Skoči na vsebino

Najboljše gostilne v Sloveniji


Nodi

Priporočeni prispevki

BuDi reče Dne, 7. 6. 2022 at 8:45:

Precej podobne. So pa vseeno ene precej smeti, ene so pa precej ok.
Kot dunajc s ponfrijem... sej je več al manj povsod isti. Ampak ni.

Aja pa lastniki kitajskih se zadnja leta kar menjajo, ker eni grejo domov, eni v Nemčijo pa covid in te heci... restavracije pa ostajajo, samo niso več iste, tako da če greš 3x letno v kitajsko težko rečeš katera je (še) res dobra kot ko si bil nazadnje.

Jaz vse te množice po Sloveniji nisem preizkusil, ali pa sem pred časom in ocena ni več relevantna - pravim pa, da s Cesarsko mesto, Kitajski vrt in Chang v Ljubljani pa z Zlati vrt na Britofu pri Kranju v bistvu ne moreš zgrešit.
Smeti so pa Veliki Hong Kong v Črnučah, Zlati krožnik v Domžalah, Peking na Brezovici, Zlata ribica v Retečah pa Hong Kong v Kamniku, Kitajska leteča zvezda v Murglah...
Potem imaš pa še take ki so ok...niso posebej dobre, niso slabe... kot npr. Azija v Kranju in veriga Han v Ljubljani.
Pa take kjer moraš pazit kaj naročaš ker je hit & miss ... kot Beli labod... z res ogabnimi kislo-pekočimi in kislo-sladkimi zadevami ampak najboljšimi malancani ever.

 

Popravek Britof Kitajska mongolsko meso, kt da bi en slovenc kuhal. Ni blo tko prej, zdej je

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 9. 6. 2022 at 15:13:

pozna kdo morda domačijo Muha iz Lokev na Krasu? berem same dobre stvari, ne poznam pa nikogar, ki bi dejansko že bil tam...

 

 


nazadnje bil pred covidom

pac kot lokalni mercator

Ce si pred vrati gres not, namensko pa bolj ne oziroma stvar okusa

 

 

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 8 mesecev kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
hawa meyta reče Dne, 9. 6. 2022 at 15:13:

pozna kdo morda domačijo Muha iz Lokev na Krasu? berem same dobre stvari, ne poznam pa nikogar, ki bi dejansko že bil tam...

 

stena reče Dne, 9. 6. 2022 at 20:07:

omg ja! 

vcasih smo bli tam 1x tedensko, res fajn za jest, njoki in ragu so moji fav tam. 

pejdi provat ;) 

 

stena reče Dne, 10. 6. 2022 at 17:55:

ma neee, povprecne cene. 

 

Tale Muha je še zmer na nivoju? 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče Dne, 3. 11. 2023 at 8:32:

Na Bledu kaj pametnega, da ni overpriced tourist trap? Fino bi bilo, če imajo tudi kaj za vegetarijance.

 

na bledu so samo overpriced tourist trapi, tud zgoraj omenjeni babji zob, sprejemljiva sta edino hotel triglav al pa hotel toplice, sam to dvoje je že fine dining

na tvojem mestu bi se odpeljal mal naprej do bohinja v penzion resje al pa hotel majerca

Povezava do prispevka
kemik reče Dne, 3. 11. 2023 at 8:42:

V torek moram v Vuzenico :D 

Kje tam okoli naj jem kaj dobrega? 

 

kola reče Dne, 3. 11. 2023 at 11:54:

Par let nazaj sem bil v Koroški hiši Pri lipi v (na?) Muti in mi je ostalo v dobrem spominu :) Jedel sem Mezerle. Zal so to bili prvi in edini, tako da nimam primerjave, ampak bili so dobri.

 

Kruz reče Dne, 3. 11. 2023 at 15:59:

Kek, good luck. Lipa ma neke kvazi ljubljanske pederašije ala bučni sladoled. Drgač pa vse v okolici je za pojest klasična gostilniška hrana pac snicli pa to. 

 

Potem sem šel sem https://www.gostilnamurko.com/

Vrhunsko 

Povezava do prispevka

Okusi Radolce v Gostišču Draga

 

Pozdrav iz kuhinje - divjačinska pašteta 

LTH1tXp.jpeg

 

 

Avokadov sladoled, Alpski pršut, Blejski sir, Česnova majoneza, Tinine vložnine

usnS3q8.jpg

 

 

Juha s koromačem, čičeriko in limeto

ZhI9xfU.jpg

 

 

Postrv, rdeča pesa, Mrkotova polenta z kozjim sirom, Ribja omaka

UujVZon.jpg

 

 

Tole imela pa žena

Tris domačih sirov

LeG3x6Y.jpg

 

 

Vrtni solatni krožnik, skleda bolj 

1XeTKpZ.jpg

 

 

Zraven sva pila Cabernet Sauvignon in sparkling water 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka

Gostilna Repovž... kapo dol... To je pa tko dobr, pa tak dobr tempo čez hode peljejo, da si na koncu večera kot v nebesih. Če si privoščiš še spanje pri njih in zjutraj zajtrk, pa niti več nočeš domov.. 

 

Kapo dol :avadodo:

 

Obvezno zraven vinsko spremljavo, ker je to še zgodba zase. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...