Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

reder reče pred 7 urami:

Za tak denar kot je on prišel v resnici prestopi vsak povprečnež, ki odigra dobro polsezono v EPL. Grealish je lani zelo dobro igral in bo IMO upravičil ta denar. Boš moral v korak s časom, davno so minili časi ko si od 100 mio nakupov pričakoval x factor, take zneske se sedaj plačuje za povprečneže.

Pogba je prisel takrat za rekorden znesek - 90m? In si takoj videl da ima nekaj - nek x faktor.

Dolge podaje, mocan strel iz razdalje, showboating. Imel je nek flair dokler se mu se ni jebal. Grealish nima nic od tega on je average incarnate. Kako je upravicil kes? Potemtakem ga je tudi Coutinho pri Barci? :rofl:

uredilo bitje mahoney
Povezava do prispevka
mahoney reče pred 7 urami:

Pogba je prisel takrat za rekorden znesek - 90m? In si takoj videl da ima nekaj - nek x faktor.

Dolge podaje, mocan strel iz razdalje, showboating. Imel je nek flair dokler se mu se ni jebal. Grealish nima nic od tega on je average incarnate. Kako je upravicil kes? Potemtakem ga je tudi Coutinho pri Barci? :rofl:

 

Ne, Coutinho je bil zanič, Grealish pa igra dobro. Jebeš statistiko, če bi na to gledal bi bil Iniesta nek povprečnež. 

 

Pogba je v fuzbalskih letih antična zgodovina, sicer pa ne vem kakšen primer naj bi bil on, Grealish je veliko boljši nakup in če upoštevaš inflacijo cen v nogometu v teh letih tudi precej cenejši. 

Povezava do prispevka

Sej vem da si ciljal na potencial v času nakupa ampak Pogba bo šel v zgodovino kot eden izmed največjih failov uniteda in po svetovnem prvestvu (torej sredi kariere) popolnoma zapravljen talent, medtem ko je Grealish za Pepa velik koristnjak. 

 

A je 100 mio preveč je itak debatable, veš pa da je vsaj 40 od teh stotih zarad pasoša. 

 

@mr.dude ja imaš prav, sem bral knjigo ampak tudi jaz pozabil. Vedno me bega ker nekje drugje sem pa bral, da je o penziji razmišljal že prej ampak potem po tistem golu aguera in 1 tički (al kok je blo) ni mogu it. V vsakem primeru je bil takrat star 71 let tako da lih veliko več let ni imel v tanku. Večja katastrofa kot odhod SAFa je to, da sta oba z Gilom šla isti čas. Vsaj en bi moral zategnite še 4-5 let, to jima kar malo zamerim. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 32 minutami:

@mr.dude ja imaš prav, sem bral knjigo ampak tudi jaz pozabil. Vedno me bega ker nekje drugje sem pa bral, da je o penziji razmišljal že prej ampak potem po tistem golu aguera in 1 tički (al kok je blo) ni mogu it. V vsakem primeru je bil takrat star 71 let tako da lih veliko več let ni imel v tanku. Večja katastrofa kot odhod SAFa je to, da sta oba z Gilom šla isti čas. Vsaj en bi moral zategnite še 4-5 let, to jima kar malo zamerim. 

Isto pik sta mela takrat, gol razlika :confused:

Se spomnim k sva s frendom gledala, ki je United fan, pa sm tudi jaz za United navijal (Arsenal pač ni bil v miksu za ligo LOL), da nebi plastični City dobil.

Pol pa šok z une tekme, fuuuuu. Grda res, ligo na tak način v zadnjih sekundah sezone spušit.

Povezava do prispevka
mahoney reče pred 15 urami:

Pogba je prisel takrat za rekorden znesek - 90m? In si takoj videl da ima nekaj - nek x faktor.

Dolge podaje, mocan strel iz razdalje, showboating. Imel je nek flair dokler se mu se ni jebal. Grealish nima nic od tega on je average incarnate. Kako je upravicil kes? Potemtakem ga je tudi Coutinho pri Barci? :rofl:

Grealish je proper nakup, da ga primerjaš s Pogba olupkom lol, pejt nazaj pod most

Povezava do prispevka

Joj no, daleč od tega, da bi bil fen od Grealisha, ampak Pogba je res popoln popušak proti njemu. Njegov takratni prestop bi danes pomenil cca 200 milijonski transfer fee, v klubu pa je dobesedno gnojil in naredil bistveno več škode kot koristi - najbrž bi za klub bilo boljše, če ga sploh ne bi bilo (tudi če odmislimo stroške).

 

 

Danes sem imel precej slab občutek glede Liverpoola pred tekmo, poleg serije poškodb v obrambi so te zgodnje tekme tik po reprezentančnem odmoru praviloma bile recept za katastrofo. No, potem so dobili še res brezvezen hiter gol, MacAllister pa je pridno podajal v noge nogometašem Wolvesov, da so lahko igrali kontre. Tako da dejstvo, da jim je uspelo potem postopno povsem obrniti tekmo, je kar zgovorno - če ne bo neke res velike katastrofe s poškodbami, bi tole po moje znala biti kar dobra sezona.

Povezava do prispevka
rage reče pred 7 urami:

Joj no, daleč od tega, da bi bil fen od Grealisha, ampak Pogba je res popoln popušak proti njemu. Njegov takratni prestop bi danes pomenil cca 200 milijonski transfer fee, v klubu pa je dobesedno gnojil in naredil bistveno več škode kot koristi - najbrž bi za klub bilo boljše, če ga sploh ne bi bilo (tudi če odmislimo stroške).

 

 

Danes sem imel precej slab občutek glede Liverpoola pred tekmo, poleg serije poškodb v obrambi so te zgodnje tekme tik po reprezentančnem odmoru praviloma bile recept za katastrofo. No, potem so dobili še res brezvezen hiter gol, MacAllister pa je pridno podajal v noge nogometašem Wolvesov, da so lahko igrali kontre. Tako da dejstvo, da jim je uspelo potem postopno povsem obrniti tekmo, je kar zgovorno - če ne bo neke res velike katastrofe s poškodbami, bi tole po moje znala biti kar dobra sezona.

Primerjaj prvi 2 sezoni Pogbaja ter Grealisha.

V sezoni 2018-19 je bil celo izbran v PFA Team Of The Year.

Povezava do prispevka

Sploh ne vem o cem tece debata ampak vprasanje je simpl: koga bi raje mel v ekipi in odgovor je grealish everyday, ostalo ni pomembno.

 

United pa v izjemni buli. V zadnjem mesecu so sproduciral skoraj  10 club statementov in to v obdobju ko igras proti letos izjemnemu totnhamu, arsenalu, brightnu in bayernu...joke of a club.

Povezava do prispevka

Dokler se tale United ne zresetira in se klub ne proda nekemu idiotu, ki ve kaj je fuzbal, ki ima plan kako in kaj, ki bo dihal za to v kar je vložil svoj denar se mi jebe za te preplačance.

 

Kake to delajo iz tedna v teden, pa to si ja nor. Menjal trenerjev več kot Pamela descev, igralcev pa kot njenih vložkov, pa še zmeraj isto sranje. Igre ni. Lahko pride sveti mesija in pep pa bo isti kurac. Ker je klub ostal v letu 2013.

 

Propada levo in desno. 

 

 

Povezava do prispevka
mahoney reče pred 12 urami:

Primerjaj prvi 2 sezoni Pogbaja ter Grealisha.

V sezoni 2018-19 je bil celo izbran v PFA Team Of The Year.


Ha ha, who the fuck cares? Tip je praktično povsod bil cancer, ki je na polno gnojil. Kot je že nekdo napisal, to je skoraj kot da bi hotel imeti v ekipi Balotellija… Je bil v “moji” ekipi - in ne hvala.

Povezava do prispevka

Ah daj no, konkretno so ga nabijali, češ kaj sploh prinese h ekipi, posebej v prvi sezoni…

 

Če si eden osrednjih delov ekipe, ki je zmagala trojčka in te trener tako zelo ceni, da požegna takšen prestop, potem že mora biti nekaj na tebi, kar morda uide neukemu očesu random fana, ki ceni showponyje z izvirnimi pričeskami.

Povezava do prispevka

Rečt za Sterlinga, da je hajpan zato ker je City zmagoval ligo, to razumem. Rečt isto za Grealisha, tega pa ne razumem.

 

In ja, Grealish igra fejk wingerja in nima lih visokih cifer golov+assistov. Je pa v zadnjih treh letih (yes tudi pred prestopom v City) tip stalno v top3 po chances created/key passes. City ve kaj dela

Povezava do prispevka

No... prvo sezono je Pogba imel zelo dobro. Naveza z Ibro in Rooneyem je delovala dobro. Mogoče tudi zato, ker je bil slednji tak workhorse

mahoney reče pred 1 uro:

Ce bi tip igral za Man Utd bi ga mediji raztrgali

Dvomim. Angleški fucbalerji (v MU) so zadnji, ki jih mediji kritizirajo.
 

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 urami:

No... prvo sezono je Pogba imel zelo dobro. Naveza z Ibro in Rooneyem je delovala dobro. Mogoče tudi zato, ker je bil slednji tak workhorse

Dvomim. Angleški fucbalerji (v MU) so zadnji, ki jih mediji kritizirajo.
 

Rooney  je bil ze leta 2015 past it. :lol:

Taksne predstave so bile tipicne zanj takrat. Se se spomnim, ko se je prisel braniti na Paddy Crerand show.

Sterling je bil tarca medijev par let nazaj. Sedaj imajo ocitno neko imuniteto medtem ko lagano sportski udrihajo po tujcih - edini, ki si upa kritzirat Angleze je Simon Jordan s Talksporta

 

Weraziel reče pred 4 urami:

Rečt za Sterlinga, da je hajpan zato ker je City zmagoval ligo, to razumem. Rečt isto za Grealisha, tega pa ne razumem.

 

In ja, Grealish igra fejk wingerja in nima lih visokih cifer golov+assistov. Je pa v zadnjih treh letih (yes tudi pred prestopom v City) tip stalno v top3 po chances created/key passes. City ve kaj dela

Ja pa kaj se

https://www.premierleague.com/stats/top/players/big_chance_created

Samo 1 sezono je bil pri Villi med top 5 kreatorji v ligi. Da o Cityevih ne govorim - tudi ce nastavim filter,  da kaze samo Angleze ga ni med top 5 kaj sele top3.

Tip je hudo precenjen.

 

Povezava do prispevka

Za United je lani že lepo kazalo, pa se jim je letos spet vse sesulo, prov nerealno, kako se ne morejo potegniti iz dreka.

No sej sezona je še mlada, tako, da se lahko marsikaj obrne, samo majo pa kar konkretno izzivov. 

Arsenal pa včeraj končno premagal Goodison park hoodoo. Nazadnje je tam zmagal še Wenger.

Povezava do prispevka

ironično je Chelsea meni vsaj navzven deloval relativno dobro voden in kadriran klub, dokler ni geopolitika izgnala Abramoviča

 

saj verjetno so res že pred spomladjo 2022 zajebali z določenimi okrepitvami, ampak 2021 mi je tista mlada ekipa, ki je zmagala CL, delovala kot ful dobra osnova za naslednje sezone in kak PL title challenge

 

potem pa totalen razpad sistema in pod tem Boehlyem so čisti meme

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
K-man reče pred 27 minutami:

Za United je lani že lepo kazalo, pa se jim je letos spet vse sesulo, prov nerealno, kako se ne morejo potegniti iz dreka.

No sej sezona je še mlada, tako, da se lahko marsikaj obrne, samo majo pa kar konkretno izzivov. 

Arsenal pa včeraj končno premagal Goodison park hoodoo. Nazadnje je tam zmagal še Wenger.

 

 

Nogomet je fine margins igra. In če imaš 2 dveh tednih popoln Sancho meltdown, Antony obtožbe o zlorabi žensk, pred tem Greenwood debakel (takrat je bilo v klubu baje noro, ko so testirali odziv da bi ga pripeljali nazaj) potem se kot trener malce težje koncentriraš na tekme, kot igralec pa ziher izgubiš mal koncentracije kar na koncu lahko odloča o golu ali prstku v rit. Ta sezona bi mogla bit smooth sailing off the pitch da bi se lahko forma od lani stopnjevala, tako je pa off the pitch nov rock bottom oz. rekel bi nekje podobno kot je blo takrat pri Ronaldu. 

 

Baje so scene tudi pri ženski ekipi - ta ki je zmagala ženski balon dor gre v Arsenal, mislim da je odstopil trener oz. nekdo pri vrhu te ekipe... Zlatan in LVG sta oba rekla da v Unitedu nogomet ni na prvem mestu. Takrat res ni bil, ker so bile na prvem mestu finance. Zdej ko je tu ETH se je to spremenilo ampak na žalost zopet ni na prvem mestu nogomet ampak off the field drame. Kje smrdi pa vsi vemo. Upam, da Ten Hag zdrži tole in da se klub čimprej proda, vse skupej me spominja na Succession serijo.

 

Praktično edina tolažba ki na tej točki še ostaja je to, da Katarci niso odstopili od bida, tako da mogoče se tam še kaj dogaja, in dejstvo, da so spravili iz sistema precej težkih tekem. Vse ostalo je samo črnina. :D Pa v sredo Bayern v gosteh, to bo zabava. 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 urami:

Baje so scene tudi pri ženski ekipi - ta ki je zmagala ženski balon dor gre v Arsenal, mislim da je odstopil trener oz. nekdo pri vrhu te ekipe...

 

Russo ali Earps?

Russo ni niti v shortlistu za balona. Po poteku je šla v Arsenal. Tukaj je MU zajebal. Od zime so cincali z novo pogodbo oziroma z denarjem, ki bi Russovo zadovoljil. Že pozimi je Arsenal ponujal 100k za prestop (enormi znesek za ženski fuzbal) in MU valda ni sprejel. Po sezoni, ko je MU prišel do kvalifikacij za LP pa je dobila izboljšano ponudbo. No Arsenal je imel na mizi še večjo in je sedaj tudi Russova najbolje plačana v EPL.

In to sezono se lahko enako ponovi z Earspsovo. Golmanka leta, zadnje leto pogodbe, England n1. Vsaj Toonova je podaljšala.

Glede trenerjev pa mislim, da ni bilo nič. So pa bili sedaj na transfer deadline week prestopi levo in desno.

Za top 4 bo itak dovolj, ker je liga itak smeh. Top 3 in uvrstitev v grupni del LP pa zna biti že velji zalogaj,

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...