Skoči na vsebino

[trans] MAMILA


Priporočeni prispevki

stom1c reče pred 2 urama:

Sej z vsem spostovanjem do razvitih drzav, ampak to je pa res malo over the top cena.

v rupetini sicer nimas takega menija, ampak je 10 za 60€

 Nevem no jaz sem v LJ pred mnogi leti dajal priblizno isto za kvalitetni pridelek. Pac odvisno na kaj si navajen pa kaj kadis ze cel lajf. Moji frendi iz kranja so navajeni na res low quality in ne kazejo interesa da bi jim kvalitetna trava pomenila kej preveč. Majo raj velik trave  za male pare.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Forumasi so debatirali o tem, da je 70€ za 3,5g drago... Ti pa si napisal, da je to še ugodno, da je ponavadi cena 20€ za gram. In zato sem te vprašal v čem je razlika, ker je to oboje enako. 

Mas tud cenejso opcijo za 4,5 za 50 ce pogledas prvi screenshot.

Povezava do prispevka
Niblonian reče Dne, 5. 8. 2021 at 9:18:

Pac lahko mas quality za dobro ceno al pa kadis albanko za drobiž, your choice.

 

Vedno lahko greš do Migrosov v gorlija po skank mešan z steklom za 10€ :D 

 

Sicer pa si jaz ponavadi vzamem oba straina za kadit. Eden je za igranje iger, drugi pa za bit blesav pa gledat filme

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 23 urami:

 Nevem no jaz sem v LJ pred mnogi leti dajal priblizno isto za kvalitetni pridelek.

 

70 evrov za dva Gja trave, are you shitting me

 

Iz tega lahko sklepamo tri stvari:

 

#1: nafukavali so te pri cenah ko malega smrkavca,

#2: Zabarji in gorenjci in kranjcani vobce nimate blage veze, kaj pomeni dobra trava,

#3: glej tocko: #1

 

Lep LP

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 5 urami:

 

Vedno lahko greš do Migrosov v gorlija po skank mešan z steklom za 10€ :D 

 

Sicer pa si jaz ponavadi vzamem oba straina za kadit. Eden je za igranje iger, drugi pa za bit blesav pa gledat filme

 

Ko sem se preselil itak ni blo druge izbire kot pa Görli, ker online prodaja se ni bla splih na radarju. Sem mel par stalnih crnuharjev tm k so mi navrgli proper robo. Sam itak cez cas dobis dobro navezo :)

 

V dobrih starih casih sem mel podoben tretma, sativa za cez dan, indica za zaspat. Lepo je blo ko sem lahko še pohal med sihtom. Dons pač zal (na srečo) ni vec tako :)

 

5Stringed reče pred 3 urami:

 

 Dober bait, uzivej sinko.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 5. 8. 2021 at 10:44:

Mislim če so res cocaine učinki te sative, potem je cena čisto ok.

opis je bolj v smislu primerjave med tipoma

na konc je trava še vedno trava

 

sprobala sva nekaj strainov in pri mojem nivoku izkušenj mi je realno vseeno če gre za fensi strain sative al pa eno mal bolj skrbno pridelano domačico, name imata podoben efekt

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 1 uro:

opis je bolj v smislu primerjave med tipoma

na konc je trava še vedno trava

 

sprobala sva nekaj strainov in pri mojem nivoku izkušenj mi je realno vseeno če gre za fensi strain sative al pa eno mal bolj skrbno pridelano domačico, name imata podoben efekt

Sj men je to jasno. Sam folk hoče me prepiričat, da nisem dobre ganja kadil in da je pravi strain isto, kot da bi kokain snifal.

 

Povezava do prispevka

Jest ne poznam teh strainov pa teh zadev. Ampak mi je kr orng razlika med domačico, skunkom in hašišem.

Skunk sm res zadet k mamba in nisem za nikamor.

Domačica mi je neki vmes, cool za doma in kak film pogledat.

Medtem, ko hašiš pa sploh nisem tolk in sem komot lahko tudi v družbi zunaj in mi je tko najbolj fancy in najbolj proper.

Ampak nič od tega:

- stimulating

- energy boost

- incresed focus

- eases depression

- uplifting and euphoric

- alertness

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 10. 8. 2021 at 10:22:

Jest ne poznam teh strainov pa teh zadev. Ampak mi je kr orng razlika med domačico, skunkom in hašišem.

Skunk sm res zadet k mamba in nisem za nikamor.

Indica/sativa & vsazga drugace poc

 

Navedek

Ampak nič od tega:

- stimulating

- energy boost

- incresed focus

- eases depression

- uplifting and euphoric

- alertness

Ce na izi, bolje igram zvecer fpsje v smislu alertnessa, sam map/situation awarness je pa bl v kurcu. 

Sugar free monster je tle kralj

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...