Skoči na vsebino

[multi] Destiny 2 in DLC-ji


Priporočeni prispevki

Kot nek mini raid, za 3 igralce, pa precej lazji. Malo bolj zajeban kot strike. Ma neke mehanike od raida, pa dolg je ko raid. Sam pac easy je, mi smo ga naredili iz prve, tega zadnjega. Uni prvi je bil mal bolj zajeban. Pa imas neke jumping puzzle vmes med encouterji ipd.. kaksne skrivnosti so not.

 

Se slisi zanimivo, ma je preizi, ne mores to igrat celo poletje zraven public eventov

 

aja pa pac rekli so, da bo D2 projekt na dolgi rok.. ocitno so mislili ze z Destiny 1 tako, pol pa jim je uletel Activi$$on in so mogli naredit 2 da bolj zapali

tako da ja tudi na naslednjih konzolah bo pac D2 sam da bodo razlicni dlcji z razlicnimi naslovi

ma ta fora z activissonom jim je totalno sjebala spil na vseh podrocjih, pac takoj vidis ko hoce nekdo sako kes in naredi totalno casual spil

to je prav uno casual spil = profit

 

lol tipi hocejo 15 eur za ta dlc

 

in zdaj vidim beyon Light dly (jesenski, velik) je 40 eur hahaha

in dlc plus season je 50 eur, prasci uni je reku da bo zastonj, al pa sem jaz kaj narobe razumel

bem bomo vidli, jaz bom lepo igral cyberpunk in ce bom vidu, da je kaj dobega, zanimivega, novega bom nabavil.. oz ce bodo nabavili moji kolegi bom tudi jaz hehe

ma verjetno bom PICKUMATERRR.. ampak sezone nitislucajno brez raidov!!!

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Kaj je to Dungeon? 

 

Predstavljaj si raid mehanike in puzzle, ampak za 3 man. Do sedaj sta bila dva in gre za najboljše kontente v igri po moje. Ta, ki pride danes zgleda res vrhunsko že zaradi tematike - The Nine.

 

@bigboss82 Ma prav kontra feeling sem jaz dobil. Sem bil zelo presenečen, da so dali ven 3 year plan in kot kaže bo več poudarka na storytellingu in zgodbe bodo končno tudi zaključevale.

 

Nekako rule of thumb za Destiny je tako:

- semptember DLC = awesome

- sezone vmes = smeti

 

Tako, da če koga mika naj počaka na september.

Povezava do prispevka

a oni resno odstranjujejo Mars pa s tem Warminda? Nabavil D1 z Osirisom in Warmindom DLC zdaj pa mi bodo vzel :)

Vidim, da bo tudi iz kampanje vse odstranjen.

 

Smer Destiny2 se je pri shadowhunterju pokazal.

 

"Io, Titan, Mercury, Mars, and Leviathan will be cycled out and no longer be accessible. This includes all PvE activities (including campaigns) on those destinations."

Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...

Evo sem se spravil pred novim DLCjevm nazaj v destiny, če ne drugega po sezonske exotice.  Ker na 10X0 itak ne bom ciljal. BOm dungeon že probabal kasneje letos.  Moram pa prit vsja do 50 season passa, da dobim oni kurčev item, ker sem spustil prejšnjo sezono in njene exotice. :/

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

Evo sem se spravil pred novim DLCjevm nazaj v destiny, če ne drugega po sezonske exotice.  Ker na 10X0 itak ne bom ciljal. BOm dungeon že probabal kasneje letos.  Moram pa prit vsja do 50 season passa, da dobim oni kurčev item, ker sem spustil prejšnjo sezono in njene exotice. :/

 

Dungeon gre žal stran 10.11., tako da pohiti. Lahko te sicer komot carryjamo skozi, samo ne boš užival, če te bo vse oneshottalo. Daj malo levellaj, da boš užival, je res dober.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 51 minutami:

 

Dungeon gre žal stran 10.11., tako da pohiti. Lahko te sicer komot carryjamo skozi, samo ne boš užival, če te bo vse oneshottalo. Daj malo levellaj, da boš užival, je res dober.

Se bomo že zmenili.

 

bigboss ma vsaj štorijo je vedno za preigrat in exotice naredit. Če ne jih pol lahko samo kupiš pri cryptarhu, če imaš pravo valuto. Ki se zaenkrat dobi samo 1x pri season pass 50 , zastonjski del passa. Tak če imaš pol tam 10 exoticov je malo hudo. :D

Povezava do prispevka
Majek reče pred 1 uro:

Se bomo že zmenili.

 

bigboss ma vsaj štorijo je vedno za preigrat in exotice naredit. Če ne jih pol lahko samo kupiš pri cryptarhu, če imaš pravo valuto. Ki se zaenkrat dobi samo 1x pri season pass 50 , zastonjski del passa. Tak če imaš pol tam 10 exoticov je malo hudo. :D

Btw, danes je dropnil "quest" ki je posvecen enemu iz Vicarious Visions ki je umrl lani, long story short, quest je da samo eno stvar investigatas na Marsu, potem gres pa do Ane pa ti da se en ta token za te exotice kupit.

 

Od teh se splaca kupit Erianno brez debate, za drugega je pa izbira med Bastion pa Devil's Ruin. Prvi je zanimiv za PvP (ipak edini kinetic fusion rifle), pretty much useless PvE; drugi je tak niche utility za PvE content ki lahko da ti bo vsec, lahko pa da ne.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

po forseken sem nehal igrat in se vrnil kaki mesec nazaj da sprobam nove spremembe. Prvic aem sel skozi dungeone in so mi carski. lvling je mal prevec u izi. dobesedno v parih dneh pametnega igranja prlezes do 1050 se posebi ce imas season pass (na stadii dobis zastonje novi dlc + season pass), nimam casa za raide se ucit so pa dungeoni res super stvar. 

 

vsec mi je tudi armor2.0 in ostale spremembe edino hudo bi mi blo ce bi lahko iz collectiona vn dobil tud armor z random perki. ne da se mi konstantno ozbirat ker orozje al pa armor bom vrgu stran. 

 

d2 gre lepo pocivat spet, mogoce ga zalaufam za kaki crucible sem pa ke ampak do novega dlcja mam dost drugih stvari za igrat. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...