Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 2 urama:

LEPA

 

Kako je že kaj z Limited Runom, nazadnje sem gor naročal par let nazaj

 

A to pol pride kaj v širšo distribucijo drugod (npr. v GOAT partner Enaa), al je boljše kar preorderat na njihovem pejdžu?

 

Ne, LRG zadeve mislim da striktno in 100% ostanejo LRG ekskluzive v smislu, da jih lahko kupiš samo pri njih. Imaš sicer igrice, ki imajo wide release preko drugih založb in je LRG samo en od publisherjev - največkrat so to zelo popularni indyji / AA-ji a la Streets of Rage 4, Outlast, Hitman 3. Ampak tako ghetto naslov kot je kakšen Pentiment ali Rogue Legacy 2 pa moraš naročiti pri LRG, če želiš fizično kopijo, ja :( 

 

Se pa strinjam da bolj trash limited retail publisherja od LRG ne obstaja, ma ni niti blizu.

Povezava do prispevka

Dosti zadev dajo na amazon, kjer zna biti na koncu kaj ceneje, samo ne povedo zares kaj in kdaj bo gor, tako da najbolj safe je direkt.

 

Se pridružujem, LRG = smeti, ogabno podjetje, v bistvu sem vsakič razočaran, ko se nek publisher odloči z njimi podpisat deal (ipak so še vedno največji).

Povezava do prispevka

Kar se mene tiče je največja moč LRG-ja to, da izdajajo dobesedno VSE, kar jim pride pod roke. Naj gre za graphical novel z dvema steam opisoma, garažno 2D platformščino ali pa nek najbolj obskuren japonski špil po anime licenci, nima veze sinko, bomo naprintali. 

 

Res priporočam hiter ogled seznama izdanih špilov, res poka kvaliteten insanity: https://limitedrungames.com/collections/archive?pf_t_edition=Standard+Edition&pf_t_type=Games&sort=created-descending

 

In pol valda v vsej tej masi izdajo dejansko tudi carske špile, ki jih nima nihče drug.

 

 

Je pa drgač zame carsko leto za retail izdaje. Kaj vse je letos uletelo / uleti na retail iz mojega seznama:

- Baldurs Gate 3

- Pentiment

- Rogue Legacy 2

- Hi-Fi Rush (IMO dobi tudi wide release)

- System Shock R (wide release)

- The Talos Principle 2 (wide release)

 

Samo še Cocoon in Alan Woke 2 se naslikata pa je to to. In sem za oboje dosti ziher, da dejansko bo uletelo na diskih.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Lani_letos, ko sem igral BG 1, sem igral na kompu, tako da žal ne vem za HD TV :hmm:. V ponedeljek prevzamem igrico, tako da bom dal gor in sprobal, ampak iskreno bo do takrat pomoje prodano, ker so pomoje še samo trije kosi (3 poslovalnice, pri vsaki piše "zadnji kos", ko sem jaz kupil jih je bilo še 6, tako da vmes so že trije forumaši vzeli) 

Povezava do prispevka

Lej moj predlog je, da kupi, trije kosi so še, ceneje kot 12,12 itak ne bo, pa pomoje boš tudi lahko naprej prodal komot za 10+ €, če ti ne bo všeč, al pa dal Lizzardu al neki, čeprav ne vem, če se ne bo izgubil v unih gozdovih v igrici 

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Mimogrede, če bi kdo rad kompletiral kolekcijo, ker sem ravno danes naročil in ker Samo_hren lih prispeval trojko

 

Baldur's Gate 1 + 2 s kodo "FBIG3" za 12,12 EUR

 

https://www.bigbang.si/baldurs-gate-enhanced-baldurs-gate-2-ps-izdelek-91940/

 

A hoces big box 1ke. Si lahk pol to satuljico not das... kle mi sedi na polici pa ne rabm :D

 

https://www.ebay.com/itm/265862439631

 

Ta skatla je brez cdjev (nimam pojma kje so). Manual pa zemljevid sta pa mint.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

V bistvu je tako, če imaš čisto odzumirano, pol ni pixel gnusač

 

Bolj ko zumiraš, bolj postaja pixel gnusač

 

Na max zoomu je praktično pixel gnusač indie subverzivna 2024 špila :D 

 

Ima pa ta remastered dosti QoL izboljšav, tako da celo lahko igraš "story mode" praktično kot nek visual novel al neki, če ti ni do combata (sicer si predstavljam, da je pol ful bolj dolgočasno) 

 

Edino cinematici so mi dosti boljši oriđiđi kot remastered. Je pa youtuberjev izpostavljalo to, pa sem si reko ajd zagrizem v kost in jih šel pogledat, pa so res boljši

 

 

 

Je pa res neverjetna špila že enka, pomoje se čez poletje lotim dvojke. Še vedno se nisem odločil, a čem zagrizt v DLC-je od enke ali it na dvojko direkt, ampak se bolj nagibam k slednjemu 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...