Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Hoče 8-12 letno pogodbo, pa vidi res lep projekt v Chelsea-u :w00t:.

Se mi pa zdi da tale Caicedo ni ravno cvet intelegentnosti, nekako kot Lukaku... Ne bi se sekiral če bi bil Liverpool in gre na koncu v Chelsea

 

Shearer :D

 

Screenshot_20230811_134659_Chrome.jpg

uredilo bitje black187
Povezava do prispevka

Caiceido ni ravno biser. Takrat je na vsak način želel v Arsenal, tudi javno oznanil na socialnih medijih, da naj ga pustijo.

In potem, ko se Arsenal ni uspel dogovoriti za prestop, ponujal so mislim, da celo okoli 80 miljonov, model podpiše novo pogodbo tam :D :D :D

Povezava do prispevka
AMF reče pred 59 minutami:

Jaz sem samo vesel, da se Mančaster ni izprsil za Erijem.

To pa je izjava :)

Fejk Halland je boljš anede.

Jaz bi ga mel v sekundi v Arsenalu, pa ga videt ne morem :D

Model je konstantno zabijal na derbijih.

 

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Nekaj me moti pri Kane-u, da mu ne morem rečt, da je elite striker. Ful hude podaje ima, zadane lah iz povsod, tud zagradit se zna, samo dostkrat pa mentalno popusti.

 

Bi rad videl, da je glavni igralec Bayerna in osvojijo LP, s tem bi me prepričal, da si zasluži bit omenjen med legendami, drugače bo pa za vedno neizkoriščen potencial tako kot Lukaku

Povezava do prispevka
K-man reče pred 37 minutami:

To pa je izjava :)

Fejk Halland je boljš anede.

Jaz bi ga mel v sekundi v Arsenalu, pa ga videt ne morem :D

Model je konstantno zabijal na derbijih.

 

Mogoče zaradi tega.

Sem pa za fejk Hallanda zelo nahaypn. Verjetno bo flop

Povezava do prispevka

Torej

 

- Liverpool se vmeša v bitko za Caiceda, kjer je celo poletje vodil chelsea

- Liverpool hijacka deal z največjim zneskom v zgodovini, papirji pripravljeni ampak ne podpisani

- Prestop izgleda tok verjeten, da je Klopp na novinarski javno govoril o tem in priznal zmoto za nekaj iz leta 2016 :worship::worship: Mislim da je lowkey še celo pohvalil lastnike, torej praktično done deal 

- Moises rejecta Liverpool :lol:

- Za krono tem dogodkom manjka samo še to, da bo mojzes v jutri na tekmi med chelsea in poolom 

 

Samo par ur po enem največjih transfer window bitch slapov ever pa mojstrski derail nazaj na neke obskurne United teme, ki je tale TW ubistvu opravil res konkretno in brez drame tko po ene desetih letih. Rent free :mafija:

 

 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
K-man reče pred 14 urami:

Ne da bi ga branil, sam come on. Z Lukakujem ga pa ne moreš primerjat :D

Človek je lani v reeees gnilih Spursih še vseeno zabil 30 kosov, pa se ga ni omenjalo nekej.

Haaland pa sezona sezon s 36 goli. Pustmo to v koliko boljši ekipi ane :)

 

Pa sej takrat ko je Lukaku top (West Brom, Everton, Belgija, prvi dve sezoni pri Interju), je res top... samo ni pa bil mentalno sposoben bit top tudi za reprezentanco v ključnih momentih al pa v klubskih finalih. Lukaku je osvojil ligo z Interjem, kjer je bil igralec sezone Serie A, neki kar zna zdej tud Kane narediti pri Bayernu

 

Zaenkrat kar se mene tiče isto velja za Kane-a. Zelo dober goalscorer, samo LP finale in Euro finale sta bla pa švoh..

Povezava do prispevka

če se jest prov spomnem tistega finala lige prvakov so spursi pršli do tja predvsem po zaslugi mouraja, ki je bil v top formi, kane je bil pa itak poškodovan. v finalu je pa pol početino zajebal in dal v prvo postavo kanea, ki je pršu nazaj direkt po poškodbi, moura je bil pa na klopi.

Povezava do prispevka

Ok, to je res, kaj pa EURO finale? Jaz sem se itak kregal z vsemi na Inter forumu, ker mi je bil Kane boljši, bolj kompleten napadalec kakor Icardi in Lukaku in zaenkrat še vedno izgleda, da sem imel prav

 

Nismo ga pa še vidli, da bi v ključnih tekmah bil odločilen faktor. Do takrat bo pač Spurs player

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Pa sej takrat ko je Lukaku top (West Brom, Everton, Belgija, prvi dve sezoni pri Interju), je res top... samo ni pa bil mentalno sposoben bit top tudi za reprezentanco v ključnih momentih al pa v klubskih finalih. Lukaku je osvojil ligo z Interjem, kjer je bil igralec sezone Serie A, neki kar zna zdej tud Kane narediti pri Bayernu

 

Zaenkrat kar se mene tiče isto velja za Kane-a. Zelo dober goalscorer, samo LP finale in Euro finale sta bla pa švoh..

Lukaku ni bil nikoli top. On je znal samo stat paddat proti bottom feederjam.

Njegov rekord proti top 6 ekipam v EPL preden je podpisal za Utd.

 

22.jpg

Povezava do prispevka

I said what I said. Tko kot je igral v dveh dost shit-to-mid tier klubih, je bil top za tak klub. Problem je to, da je Lukaku mentalno prevelka pička za večje klube. Tisti dve sezoni v Interju je najprej podrl od R9 rekord, pol pa zmagal Scudetto, sta bolj anomalija, pa še to je prot Sevilli ratal meme.  Je lansko sezono pokazal, da ko ni zbran, ni top napadalec.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...