Skoči na vsebino

[PS4] Nioh 2


Priporočeni prispevki

Ma boljše je kot v enki, ampak ne pričakuj nekih epskih map in nadcarskega level designa. V tem pogledu je precej povprečno. Tu pa tam se itak najde dost dobrih, lepših map kot v enki.

Definitivno pa ni nekaj kar bi izpostavil, če me kdo vpraša zakaj špilat Nioh 2.

 

ampak vse ostalo je pa mmmm mmmm mm

Povezava do prispevka
  • 9 mesecev kasneje...
bitsurugi reče pred 13 minutami:

Ker Wo Long nima svoje teme in ker je ta igra praktično Nioh3/China edition bom pisal tukaj.

 

Open Beta/Demo ta petek in progress iz dema SE BO prenesel v celo igro, ki izide 3.3., če koga morda zanima.

 

A pol bo Beta/Demo začetek igre al kva?

Povezava do prispevka

Nioh ima stance, parryjat se načeloma da humane, yokaie pa se ni dalo, razen z določenimi orožji. Imel je bolj poanto na ki fluxu in menjavi stanca, Wo Long je šel bolj enostavne mehanike, parry koncept je primerljiv s Sekiro. V tem drugem demotu so parry window precej povečali kot je bil v prvem demu.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Vtisi po preigranem demotu:

 

- tehnično mi malo smrdi oz. imam občutek, da ni ravno tekočih 60 na PS5 (performance mode). Al sem se razvadil. Definitivno ni tako dobro spolirana kot Nioh2 remaster/remake na PS5

- bolj kot Nioh 3 bi igro klical Sekiro 2 (po mehaniki igranja da ne bo pomote). Pač parry/deflect sistem. Malo kompleksnejši od Sekira glede pozitivne in negativne ''stamine'', ampak napram Nioh2 pa KONKRETEN korak nazaj oz. poenostavljen sistem bojevanja. Tukaj me že malo skrbi glede move seta. V Nioh2 si imel na voljo 20+ udarcev in kombinacij na orožje, tukaj imaš pač sistem, ko generiraš stamino in ''spender'' slednje. Med spenderje sodijo tudi blokanje, castanje spellov ter ''weapon arts''. 

IN TO JE TO. 

Torej precej poenostavljen sistem, torej bolj casual friendly kot Nioh. Kar ni slabo, samo ne vem, ne upam si to igro klicat Nioh3 niti slučajno.

 

Aja, pa stancov ni več, kar potrjuje zgoraj navedeno.

Slotov za ninpo/omnyo le 4 od 16 kokr je imel Nioh2. Malo me čudi, da imaš lahko le 4 magije hkrati. Pa tudi tree od magij ni neki baš kompleksen, na vsako od 5 elementov je bore malo raznolikih reči. Dočim si prej imel 40-50 bodisi za ninjutsu bodisi za omnyo.

 

- bojevanje pa kar kul, dokaj uživantsko. Sistem morale in revanga mi je všeč

 

- nivoji/level design zgleda čisto v stilu Nioh, tukaj bomo kaj več zvedeli po izidu

- 3 DLCji najavljeni, sklepam da bo kot v Nioh/Stranger of Paradise, kar je le plus... ampak bo treba počakat, da vsi 3 DLCji izidejo

 

- Orožja so tudi dokaj bland napram temu, kar si imel na voljo v Nioh2. Dobro, tu bo več ko bodo DLCji zunaj.

 

- Bossi v demotu so KOPIJA monsterjev iz Wild Hearts (prasec je dobsedeno isti Kingtusk, celo moveset isti!), pol imaš še opico... ni to minus, ampak smeh opazka, nenazadnje oboje zalaga KT

 

- štorja mi deluje po kopitu Nioha, dobro tukaj mi je vseeno, ni da jo bom igral za štorjo

 

Moj nasvet: počakat na vse 3 DLCje ter nato igrat, razen če ste fani ali vam je dolgčas. Vsekakor ne se bat, ker po demu sodeč deluje dokaj poenostavljen Nioh. Meni je to velik minus, komu pa bo to plus. Me firbec matra kak bodo tehnične ocene (zlasti kaj bo rekel Digital Foundry), ker mi je demo bil malo sumljiv na PS5.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 minutami:

Meni je to velik minus, komu pa bo to plus. Me firbec matra kak bodo tehnične ocene (zlasti kaj bo rekel Digital Foundry), ker mi je demo bil malo sumljiv na PS5.

 

Meni bi znal biti plus, ker mi je v Nioh 2 dejansko bilo prek preveč kombotov, stancev, udarcev, čiračarul... sem že star in vedno bolj motoričen debil. Že zdaj v Hogwarts Legacy se 100x zapletem med menjavanjem spell setov in castanjem, da začaram čist nekaj drugega kot sem mislil in spijem kak potion, ki ga sploh nisem htel... :D Ko pride panika, pritisnem vse L-je in R-je v božjo tetko :rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...