravi pa da mores tisto prilozit na blagajni, nisem pa siguren. 

Povezava do prispevka
Denis reče pred 4 urami:

 

Nope. Ponavadi te v BB, če kupiš kero večjo stvar, prodajalec pospremi do blagajne aka. nese konzolo in igro direktno blagajničarki.

Se mi je zdelo da je kaj takega ja, vežde ne prepustijo nič naklučju, sam da se čimveč pokasira :)

 

Žalostno je pa to, da itak kljub temu, da ti to vse posiljujejo zraven, da folk še vseeno takoj vse pokupi, potem se pa itak še scalperji najdejo, ki še to preprodajajo naprej še za kake 100 € več. 

 

A ve kdo kje bi lahko mogoče prednaročil pa da se da dobit v bundlu samo z GoW za 620 € ali pa brez iger za 550 €? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...