Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

RatKing69 reče pred 1 uro:

No naj mi pol en pove kje dobit, iscem ko fukjen 😂

 

Edino kar je od novega v BB in HN najdes so bundli s Fifo 23 tist in se enim gejmom po izbiri za 700€ sam tist pa lahko kar majo. 

 

A ne iščeš ti ps5 že like eno leto?

 

Pomoje bi ti ga lahko nekdo prinesel v dnevno in priklopil na tv, pa ga ti še vedno ne bi našel. :hmm:

Povezava do prispevka

Z enim sm naceloma zmenjen za 550, rabljen eno leto, ampak s podaljsano garancijo (se ima 2 leti). Je pa disk verzija. 

 

Soliden deal za trenutne razmere? 

 

Aja pa kaka je kej ta nova verzija PS5 iz 2022? Je dejansko kaj boljši od prejsne verzije? 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 17 minutami:

Z enim sm naceloma zmenjen za 550, rabljen eno leto, ampak s podaljsano garancijo (se ima 2 leti). Je pa disk verzija. 

 

Soliden deal za trenutne razmere? 

 

Aja pa kaka je kej ta nova verzija PS5 iz 2022? Je dejansko kaj boljši od prejsne verzije? 

 

Sam vzemi takoj!

 

Pomoje da ni neke opazne razlike.

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 57 minutami:

Z enim sm naceloma zmenjen za 550, rabljen eno leto, ampak s podaljsano garancijo (se ima 2 leti). Je pa disk verzija. 

 

Soliden deal za trenutne razmere? 

 

Aja pa kaka je kej ta nova verzija PS5 iz 2022? Je dejansko kaj boljši od prejsne verzije? 

 

Sploh ne.

 

Za 70€ več dobiš novega oziroma celo manj če prodaš priloženo igro. 

Predvsem pa se ti ne splača zaradi gamepada. V kolikor imajo gobice drift boš potem kaj spet kupil novega ? Ti imajo namreč samo 1 leto garancije !

 

Ne vem kaj naj ti rečem, ker pretekli teden si pa res mel konkretno možnost dobiti konzolo. Res že dolgo časa ni bilo tako velike zaloge.

 

Edit:

O fak playgame garancija :rofl:

 

Sam stran od tega nateguna ;) 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Baje da kontrolerja ni skoraj nic uporabljal ker je preko tipkovnice Warzone igral je rekel, tak da upam da vsaj s tem ne bo tezav, sej bom pogledal dobro v kakem stanju je, ker to mi je blo eno izmed prvih vprašanj. 

 

Jah zal mi je samo da nisem vzel z GoW + igro po izbiri novega za 690€, ko sem imel par dni nazaj moznost. 

 

Tega deala z FIFO 23 + se eno manj zazeljeno igro za 700€ pa nisem zelel, ker Fifo sploh ce je voucher sigurno ne bi za 50 eur prodal, drugo igro pa tut ne (verjetno kak Horizon)

 

Kaj v teh bundlih so drugace vedno voucherji not al fizicne igre kdo ve? Ker ce je voucher si itak stuck s tisto igro za vedno in je ne mores niti prodat, ko jo preigras tak da ta je bedna ce mene vprasas ne 🤔

 

Js nameravam zdej vse rabljene gejme nabavit pa je. GT7 sem nekje za 40€ nasu pa bom zdej prvo to igral pomoje pa pocakal da vmes se malo cena GoW pade. 

Povezava do prispevka

Stanje gamepada ne moreš ocenit na pogled. Morebitni drift lahko opaziš samo v igrah med igranjem. 

Playgame ''garancija'' ni vredna nič.

 

 

Pa da ne boš spet zamudil stvari in teden kasneje spraševal kje najceneje dobiti ps+

Jutri bodo PS+ naročnine -25% !

 

 

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 24 minutami:

Stanje gamepada ne moreš ocenit na pogled. Morebitni drift lahko opaziš samo v igrah med igranjem. 

Playgame ''garancija'' ni vredna nič.

 

 

Pa da ne boš spet zamudil stvari in teden kasneje spraševal kje najceneje dobiti ps+

Jutri bodo PS+ naročnine -25% !

 

 

 

 

 

 

Hvala sam js bom mel itak PS5ko samo za offline kampanje tako da zaenkrat ne bom rabil PS+. 

 

Mam se XBSX pa mam tisto bolj za online namenjeno

Povezava do prispevka

Jah upam da ne bom rabil studirat sploh glede garancije, zdej sem se ze zmenil s tipom, ne morem bit glih tak da ga zaserjem, ce sva ze zmenjena...pa ze podatke je pobrisal s konzole in vse. 

 

Na XBSX imam se vedno prvi kontroler pa ga igram ze leto in pol, na konzoli pa tut nobenih tezav, pregrevanja, nič. Na PS5kah so kake pogoste tezave bile?

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 4 urami:

Z enim sm naceloma zmenjen za 550, rabljen eno leto, ampak s podaljsano garancijo (se ima 2 leti). Je pa disk verzija. 

 

Soliden deal za trenutne razmere? 

 

Aja pa kaka je kej ta nova verzija PS5 iz 2022? Je dejansko kaj boljši od prejsne verzije? 

dat 550e za leto starga brez iger se mi zdi noro, koliko je potem nov

vreden brez iger, 650? vprasaj koga ki prodaja fifa bundle ce ti proda brez fife

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 44 minutami:

dat 550e za leto starga brez iger se mi zdi noro, koliko je potem nov

vreden brez iger, 650? vprasaj koga ki prodaja fifa bundle ce ti proda brez fife

Jah tam nekje na zalost ja. Vecinoma prodajajo v kompletu ker dobivajo te voucherje zraven in se jim itak ne da razdirat

 

Dolg ze pac cakam na priložnost da sprobam ta nov GT7 pa zdaj se GoW pa se mi zato ne da vec cakat. Ce se mi ponud priložnost da kakega povsem novega v kateri izmed stacun kupim za dobro ceno lahko pa pomoje sigurno tega se vedno glede na te nore razmere vsaj za približno isto ceno tudi se vedno naprej prodam pa imam potem povsem novo verzijo.

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka

Men je ta PS+ extra res vreden svojega denarja. Tistih 50€ na let daš in imaš vse. Kaj je to 4€ na mesec edino kar rabiš je frend. Imaš PS+ popuste pri igrah, zastonj igre vsak mesec in katalog 400 iger, kot RDR 2, Demon Souls, Returnal itd... Men je to insane deal.

 

Po drugi strani mi je insane, da se tega nihče ne koristi. Odkar je treba igre inštalirat na disk nisem niti ene fizične kopije kupil. Zadnjič frend kliče ej God of War Ragnorok je prišel ven, a ga kupiva. Kolk je? 80€. U fak velik. Ok nakaž mi 40€ in kupiš digitalno verzijo in oba hkrati igrata. Ne rabiš se jebat in čakat poštarja in potem prodajat potem naprej na bolhi. Tko je pa polovični ceni tvoja za vedno.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Men je ta PS+ extra res vreden svojega denarja. Tistih 50€ na let daš in imaš vse. Kaj je to 4€ na mesec edino kar rabiš je frend. Imaš PS+ popuste pri igrah, zastonj igre vsak mesec in katalog 400 iger, kot RDR 2, Demon Souls, Returnal itd... Men je to insane deal.

 

Po drugi strani mi je insane, da se tega nihče ne koristi. Odkar je treba igre inštalirat na disk nisem niti ene fizične kopije kupil. Zadnjič frend kliče ej God of War Ragnorok je prišel ven, a ga kupiva. Kolk je? 80€. U fak velik. Ok nakaž mi 40€ in kupiš digitalno verzijo in oba hkrati igrata. Ne rabiš se jebat in čakat poštarja in potem prodajat potem naprej na bolhi. Tko je pa polovični ceni tvoja za vedno.

 

Ja, če si pripravljen delit accounte z drugimi - jaz ni šans, da delim account (ali karkoli drugega osebnega) z nekom, pa da mi je brat - raje mu kupim igro. :D

 

Povezava do prispevka

Zakaj je pa kak problem sharanje če je z nekom, ki mu lahko zaupaš? 

 

Midva s kolegom mama vse sharano na xboxu, gamepass, igre, pa vsak pol plačujeva, na letni ravni se kr dost na ta način prišpara, lahk rajš kak gejm več kupiš, ki ga drugač ne bi :D 

 

Ko smo že glih pri insane dealih ni ga čez game pass za moje pojme pa še igraš lahko igre tako na PC-ju kot na Xboxu. 

 

PS5 edino kar ima bolje so exluzive pa kontroler za moje pojme. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...