Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

MarioKing reče pred 45 minutami:

No, dokler je folk glup pa da 200 € in več, kot je uradna cena, pa še dobi kup ene krame zravn, pač bo tako...

 

 

Uradna cena je sicer zdaj 550. Tako da 620 s fifo je še vedno nateg, ampak ok, če fifo za vsaj 30 prodaš, je potem 690, kar je 40 nad uradno ceno. Nateg v rit - vsekakor, samo z zelo majhnim tičem, ki ga komaj čutiš.

 

Mega nateg je bil zame Sony ACS, tam so mi hoteli poturiti isti paket z dodatnim controllerjem za 720 - tisto pa je že kar proper črna klobasa v deviški riti.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 23 urami:

 

Plagues Tale 2 je nazakal da PS5 Pro ne bo nepotrebna zadeva tbh. Tudi DF so debatirali na to temo da bodo NG špili narejeni na UE5 enginu težko laufali 60fps brez kompromisov. Sej 1st party studiji se bodo že potrudili in optimiziral zadeve. Sam multiplatform naslovi bodo pa sigurno trpeli za isto težavo kot prej omenjena igra. Če bodo to generacijo slučajno podaljšali na cca 10 let potem je močnejša verzija čez 2-3 leta povsem smortrna tbh.

 

Kaj pa je pri Plagues Tale 2 - šepa performance?

(nisem spremljal)

 

FSR bi znal dosti pomagat za performance boost - Cyberpunk je z zadnjim 1.61 patchem (FSR 2.1) doživel konkreten boost...drugače pa res upam, da pride Pro verzija - jaz sem vedno za more power. :D

Ne bo pa majhna konzola, to je sigurno. :D

Pa cena tudi - 700?

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

Uradna cena je sicer zdaj 550. Tako da 620 s fifo je še vedno nateg, ampak ok, če fifo za vsaj 30 prodaš, je potem 690, kar je 40 nad uradno ceno. Nateg v rit - vsekakor, samo z zelo majhnim tičem, ki ga komaj čutiš.

 

Mega nateg je bil zame Sony ACS, tam so mi hoteli poturiti isti paket z dodatnim controllerjem za 720 - tisto pa je že kar proper črna klobasa v deviški riti.

 

Glej s pozitivne strani - nekomu je to edini seks v življenju :D

 

Povezava do prispevka
keba reče pred 3 minutami:

Pa se še vedno ne da dobit PS5? Sej bo prej prišel ven PS6 preden bo tukaj normalna dobava. Pa itak skoraj ni iger za katere bi bilo vredno kupit PS5.

:ninja: ne če nikoli nisi imel PS4

 

skor sm že mislu PS4 pro kupt za foro, pa sem videl, da se mi je bolj splačalo kupit PS5. Pa niti nisem bil day one buyer

 

dejte se mal potrudt, ne samo jokat na forumih, če se postaviš v vrsto boš prišel na vrsto, slejkoprej

Povezava do prispevka
keba reče pred 17 minutami:

 Pa itak skoraj ni iger za katere bi bilo vredno kupit PS5.

 

Tudi če ne bi bilo ene igre za PS5 bi ga vseeno kupil. PS4pro si z lahkoto prodal za 300€, ajde jest sem ga za 250€ in bi rabil doplačat, 150€ ps5 digital, ajde jest sem moral kupit grdega z DVD enoto. Na koncu sem doplačal 250€ namesto 100€ za:

- lepšo in NOVO konzolo

- precej tišjo konzolo, skoraj neslišno

- 50% varčnejšo konzolo, vsakič ko jo prižgem se zaderem fuck you Putin

- 2-10x hitrejši loading časi

- stable 60fps pri igrah, kjer je ps4pro strugla ala, Cybeprunk, Dark souls 3, Sekiro, God of war....

- poročene sosede me ves čas vabijo na kavo, odkar vedo da imam večjega od njihovega moža, k ima peasant ps4

 

Skratka 250€ doplačila za zgoraj našteto je res vredno. Čeprav bi lahko doplačal tudi samo 100€

uredilo bitje atomic
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
keba reče pred 18 minutami:

Pa se še vedno ne da dobit PS5? Sej bo prej prišel ven PS6 preden bo tukaj normalna dobava. Pa itak skoraj ni iger za katere bi bilo vredno kupit PS5.

 

mudelček, ne. PS5 je top konzola in absoluten must have, kljub temu, da manjkrat vidi pravo ekskluzivo kot jaz nago žensko. Je že Atomic lepo povzel, ampak če želiš še bolj jedrnat tl;dr - popolna tišina konzole in nalagalni časi so poslani iz nebes. Vsaj za nas kmetavze, ki smo bili vajeni, da ti prihaja policija zvonit na bajto, če si igral TLOU 2 ali GOW 1 več kot eno uro v kosu.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Točno to, meni je tudi PS5 must have

 

Sicer pa ne, ne PS5 ne PS4 se ne da dobit "normalno", občasno pa tudi Switchev zmanjka, ampak hitro pridejo nazaj. Za Xbox pa ne vem, a se jih da dobit normalno aka vkorakaš v trgovino in vzameš s police? 

 

Jaz sem bil kak mesec nazaj v MediWorldu v Trstu (Torri D'Europa) - S in X na zalogi kolikor hočeš, noben si jih ni niti ogledoval, razen mene.

Tako da če kdo rabi in ne dobi, verjetno lahko gre kar tam normalno iskat...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 minutami:

 

mudelček, ne. PS5 je top konzola in absoluten must have, kljub temu, da manjkrat vidi pravo ekskluzivo kot jaz nago žensko. Je že Atomic lepo povzel, ampak če želiš še bolj jedrnat tl;dr - popolna tišina konzole in nalagalni časi so poslani iz nebes. Vsaj za nas kmetavze, ki smo bili vajeni, da ti prihaja policija zvonit na bajto, če si igral TLOU 2 ali GOW 1 več kot eno uro v kosu.

 

Imam PS4pro pa sem tudi sam misli zamenjat, samo da se bom pa boril da jo dobim pa čakal kot sokol pa nekaj preplačeval to pa ni šans. 

 

Če pa bi bilo par dobrih ekskluziv potem bi se pa verjetno malo bolj potrudil. Itak skoraj vse igre pridejo slej ko prej na PC...

Povezava do prispevka

 

keba reče pred 2 minutama:

 

Imam PS4pro pa sem tudi sam misli zamenjat, samo da se bom pa boril da jo dobim pa čakal kot sokol pa nekaj preplačeval to pa ni šans. 

 

Če pa bi bilo par dobrih ekskluziv potem bi se pa verjetno malo bolj potrudil. Itak skoraj vse igre pridejo slej ko prej na PC...

 

Jaz vem samo, da tisto 1 leto, ki sem odlašal z nakupom PS5, je šlo v nepovrat. :(

Ne bodi kot jaz.

 

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 17 minutami:

jazbina zgleda da ima zalogo, z 2ema igrama pride 700

 

isti user v sosednjem oddelku v temi graficne kartice trdi, da je rabljena 3080 vredna 350e, tako da je nov ps5 disc verjetno zanj vreden kaksnih 400e

 

Ne, napisal sem da je vrednost rabljene 3080 10gb odvisna od starosti in pa če se je z njo rudarilo. Če je stara 2 leti in je bila ves ta čas rudarjena za mene ni vredna več kot 400 eur. Ampak po želji, lahko daš tudi 800+ eur za tako kartico.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...