Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Sej so še vedno, eno polico višje, še eno višje so pa DVDji in VHS :D
Edino zdaj se je vse skupaj napolnilo, bolj kot mi je všeč, ni placa za next gen, mogoče bo next gen kar digital only, npr. za X1 imam že zdaj samo par iger... 
Desna stran npr. sploh še ni urejena, imaš PS3 igre na dveh policah, enako za Wii... :panika:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Eh ne imam nekaj podobnega iz mislim, da tole iz Jyska za knige in LPje, previsoki predali so to za igre... raje imam to varianto na konzolah... hehehe  ... kjer lahko višino po potrebi spreminjam.


Drgač recimo par mesecev nazaj je bilo po moje malo bolje urejeno, samo sem moral prestavit zadeve, ker je pač zmanjkalo placa hahaha!
DSC_0002.thumb.JPG.db0cd8fddc64437076d4729c7e4c6bf3.JPG

Verjetno bom najvišjo polico kjer so VHS+DVDji pospravil, tja prestavil BRje. itak razen kake muske ne kopujem več, in imam pol eno frej... po svoje ej to prestavljenje tudi zabavno, zadovoljen pa nisi nikoli :fun:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

VHS mi je crknil imam pa manjšo zbirko DM kaset..., 4 polne predale CD-jev... audio kaset je tudi še nekaj ostalo... v glavnem pa kupujem LPje zdaj, edino zadnjič sem nabavil en CD kompilacija U2 komadov Ahk-toong Bay-bi Covered

 1285171724_Ahk-toongBay-bi2.jpg.ea8d244ef386a7bedcce929bb8006a1b.jpg 

332586985_Ahk-toongBay-bi3.thumb.jpg.b19e81c5dcac45d6813e0f4faf801375.jpg

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 10 minutami:

Eh ne imam nekaj podobnega iz mislim, da tole iz Jyska za knige in LPje, previsoki predali so to za igre... raje imam to varianto na konzolah... hehehe  ... kjer lahko višino po potrebi spreminjam.

 

Tista billy serija ima (skoraj) vse police nastavljive po višini, perfektna za špile/filme/knjige. Edino kakšno polico je treba dokupit, ampak to ti v obiju vrežejo za par €

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

Tista billy serija ima (skoraj) vse police nastavljive po višini, perfektna za špile/filme/knjige. Edino kakšno polico je treba dokupit, ampak to ti v obiju vrežejo za par €

Ja sem takrat, ko sem se odločal, videl tudi te Billyje ampak mi je bila ta varianta, ki jo imam bolj všeč, itak sem najprej mislil dat mizarju delat, pa je bil k sreči preveč zaposlen :D
 

Povezava do prispevka

Evo primer ene carske štorije za Wasteland 1, da dobite primer

 

Modelčki v glavnem niso mogli v samo igro vključit milijon teksta, ki so ga napisali, zato si zraven igrice dobil knjigo. In potem ti je v igrici pisalo "preberi nadaljevanje teksta v knjigi na str. 12" 

 

Ampak ker so želeli preprečiti, da bi ljudje preprosto prebrali knjigo in tako dobili vso zgodbo, so v knjigo vnesli za cirka 50 % fake stvari, ki se v igrici sploh ne dogajajo. Izmislili so se cele storylineje o neki invaziji vesoljcev itd., ki se v igri sploh ne zgodijo :D. Tako da če si probal samo prebrat priloženo knjigo in ne igrice, si dobil čisto drugo zgodbo --- polno nekih hudih sci-fi elementov in vesoljcev. Če si pa igral igro in bral po navodilih, pa si dobil normalno postapokaliptično zgodbo brez hudih nadnaravnih in izvenzemeljskih stvari :D 

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Faak, zdaj pa te čaka 15 ur res carske igrice in najbolj spregledanega bisera generacije na forumu jocker menjalnik

 

Pa obenem tudi lakmusov test, če si res proper art gaming homo. Gaming homo diplomo zate imam natisnjeno. Samo po koncu igrice potrdiš, da ti je carska, pa gor odtisnem uraden žig in podpis ter ti jo pošljem 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Faak, zdaj pa te čaka 15 ur res carske igrice in najbolj spregledanega bisera generacije na forumu jocker menjalnik

 

Pa obenem tudi lakmusov test, če si res proper art gaming homo. Gaming homo diplomo zate imam natisnjeno. Samo po koncu igrice potrdiš, da ti je carska, pa gor odtisnem uraden žig in podpis ter ti jo pošljem 

 

hvala, dragi Chenier, gamer po prstih, umetnik po srcu in telovadec po stasu!!!! Javim ASAP - ne dvomim, da mi bo igrica 10/10!  :)

 

 

sicer sem šel pa še enkrat skozi embalažo in vidim da je bil še en extra item v škatli

image.png.20b7e3dd4270b73f9ac36ac3a6dfa5c5.png

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka

Igral zdele kako dve uri, super vibe in feel, čeprav me je na koncu že začelo rahlo stiskat

 

Grem na youtube malo gledat o supernovi našega sonca, malo o razdaljah v vesolju, par simulacij oddaljenosti in velikosti vesolja

 

Zdaj me stiska ko prašiča, po bajti iščem če imam kje kak Xanax

 

Tnx res

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...