Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Zorz reče pred 9 urami:

Bralno razumevanje ti malo šepa. Govora je bilo o predstavah na pomembnih tekmah. In tukaj je Henry pogosto razočaral, če ti je to všeč ali ne. 

Carryu Arsenal do finala LP 05-06. Dober potem je choknu proti Barci. Brez njega nebi bili niti blizu polfinalu kaj sele finalu.

Ogromno tudi pripomogel da so postali Invincibles. On je bil prakticno Mr. Arsenal.

uredilo bitje mahoney
Povezava do prispevka
mahoney reče pred 3 urami:

Carryu Arsenal do finala LP 05-06. Dober potem je choknu proti Barci. Brez njega nebi bili niti blizu polfinalu kaj sele finalu.

Ogromno tudi pripomogel da so postali Invincibles. On je bil prakticno Mr. Arsenal.

 

Še enkrat, govora je bilo o pomembnih tekmah.

 

Navedek

6 goals in 18 champions league knockout games for us. No goals in any finals or fa cup semi finals. He scored in a uefa cup semi final and a league cup semi final. 27 goals at home against Chelsea, Liverpool, spurs and utd but only 6 away…..

66% of his goals for us came at Highbury. That’s the ratio of a homer.

Henry underperformed in big away games and finals more often than not.

In our big away games (utd, Spurs, Chelsea and Liverpool), Champions league knock ties and FA cup semi final/ finals his ratio is 12 goals in 48 matches. It’s poor for a player of his ability.

 

Povezava do prispevka

Zdele neki časa pa res. Dejansko so vsi podaljšali, tudi Saliba za katerega se je ful ugibalo. 

Sej mi je blo kar bed napisat, glede na to kako je United v buli atm.

Sam lej, bo treba počasi tudi kake lovorike še deliverat.

Meni je zdej že super, da vsaj nek fuzbal gledam, ki je nečemu podoben. 

Zadnja leta Wengerja pa Emery era + začetki Artete, to je bilo jebeno mučenje. 

Sem šel s praktično 100% ogleda tekem v sezoni tko na 40% ker mi je preprosto preveč morilo. 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 7 minutami:

Odegaard podaljšal pogodbo do 2028.

Fucking good times :mafija:

Večina ključnih igralcev podaljšala, res super, glede na to, kako so najboljše igralce zgubljali v preteklosti. 

 

 

 

Takrat ste bili reveži, jemali so vam pa bogataši. Sedaj je obratno tako, da ni tu nekega presenečenja. :D No pa dober projekt, upam da ga bodo kronali z kako lovoriko čeprav mislim, da letos še ne. 

 

Očitno ima Zorz prav glede Henrya, nisem imel v spominu, da je bil tako malo zabijal na velikih tekmah. 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 urama:

Zdele neki časa pa res. Dejansko so vsi podaljšali, tudi Saliba za katerega se je ful ugibalo. 

Sej mi je blo kar bed napisat, glede na to kako je United v buli atm.

 

Ne bit skromen, ti sam piši. :D

Sem dost dolg na forumu da se spomnim, ko je bilo obratno, tko da si dej duška. :D

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 17 urami:

Aja še to, ko pomislim, da je Odegaard prišel v Arsenal za 35 miljonov, kak nerealen steal je to sedaj. 

Da bi se prodajal 100+ miljonov fix.

Splača se iz Reala nakupovat, I should know :D

 

Cambiasso, Figo, Hakimi, Sneijder, Seedorf (ajde on je mel boljšo kariero v Milanu pol), Samuel,...

 

 

Povezava do prispevka

Premier liga se na tej točki lahko samoukine kot "resna" liga, z "resnim" sojenjem.

 

To je postalo beyond joke.

 

Ne bom niti omenjal "ofsajda", za katerega se sedaj liga opravičuje - kakšen zvrhan kup dreka! - in je bilo jasno vsakomur, s pol gnilega očesa, da ga ni bilo.

 

Da dobi ekipa, ki je bila od prihoda Kloppa skoraj ves čas v vrhu ali blizu vrha po fair playu, v sedmih tekmah pet rdečih kartonov, je naravnost in popolnoma bizarno. Razen, če se je Klopp čez poletje odločil, da bo naredil Klavce FC.

 

 

60755167-B386-4859-BD5B-A334BDEC976E.thumb.jpeg.6aff054e0e5114c5143e49f852458ba8.jpeg

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Pač ta offside clusterfuck ni opravičljiv. 

Arsenalu so sneli 3 pike lani, ko niso risali črt, ker pač.

Ampak tole za Pool danes pa še slabše. VSI smo videli, da je onside takoj, gledalo 5 frendov, nobene debate niti.

Kaj so delali kurci na varu, šli na kavo al kaj? What in the actual fuck?

 

Drugače pa lepo videt City pušit :D

Pri Arsenalovi tekmi pa nerealen class act Saka, lahko bi si nabijal statse s penali, pa je prvega odstopil Odegaardu, drugega pa Haverzu, da si vsaj malo povrne samozavest.

Res lepo videti.

 

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka
rage reče pred 1 uro:

Da dobi ekipa, ki je bila od prihoda Kloppa skoraj ves čas v vrhu ali blizu vrha po fair playu, v sedmih tekmah pet rdečih kartonov, je naravnost in popolnoma bizarno.

 

Liverpool’s minutes played with 10 men:

 

Klopp’s first 434 matches: 163 mins

 

Klopp’s last eight matches: 158 mins

 

:sleeping:

Povezava do prispevka

Tole spodaj je razlaga situacije, ki so jo dali. Jaz ne vem, kdo sploh lahko verjame, da bi to bila resnica. To bi pomenilo, da so po tem, ko so v v VAR sobi videli, da se je igra začela z izvajanjem ofsajda in ne iz sredine igrišča, naredili kaj? Preprosto nič? Jebiga, nismo se razumeli, ampak ne moremo kaj, move on…


Če je to res, potem so povsem nekompetentni in bi jih bilo potrebno razpustiti in sodniško organizacijo postaviti na novo.

 

 

“PGMOL confirm that VAR Darren England thought the Luis Diaz goal had been given. His ‘check complete’ was made on that assumption - that the goal stood. In fact the opposite was the case & so ref Simon Hooper assumed ‘no goal’ was correct.”

Povezava do prispevka

Hahahaha, pa piiiiizda.

Ko bi dva mulca poslušal doma, ko se neka pizdarija naredi, pol pa vsak laže v svojo smer.

Pa saj so v jebeni komunikaciji, a ni ponavadi, da se pogovarjajo med sabo?

Uni so mislil, da so uni mislil, pa uni niso to mislil. WTFFFF

+ če vidiš čez par sekund, da si zafukal komuniciraj ustavi igro, priznaj gol in ne seri noooo.

Pač ko je bil prosti je blo NO TURNING BACK! :D

Velika škoda narejena Poolu, ki bi po mojem dobil tekmo, če bi se mu ta gol priznal, ker so do takrat več ali manj sam oni igral.

Pa da na taki tekmi povedeš je ponavad kar ključno.

Sej so Arsenal lani okradli res grdo, sam me je tole še bolj razpičkalo, ker se mi zdi, da je vedno slabše.

Jaz bi VAR skenslal pa čao.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...